Toto nepodceňujte, špatný sex může vést až k rozpadu vztahu!

Ať chceme či ne, sexuální život je důležitou a nedílnou součástí partnerského vztahu. Spokojený intimní život ovlivňuje mnoho faktorů, které se také věkem mění. Někdy stačí jen málo, aby váš intimní život nabral špatný směr, z kterého již někdy není návratu. Vezměte to tedy do svých rukou!

FotkyFoto_440799000_M 

Andropauza a menopauza

Muži i ženy proházejí v od určitého věku hormonálními změnami, které zásadně ovlivňují jejich intimní život. Mužům již po třicítce začne klesat testosteron, ochabovat svalová hmota, zhorší se spalování, chybí jim energie, jsou častěji pod stresem … Všechny tyto faktory pak negativně ovlivňují jejich intimní život, stejně tak jako u žen např. období menopauzy a projevy spojené s tímto obdobím, jako je vaginální suchost, pokles libida, návaly horka a další …

Pro muže jsou zde kvalitní doplňky stravy, které mají kladný vliv na intimní zdraví muže, energii a udržování přirozené hladiny testosteronu. Stejně tak jako pro ženy produkty, které jim pomohou s projevy spojené s menopauzou.

Andropauza a menopauza jsou někdy zabijákem intimního života
Obr. Vyzkoušejte kvalitní doplňky stravy vyvinuté pro období andropauzy a menopauzy a užívejte si intimní život jako dříve

Nekvalitní erekce a slabá sexuální výdrž

Další častou příčinou problémů v sexu je nedostatečná erekce a slabá sexuální výdrž partnera. Muži jsou v dnešní hektické době čím dál více pod stresem, chybí jim energie, mají nízkou hladinu testosteronu a snížené libido. Přitom někdy stačí vyzkoušet některý z produktů pro lepší erekci a sexuální výkon nebo produktů pro lepší intimní výdrž a dodat tak tělu potřebnou energii, snížit stres a zvýšit libido.

Zvyšte svou sexuální výdrž a výkon 
Obr: Bez kvalitní erekce a dostatečného výkonu to nejde! Vyzkoušejte doplňky stravy a intimní kosmetiku pro lepší erekci a sexuální výdrž

Neschopnost dosáhnout orgasmu

Každá žena touží při milování dosáhnout vyvrcholení. Je k tomu však za potřebí nejen kvalitní partnerova erekce a výdrž, jak zmiňujeme výše, ale někdy je příčina, proč žena nemůže dosáhnout orgasmu i na její straně. Může to být nedostatečné zvlhčení, hormonální nerovnováha, snížené libido nebo nedostatečné vzrušení. Zde je přehled produktů, které ženám pomohou zvýšit libido, prožitek a snadněji tak dosáhnout orgasmu.


Prožitek můžete podpořit doplňky stravy nebo gelyObr. Intimní kosmetika nebo přírodní doplňky stravy vám pomohou snáze dojít k vyvrcholení!

Stereotyp!

Stereotyp je typický zabiják intimního života. Přitom stačí někdy tak málo! Oblečte si erotický kostým školačky. Dopřejte partnerce masáž pomocí masážní svíčky nebo masážního oleje. Udělejte před příchodem romantickou a svůdnou atmosféru pomocí afrodiziakálních svíček. Vyzkoušejte erotické hračky a svůdné prádlo. Kvalitní intimní život potřebuje péči jako vše ostatní, proto to neodkládejte a udělejte malou změnu ještě dnes!

Masážní svíčka Enjoy it! vám dopřeje jedinečný zážitek 
Obr. Vyzkoušejte masážní svíčky Enjoy it!