Zúžení vagíny partnerky

Nejprodávanější

TightUP gel 150ml gel pro zůžení vagíny
690 Kč –21 %
Původně: 690 Kč  (–21 %)
539 Kč
TightUp spray 50ml intimní sprej pro zpevnění vagíny
650 Kč –38 %
Původně: 650 Kč  (–38 %)
399 Kč
2 položek celkem

Cena

399539
1399539

Značky

Položek k zobrazení: 2
TightUP gel 150ml gel pro zůžení vagíny
Tip
690 Kč –21 %
539 Kč

Jedinečná gel pro snadnější dosažení orgasmu. Efekt zůžení vagíny díky zpevnění a zlepšení pružnosti pochvy, což vede ke zvýšení libida a větší rozkoši.

TUPGEL
TightUp spray 50ml intimní sprej pro zpevnění vagíny
650 Kč –38 %
399 Kč

Intimní sprej pro snadnější dosažení orgasmu. Efekt zůžení vagíny díky zpevnění a zlepšení pružnosti pochvy, což vede ke zvýšení libida a větší rozkoši.

TUPSPY

Jak zpevnit a zúžit vagínu?

V posledních letech je stále více v módě operativní zúžení vagíny. Je oblíbené především mezi ženami, které vlivem porodu nebo stáří nejsou spokojené s flexibilitou vagíny. Pokud nechcete podstupovat operaci, je tady alternativa v podobě intimních gelů a sprejů. 

Intimní gely a spreje: Obsahují aktivní látky, které působí lokálně v oblasti vagíny. Zlepšují její pružnost a těsnost. Pomohou vám tak zažít intenzivnější prožitek při sexu a snáze tak dosáhnout orgasmu.

Gel můžete používat také jako běžný lubrikant. 

 

Intenzivnější prožitek, snazší dosažení orgasmu

Exkluzivní novinka na našem trhu. Produkty z řady LovelyLovers TightUP gel a spray. Obsahují látky, které způsobí lepší těsnost a pružnost vagíny, tzv. panenský efekt neboli "efekt panny", který pak nabídne intenzivnější prožitek u mužů i žen. U žen slouží pak k snazšímu dosažení orgasmu díky intenzivnější stimulaci. Vhodné pro ženy např. po porodu nebo ty, jejichž partner nedosahuje dostatečné velikosti přirození.

Gel pro zpevnění vagíny TightUp gel slouží také jako špičkový lubrikant, TightUP spray je pak určen těm, kteří chtějí produkt využívat především diskrétně před, sexuálním stykem.

Všechny produkty z řady LovelyLovers jsou bezpečné a byly dermatologicky testovány.