Feromony pro ženy

Parfémy s feromony pro ženy, čisté feromony

Mnoho vědeckých studií již dokázalo, že feromony mají silný vliv na lidskou přitažlivost a sexualitu. Jistě jste si mnohokrát říkali, co je na některých lidech tak zajmavého, že mají úspěch v sexuálním životě i v práci a nejsou přitom příliž přitažliví a chytří. Jsou to právě feromony, které samy o sobě nejsou cítět, ale vnímáme je orgánem uvnitř našeho nosu. Feromony zvyšují naši sexuální přitažlivost, charizma, sexappeal a respekt u ostatních lidí.

Feromony pro ženy dělíme do dvou kategorií - feromony parfémované (které jsou namíchány s parfémem) a feromony čisté, které používáte samostatně nebo je můžete používat se svým oblíbeným parfémem- mají jen jemnou vůni, která po chvíli vyprchá.

Mezi top feromony pro ženy patří řada MAGNETIFICO power of Pheromones, která je postavena na základě AT-SC-R formuly, která způsobí, že muži po Vás budou šílet, zvýší se Vám sebevědomí a získáte respekt u mužů i žen. Mají neuvěřitelnou výdrž a doslova Vás uchvátí. Dále v  nabídce naleznete oblíbené feromony pro muže z řady Love and Desire, Sexual attraction nebo Pheromone Essence.

 
 

Nejprodávanější

110
111011101110
Značky

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.