Jak a proč přivést partnerku k vrcholu? Máte s tím problém?

Jistě se shodneme na tom, že spokojený intimní život je základem každého partnerského vztahu.

Pokud to neklape v posteli, je jen otázkou času, kdy se problémy přenesou i do dalších oblastí partnerského života. Spokojený intimní život může mít pro každého z nás odlišné parametry, ale existuje pár základních faktorů, bez kterých to většinou prostě není ono. Proto pro Vás máme pár super tipů!

obrazek-text
Víte, že existují gely, které zvyšují citlivost a vzrušení partnerky a snáze tak dosáhne orgasmu? 

Je sex bez vyvrcholení partnerky špatný sex?

I když spousta žen tvrdí, že vyvrcholení ke uspokojivému intimnímu životu nutně nepotřebují, shodne se většina mužů, že je to pro ně známka toho, že podali uspokojivý výkon. Víte, že existuje spousta produktů, které k dosažení vrcholu mohou výrazně pomoci? Patří mezi ně např. intimní kosmetika v podobě intimních gelů a sprejů, které obsahují látky zlepšující prokrvení, citlivost a tím i prožitek partnerky. Nebo také přírodní doplňky stravy, které obsahují látky, které mají kladný vliv na sexualitu u žen, frigiditu nebo mají kladný vliv při problémech v menopauze. Přehled produktů pro snazší dosažení orgasmu naleznete zde.

obrazek-text2
Víte, že český doplněk stravy CRILEX obsahuje látky s kladným vlivem na časté příčiny slabé sexuální výdrže?

Vydrží váš partner dostatečně dlouho?

Častým problémem s dosažením vrcholu u žen je i fakt, že ženy většinou potřebují k dosažení orgasmu delší dobu než muži. I když není potřeba podávat výkon jako herci ve filmech pro dospělé, čtyři, pět minut je většinou prostě málo. Pokud máte v partnerském vztahu problém s výdrží zkuste opět některý intimní lubrikant nebo sprej, který obsahuje látky s kladným vlivem na výdrž. Nebo přírodní doplněk stravy s látkami, které mají kladný vliv na časté příčiny předčasné ejakulace. Přehled produktů pro lepší sexuální výdrž naleznete zde.

obrazek-text3
Na IntimniNakupy.cz naleznete mnoho produktů, vyráběných v České republice, které Vám pomohou zlepšit Váš intimní život.

Bez kvalitní erekce to nejde …

Dostatečná a kvalitní erekce je základem pro spokojený intimní život. Bez ní to prostě nejde. Mnoho mužů, alespoň občas řeší problémy s erekci. Někdy je potřeba vyhledat lékařskou pomoc, ale ve většině případů je to způsobeno pouze fyzickým vyčerpáním, stresem nebo psychikou. V těchto případech lze použít některé volně prodejné doplňky stravy nebo lubrikační gely a spreje pro podporu erekce. Dávejte však na internetu přednost prověřeným a nejlépe českým produktům. Přehled bezpečných produktů na podporu erekce naleznete zde.

obrazek-text4
A co myslíte vy? Záleží na velikosti? 

Hraje roli velikost?

I když se říká, „že i s malým kašpárkem, se dá zahrát velké divadlo.“ Nějaký ten centimetr navíc většinou ocení oba partneři. I když ženy mají dnes poměrně jednoduchou možnost plastické operace poprsí, tak muži na podobnou metodu stále marně čekají. Ale i přesto existuje dnes pár produktů, které mohou mužům v této otázce alespoň trochu pomoci. Přehled produktů na zvětšení penisu naleznete zde.

obrazek-text5
Možná, že váš intimní život potřebuje jen trochu okořenit! Vyberte sexy prádlo, masážní gely nebo afrodiziaka

Pár tipů pro muže i ženy na závěr ….

I v intimním životě platí to, že je potřeba na něm pracovat a nenechat ho upadnout do nudného stereotypu. Přitom stačí, když si partnerka sem tam vezme nějaké to svůdné prádlo nebo sexy kostým školačky, zahrajete si na různé role, vyzkoušíte nová místa a polohy. Nebo stačí začít večer předehrou v podobě svůdné masáže za pomocí speciálních gelů a afrodiziakálních svíček. Pokud Vám po celém dni chybí nálada a energie na milostné hrátky, pak místo válení se u televize můžete vyzkoušet společně některé z přírodních afrodiziak, které vám v podobě prášku, kapek nebo nápoje pomohou po náročném dni probudit tu správnou vášeň.

Pozor! Nyní můžete využít slevu na výše uvedené produkty 10 % při zadání slevového kódu: PROMO v nákupním košíku.