Tyto témata byste měli probrat dříve, než spolu skončíte v posteli

Posouvá se váš vztah postupnými krůčky na nový level? To je skvělé, každý z nás si přece přeje perfektní milostný život v co možná nejrychlejším čase. Máme však pro vás několik témat, která byste měli probrat ještě předtím, než vhupnete do peřin – vyhnete se tak oněm trapným momentům v posteli nemluvě o spoustě nedorozumění a nepříjemných situací. 

Touhy, fantazie nebo fetiš

Nezačněte se prosím hned smát. Pravděpodobně totiž netušíte, kolik lidí má s tak trochu jinými choutkami v posteli osobní trable. Ovšem, pokud milujete lechtání jemným peříčkem nebo svůdné masáže celého těla a intimních partií, asi se nad tím váš partner pozastavovat nebude. V případě, že vás však správně rozžhaví pouze pouta spojena s maskou a plaskáním bičíku, měli byste to dát své lásce předem vědět. Neměl by se o tom dovědět ve chvíli, kdy ho budete i navzdory nechápavému výrazu přivazovat o rám postele a on nebude mít jinou možnost, než souhlasit. Pokud máte zájem okořenit sexuální život trochu více a dopřát si vzrušení ve trojici nebo si snad vyměnit partnery s jiným párem, měli byste to opravdu pečlivě probrat a být k sobě naprosto upřímní. I hrátky, které se mohou zdát jako nevinná dobrodružství, mohou totiž do velké míry ovlivnit váš vztah. 

Jste pro sebe ti jediní?

Rozhovor na toto téma vám může připadat docela zbytečný. Ale je to opravdu tak? Ne každý totiž vnímá vztah zcela stejně a i když se vám zdá samozřejmé být pouze s jedním partnerem, váš protějšek se může cítit jinak. Na citovou stránku navazuje i stránka péče o zdraví – pokud se váš partner stýká ještě s někým jiným, je důležité používat ochranu za každých okolností a nepodceňovat riziko nákazy pohlavních nemocí.   

Slaďte si svůj sex kalendář

Když přijde na sex, někteří lidé jsou spíše ranní ptáčátka, jiní naopak noční sovy. Váš partner či partnerka má možná chuť na milostné radovánky třikrát za týden a vy pouze třikrát za měsíc. Tělo každého z nás se chová jinak a my bychom měli mít jasno v tom, jaké jsou naše potřeby. Neberte si osobně, pokud vás partner ráno odmítá, možná se potřebuje zkrátka pořádně probrat. Najděte si společný čas a okolnosti, které vyhovují oběma. Nastavit tu správnou svůdnou a intimní atmosféru za každých okolností pomáhají třeba afrodiziakální svíčky s přírodním složením a jemnou vůni, která zaručeně nabudí smysly obou partnerů ať už je poledne, brzký podvečer nebo hluboká noc. 

Svěřte se se svými intimními tajemstvími

Mnoho lidí prožilo nepříjemnou sexuální zkušenost, něco, za co se stydí, nebo naopak báječný zážitek, který si chtějí zopakovat. Mluvte o těchto záležitostech s partnerem v příjemném prostředí. Máte špatnou zkušenost s nudným sexem? Okořeňte trochu věci v posteli erotickým kostýmkem nebo sadou jemných pomůcek na hraní, jako jsou pouta či bičík. S tvrdšími praktikami máte díky minulosti osobní problém? Pak zvolte mnohem jemnější přístup pomocí dlouhé milostné předehry. Sblíží vás intimní masáže s těmi správnými doplňky, které vám opět připomenou blízkost jeden druhého. Hlavní je mluvit v soukromí, bezpečném prostoru mimo ložnice a bez jakéhokoliv studu či obav.