Proč nakupovat produkty pro intimní život online?

V současné době existují v České republice desetitisíce internetových obchodů a Češi nakupují online stále častěji (v roce 2017 kupříkladu utratili v e-shopech astronomických 115 miliard korun). Zatímco ženy si na internetu pořizují zejména oblečení, obuv a kosmetiku, muži dávají přednost elektronice a produktům pro intimní život – u tohoto sortimentu tvoří ostatně pánové zhruba dvě třetiny zákazníků. Nákup produktů pro intimní život online má ovšem spoustu výhod pro obě pohlaví. Jejich pořízení má totiž určitá specifika, která u jiného sortimentu v podstatě neexistují

Pestrá nabídka, pohodlí a nižší pořizovací ceny

Některé kamenné obchody s produkty pro intimní život samozřejmě nabízejí velké množství produktů. Na druhou stranu jsou často limitovány prostorem k prodeji. V e-shopech tedy obvykle naleznete daleko více zboží, a to od přípravků pro podporu erekce jako Andrimax 24 až po svůdné prádlo (erotické kostýmy apod.). Jednotlivé výrobky si sice nemůžete vyzkoušet, ale to u tohoto sortimentu často stejně nepřichází v úvahu a navíc zde platí 14-ti denní lhůta pro vrácení nepoužitého zboží. Veškeré produkty si lze navíc důkladně prohlédnout, porovnat a objednat z pohodlí vlastního domova. Online nákup má obecně ještě jednou nespornou výhodu, a to nižší pořizovací ceny, takže lze někdy ušetřit opravdu zajímavé částky.

Diskrétnost nade vše!

Erotické zboží je sortiment, který pro některé lidi stále obestírá aura něčeho nepřístojného. Dnes už se ovšem není nutné plížit ve večerních hodinách temnými uličkami s kloboukem naraženým hluboko do čela. Mnozí lidé totiž dávají přednost online nákupu erotických pomůcek právě z důvodu naprosté anonymity, protože zásilky bývají obvykle stoprocentně diskrétní. Využít služeb internetových obchodů tedy má něco do sebe, zvláště v této oblasti,ať už si chcete zpříjemnit hrátky v ložnici, anebo trpíte nějakými intimními problémy.