Erotická povídka: Ořezaná bříza a zlato na stříbrném podnose

Nepovažuji se za náročnou ženskou, spokojím se i s průměrem, ale když se nabízí zlato na stříbrném podnose, jakékoliv střízlivé úvahy jdou stranou. V podstatě na přemýšlení tehdy ani nemáte čas. Takto indisponovaná (a doslova s ​​rozumem v kalhotkách) jsem byla minulou sobotu. Otec už déle plánoval seříznout obrovskou břízu v naší zahradě a konečně přišel ten den "D". Přizval si k tomu profesionálního pomocníka a právě on byl tím mým kamenem úrazu, respektive tím zlatem, které mi bylo tak nečekaně naservírované.

     Snad žádná žena by neodolala pohledu na statného dřevorubce. Ivan byl fakt jako vystřižený z katalogu, svalnatý, urostlý, jednoduše sexy.

 

 Zrezaná-breza-a-zlato-na-striebornom--web

 

"Ahoj," řekl, když jsem vyšla ven, abych jemu i otci podala pivko. Šla jsem z něho do kolen. Chvíli jsem na něj jen tak zírala a nezmohla se na slovo. Otec musel do mě šťouchnout, abych se totálně neznemožnila.

"Čau," odpověděla jsem roztřeseně. Potom jsem se rychle utíkala schovat a styděla se jako puberťačka. Celou dobu co pracoval, jsem ho pozorovala z okna. Nikdy bych nevěřila, co se mnou dokáže udělat již zcela neškodné koukání na pěkného chlapa. Mám za sebou pár rande s jedním týpkem od sousedů, se kterým to možná i dotáhneme před oltář, ale to je přesně ten Pinocchio, jakého si vybírají nenáročné dívky. Ano, Ivan byl pokušení, hříchem prosáklé jablko, zlato na stříbrném podnose, po kterém slintáte, dokud ho nedostanete (a možná i dlouho poté).

     Z těch jeho svalů, které se úžasně napínaly při každé zátěži, mi vlhla mezi stehny. Vánek mu čechral tmavé vlasy, což bylo opravdu rozkošné. Když si svlékl tričko a doslova mě oslepil svou mocnou zpocenou hrudí, musela jsem na vzduch (nebo jen blíže k té hoře svalů).

"Libuš, musím jít zavést Martu do roboty, dej Ivanovi guláš, co jsem včera uvařil," řekl otec a mě se zatajil dech, protože mě nechal s Ivanem celkem samotnou. Šla jsem nachystat oběd do zahradního altánku.

"Děkuji," řekl, když jsem mu naložila na talíř. Sotva jsem se mu podívala do očí, tak jsem se styděla. Chystala jsem se odejít, ale zastavil mě.

"Však si sedni ke mně. Můžeme si povídat. Já jsem nerad sám. "

     V hrdle mi vyskočila boule. Já fakt nejsem typ, který by uměl vést konverzaci s takovým chlapem. Ne že bych ho podceňovala, ale vůbec jsem netušila, kam sahá jeho všeobecný přehled a čím bych měla začít.

"Máš pěkné copy, ale určitě by si měla nosit vlasy i rozpuštěné," překvapil mě dost osobním komentářem.

"Většinou je nosím v ohonu," přiznala jsem a sklopila zrak, protože jsem neunesla přímý pohled jeho nebeských očí.

"Jsi nádherná baba, zůstal jsem jako opařený, když jsem tě dnes ráno uviděl," zkoušel na mě otřepané fráze, ale já mu to žralo i s navijákem.

"Ale tak ani ty nejsi k zahození," vykoktala jsem, načež mi věnoval sladký úsměv.

"Pomůžeš mi pak trošku? Potřebuji malé kleště. Ty jsem si nevzal. "

"Jasně, jsou v zahradním domku. Půjdu ti je pohledat. "

"Děkuji," řekl a letmo se dotkl mé ruky, která byla na stole těsně u té jeho. Ani jsem si neuvědomila, že jsem porušila diskrétní zónu. Jistě, přitahoval mě jako magnet, ale že jsem neovládala své pudy, tak to mě zaráželo.

     Jak jsem se v zahradním domku přehrabovala v otcově nářadí, cítila jsem na svém pozadí jeho horký pohled. Začala jsem se chvět. V okamžiku, kdy jsem se otočila, přistála jsem rovnou na jeho rtech. Silně mě chytil kolem pasu a pevně k sobě přitáhl. Než jsem se stihla vzpamatovat a nějak protestovat, začala se v mých ústech odehrávat jazyková techno párty.

"Promiň, ale máš tak úžasné pozadí, že jsem se neovládl," zasténal, ale nečekal na mou reakci. Vešel mi rukou do krátkých kalhot a šikovně si našel cestičku rovnou k mému klitorisu. Několik sekund ho dráždil, což vedlo k pořádné oblačnosti v mé vagíně. Zvlhla jsem tak, jak ještě nikdy. Chtělo se mi smát i plakat zároveň. Velmi jsem ho toužila cítit hluboko v sobě. Zbývalo asi dvacet minut, než se vrátí otec.

"Pojď, udělej mi to," řekla jsem jako hrdinky z knih, které ráda čtu. Vyskočila jsem na dřevěný stůl a doširoka roztáhla nohy. Zavřel dveře na domku, aby nás náhodou někdo nevyrušil, a šikovně si stáhl kalhoty.

"Věděl jsem, že nebudeš žádná netýkavka," těšil se, napasoval se mezi moje stehna a velmi obratně mě svlékl. Pak se to už celé odehrálo velmi rychle. Vnikl do mě svým obřím penisem a mně se z tolika plnosti zatočila hlava.

"Pro takovou třešničku se vyplatí zariskovat," prohlásil a zrychlil dorazy.

     Dokud se věnoval dolní části mého těla, nenechával ladem ani ostatní části. Hladil mi prsa a třel bradavky, což tvořilo samostatnou kapitolu mého vzrušení. Hodně jsem četla o prsním orgasmu, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že ho někdy zažiji.

"Ach, ach, ach ..." zmohla jsem se jen na spokojené výkřiky.

"Si rozkošná," šeptal.

     Když začal líbat můj krk, přiblížila jsem se k sedmému nebi. Začala jsem rytmicky stahovat vagínu a vrtět boky.

"Skvělé, kočičko, takto se mi to líbí," pochválil mě. Pořádně se rozjel a rozdivočil i mě. Vyvrcholili jsme téměř ve stejné vteřině. Jakmile ze mě vytáhl svůj penis, ještě dlouhou chvilku jsem tam jen tak stála a třásla se v nepopsatelné křeči rozkoše.

"Tak to bylo něco," uzavřela jsem to.

"To tedy bylo, číčo," usmál se a narychlo mě políbil, protože v ten moment jsme již slyšeli zvuk motoru otcova auta.

     Před odjezdem mi Ivan věnoval ještě jeden vášnivý pohled. Sbalil si nářadí a byl fuč.

     Bylo mi jasné, že zahradní rychlovka mi nedává příliš dobré vyhlídky na vztah s tímto svalovcem. Cítila jsem se jako ta naše seříznutá bříza, nešťastná, zhroucená a využitá. Představa, že už asi nezažiju tak dobrý sex mě lámala v základech. Nuž co, mám přece svého Pinocchia, a to mi musí stačit. Ivan se zase určitě velmi rád naservíruje někomu druhému. Juj, a že bude chutné to sousto.

WEB-elexir-of-love-15.5. 

Popis obrázku: Vyzkoušejte silné afrodiziakum pro ženy i muže.