ZJISTĚTE VŠE, CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O LUBRIKANTECH

Kvalitní zvlhčení je jedním z předpokladů pro skvělé sexuální zážitky. V ideálním případě se při vzrušení zvlhčí prostředí ženské vagíny zcela přirozeně tak, že je sex velmi příjemnou záležitostí. Pokud je však tato funkce narušena, může to opravdu bolet. Proto je v takových případech velmi důležité dbát na vlhkost vnitřního prostředí pomocí lubrikantů. 

Ty totiž někdy dokáží nejenom zvýšit sexuální rozkoš a vzrušení, ale také rozproudit sexuální život, zjemnit pokožku a dopřát milencům opravdu skvělé sexuální zážitky. Jak si ale vybrat ten pravý přesně podle toho, co hledáte? Poradíme vám! 

Pro koho jsou lubrikační gely nejvhodnější?

Lubrikační gely jsou vhodné prostě pro všechny. Nehledě na to, zda jejich tělo dosahuje při sexu přiměřenou vlhkost přirozeně. Pokud však trpíte sušším prostředím vagíny, můžete použitím kvalitních lubrikantů předejít pálení, svědění, škubání či dalším nepříjemným pocitům.  

Na složení záleží

 Na trhu je množství lubrikačních gelů, které se odlišují vůní, složením, barvou, značkou a dalšími drobnostmi. Je v pořádku, když si najdete ten, který vám nejvíce vyhovuje, ale předtím jich rozhodně vyzkoušejte více.

Gely na vodní bázi

Jsou nejvyhledávanějšími mezi lubrikačními gely, velmi snadno je najdete a jsou cenově výhodné. Navíc na povlečení nezanechávají skvrny a často velmi příjemně voní. Používají se na efektivní prohřátí, ale také na lepší prokrvení.   

Rádi si hrajete a experimentujete? Pak určitě vyzkoušejte tyto gely:

LOVELY LOVERS AQUA EXTREME LUBE 

LOVELY LOVERS MAXILONG GEL

Gely na silikonové bázi

Lubrikační gely na silikonovém základu jsou opravdu hladké, kluzké a neobsahují žádná aromata. Mají velmi dlouhou výdrž a nemusíte je doplňovat tak často, jako vodní lubrikanty. Jsou hypoalergenní a navíc odolávají i vodě pod žhavou sprchou ve dvojici.    

Pokud hledáte opravdu kluzké a dlouhotrvající zážitky, vyzkoušejte:

LOVELY LOVERS 4FISTING LUBE

SLIDE4EVER SILICONE LUBE

 

Co od svého gelu očekáváte?

Jak už asi tušíte, s lubrikačními gely si můžete užít spoustu legrace. Mnoho z nich vám při sexu poskytne zcela originální zážitek. Při výběru teda buďte specifičtí a udělejte si jasnou představu. Toužíte po silné erekci? Zajímavým tipem pro vás pak může být LOVELY LOVERS POTENCY GEL STRONG FORMULA + ENERGY s aktivními přírodními látkami na podporu erekce.

Máte naopak chuť na lubrikační gel s efektem okamžitého zvětšení penisu, pomocí lepšího prokrvení a s kladným vlivem na erekci? Potom bude pro vás tím pravým lubrikant LOVELY LOVERS MAXILONG GEL.

Lubrikační gely dnes již dokáží divy – například LOVELY LOVERS LIBIDOUP GEL INNOVATIVE FORMULA skvěle poslouží nejenom na zvýšení libida u žen, ale také pro větší prožitek ze sexuálního styku a snadnější dosažení orgasmu. 

Ať už rozhodnete pro cokoliv, nezapomínejte si s výběrem lubrikačních gelů trochu pohrát. Vyzkoušejte několik druhů a zjistěte, který si zamilujete ze všech nejvíce. A pak zas vyberte další. Uvidíte, že do vaší ložnice přinesou spousty nových zážitků a nečekaných možností.