Intimní masáže: zažijte úžasné okamžiky s partnerem

Intimní masáže jsou vynikající předehrou před milováním, neboť dokážou vzrušit, uvolnit a zároveň navodit psychickou pohodu. V současné době sice existuje mnoho salónů, které tento typ masáží nabízí, jenže ne každý se sem odváží vyrazit a navíc se nic nevyrovná důvěrným okamžikům mezi partnery. Pokud jste intimní masáž nikdy nedělali, pamatujte, že žádný učený z nebe nespadl. Postupem času se určitě budete zlepšovat a zároveň si můžete pořídit spoustu super pomůcek...

Co vám při intimní masáži nesmí chybět?

Základ pro intimní masáž představují lubrikační gely, které si dnes můžete pořídit v různých variantách. Mají příjemné aroma a často jsou opatřeny afrodiziakální složkou, takže jemně prohřívají a dovedou výrazně zvýšit atmosféru okamžiku. Navíc se jedná o praktickou pomůcku, neboť zvlhčují intimní partie, čímž zabraňují vzniku oděrek a podráždění. Některé jako např. Lovely Lovers Aloe Vera Lube přitom díky svému složení pomáhají od bolesti, působí protizánětlivě a mají spoustu dalších pozitivních vlastností.

Intimní masáže pak rozhodně pomohou zlepšit i afrodiziakální svíčky. Velmi oblíbená je např. Magentifico Aphrodisiac Candle Tantra Magic, jež pochází z řady Magnetifico – Power of Pheromones. Tyto výrobky jsou založeny na Intensively Intimate Formula, čímž dotvářejí jedinečnou atmosféru. Navíc jsou vyráběny ručně, disponují luxusním designem a vyrobeny byly speciální technologií, díky níž jsou šetrné ke zdraví. Surovinou k výrobě je totiž pouze čistý uhlovodík, který neobsahuje síru a oleje, což zajišťuje netoxické hoření.

Tip na závěr: intimní masáž může samozřejmě zpříjemnit i poklidná hudba, tlumené osvětlení a také pomalé tempo. Nikam tedy nespěchejte. Pokud nebudete vědět, jak na to, návody na intimní masáže naleznete úplně jednoduše na internetu.