Feromony pro muže

Parfémy s feromony pro muže, čisté feromony

Mnoho vědeckých studií již dokázalo, že feromony mají silný vliv na lidskou přitažlivost a sexualitu. Jistě jste si mnohokrát říkali, co je na některých lidech tak zajímavého, že mají úspěch v sexuálním životě i v práci a nejsou přitom příliž přitažliví a chytří. Jsou to právě feromony, které samy o sobě nejsou cítit, ale vnímáme je orgánem uvnitř našeho nosu. Feromony zvyšují naši sexuální přitažlivost, charizma, sexappeal a vzbuzují respekt u ostatních lidí.

Feromony pro muže dělíme do dvou kategorií - feromony parfémované (které jsou namíchány s parfémem) a feromony čisté, které používáte samostatně nebo je můžete používat se svým oblíbeným parfémem, neboť mají jen jemnou vůni, která po chvíli vyprchá.

Mezi top feromony pro muže patří řada MAGNETIFICO power of Pheromones, která je postavena na základě AT-SC-R formuly, která má za následek, že ženy po Vás budou šílet, zvýší se Vaše sebevědomí a získáte respekt u mužů i žen. Mají neuvěřitelnou výdrž a doslova Vás uchvátí. Dále v  nabídce naleznete oblíbené feromony pro muže z řady Love and Desire, Sexual attraction nebo Pheromone Essence.

 

Nejprodávanější

110
119011101190
Značky

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.