Potvrzeno: bod G neexistuje! Jak tedy potěšit ženu?

Mnoho žen přísahá, že ho má. Mnoho mužů zarytě tvrdí, že ho u svých partnerek konečně našli. Vědci však prokázali, že bod G v ženském těle neexistuje. Pro snaživé milence to znamená, že musí změnit strategii a zaměřit svou pozornost na širší oblast, než na jeden bod ženského těla. Jak na to? Máme pro vás několik tipů. 

Nové výsledky více než 60-letého výzkumu amerického týmu výzkumníků v oboru ženské sexuality dokazují na základě téměř stovky studií propojení nervových zakončení vagíny s ženským mozkem, že bod G neexistuje. Vedoucí studie z univerzity amerického státu Connecticut tvrdí, že ačkoliv jejich pozorování a testování jednoznačně ukazuje na neexistenci bodu G v ženském těle, je možné, že někdy v budoucnu ho vědci objeví – musí však využívat velmi pokročilé technologie, které nám doposud nejsou známé. 

Existence bodu G neustále ve hvězdách

Bod G přitom popsal ještě v roce 1950 americký doktor Ernst Gräfenber jako neobyčejně citlivé 1-2 centimetrové místo lokalizováno na vaginální stěně. Za ten čas se našlo mnoho odpůrců této skutečnosti, ale také těch, co věří, že erotogenní zóna G skutečně existuje. Odborníci se v poslední době shodují v tom, že ženský orgasmus je založen na stimulaci několika zón v oblasti vagíny, nejen na hledání a stimulaci jednoho konkrétního bodu. 

K ženskému orgasmu vede mnoho cest

Toto zjištění přináší naději mnoha mužům, který ještě „místo zaslíbené“ u svých partnerek nenašli. Je totiž mnoho způsobů, jak dospět k ženskému orgasmu jinak a mnohem kreativněji. 

Vyzkoušejte velmi intimní masáže 

Sladká předehra je pro ženy stavebním kamenem v budování rozkoše, která dosahuje orgasmických výšin. Pohrajte si tedy společně pomocí intimních masáží, které ženské tělo rozehřejí na tu správnou teplotu. Pomoct vám mohou zklidňující lubrikanty, extra kluzké gely  nebo prohřívácí s afrodiziakálním efektem či nádherně vonící lubrikační gely. Díky nim dosáhnete jemnou masáží nebo intenzivnější stimulací skvělé výsledky v nastartování ženského těla.    

Užší vaginální prostor pro maximální potěšení 

Je známo, že ženy s úzkou vagínou dosahují orgasmu mnohem snadněji, protože dochází k její vyšší stimulaci. Na trhu však již existuje řešení i pro ženy po porodu nebo naopak pro muže s menší velikostí přirození. Speciální gely a spreje, o kterých je řeč, totiž obsahují látky mající na svědomí lepší pružnost a těsnost vagíny společně s tzv. „panenským efektem“. Pokud si přejete diskrétní působení, můžete před sexuálním stykem využít TightUP spray pro snadnější dosažení orgasmu. Ti, kteří preferují lubrikační gely, si jistě oblíbí TightUP gel pro efektivní zpevnění vagíny.  

Vášnivé noci s elixírem lásky  

Často se setkáváme se sníženou chutí ženy na pohlavní styk a poté také s odmítavým postojem, který dosahování orgasmů značně ovlivňuje. Vypijte si společně místo šampaňského rozpustné afrodiziakum pro muže i ženy Elixir of love s výtažky z bylin, které se v lidové medicíně považují za silná afrodiziaka, jako jsou guarana, L-arginin, ginseng či damiana. Stačí, pokud tento prášek rozpustíte ve vodě nebo v džusu a vypijete asi 30 minut před sexuálním stykem. Nabuzené tělo a vzrušená mysl stojí na polovině cesty k těm nejkvalitnějším orgasmům.