Intimní masáže: zažijte úžasné okamžiky s partnerem

Intimní masáže jsou vynikající předehrou před milováním, neboť dokážou vzrušit, uvolnit a zároveň navodit psychickou pohodu. V současné době sice existuje mnoho salónů, které tento typ masáží nabízí, jenže ne každý se sem odváží vyrazit a navíc se nic nevyrovná důvěrným okamžikům mezi partnery. Pokud jste intimní masáž nikdy nedělali, pamatujte, že žádný učený z nebe nespadl. Postupem času se určitě budete zlepšovat a zároveň si můžete pořídit spoustu super pomůcek...

Co vám při intimní masáži nesmí chybět?

Základ pro intimní masáž představují lubrikační gely, které si dnes můžete pořídit v různých variantách. Mají příjemné aroma a často jsou opatřeny afrodiziakální složkou, takže jemně prohřívají a dovedou výrazně zvýšit atmosféru okamžiku. Navíc se jedná o praktickou pomůcku, neboť zvlhčují intimní partie, čímž zabraňují vzniku oděrek a podráždění. Některé jako např. Lovely Lovers Aloe Vera Lube přitom díky svému složení pomáhají od bolesti, působí protizánětlivě a mají spoustu dalších pozitivních vlastností.

Intimní masáže pak rozhodně pomohou zlepšit i afrodiziakální svíčky. Velmi oblíbená je např. Magentifico Aphrodisiac Candle Tantra Magic, jež pochází z řady Magnetifico – Power of Pheromones. Tyto výrobky jsou založeny na Intensively Intimate Formula, čímž dotvářejí jedinečnou atmosféru. Navíc jsou vyráběny ručně, disponují luxusním designem a vyrobeny byly speciální technologií, díky níž jsou šetrné ke zdraví. Surovinou k výrobě je totiž pouze čistý uhlovodík, který neobsahuje síru a oleje, což zajišťuje netoxické hoření.

Tip na závěr: intimní masáž může samozřejmě zpříjemnit i poklidná hudba, tlumené osvětlení a také pomalé tempo. Nikam tedy nespěchejte. Pokud nebudete vědět, jak na to, návody na intimní masáže naleznete úplně jednoduše na internetu.  

Využíváme soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace