5 tipů na zvětšení poprsí bez plastické operace

Prsa. Muži je milují a ženy se starají o to, aby ty jejich vypadaly zkrátka neodolatelně. Avšak téměř 60 % z něžnějšího pohlaví není se svým poprsím spokojeno. I když dnes prsní implantáty představují běžnou praxi, mnoho žen se jich obává. Podívejme se tedy společně na 5 tipů, jak své poprsí zvětšit i bez zásahů plastického chirurga.  

Dokonalá prsa jsou snem každé ženy. A také každého muže. Kdo by přece doma nechtěl mít bohyni s poprsím Angeliny Jolie a zadečkem JLo? Bohužel, většina žen takové štěstí (a tolik peněz na plastické chirurgy) nemá a tak musí pracovat se „svým vlastním materiálem“. I když tyto jemnější metody nemají tak efektivní účinky jako plastická úprava, neublíží je vyzkoušet a zachovat si tak zdravou kůži.

 

1.     Dobrá podprsenka dělá zázraky

 

Pokud nosíte o číslo menší nebo naopak větší podprsenku, vaše poprsí bude jistě vypadat menší, než je ve skutečnosti. Zaměřte se na podprsenky, které dokonale padnou, nikde nevisí ani neodstávají. Zaručenou pomocí je push-up podprsenka. Kdežto podprsenky s vycpávkami udělají prsa plnějšími, push-up efekt je nadzvedne tak, aby vypadali pevněji a přesně podle vašich představ. Do dobré podprsenky se nebojte investovat, vycpávky vyrobené v domácnosti totiž nejsou jen nepohodlné, ale navíc mohou způsobit, že vaše prsa budou vypadat nerovnoměrně či uměle. 

 

2.     Masáží k pevnějšímu poprsí

 

Masáž poprsí dokáže divy zejména když je spojena s těmi správnými produkty s přírodními ingrediencemi. Vyzkoušejte to s gelem na zpevnění poprsí LovelyLovers s push-up efektem. Obsahuje extrakt z měsíčku lékařského a patentované složení PEARL & VOLUPLUS ™, které doplňuje ztrátu tukových buněk v dekoltu, zvětšuje pružnost kůže a dodává ji svěžejší a mladistvější vzhled. Masáž provádějte krouživými pohyby směrem zdola navrch. Je vhodná také pro uklidnění mysli a celkové zrelaxování organismu po dlouhém dnu. 

 

3.     Vycvičte svá prsa do dokonalosti

 

Častějším cvičením a dobrou životosprávou obohatíte své tělo v mnoha ohledech. Obecně však existují jisté typy cvičení, které dokáží předvést efekt většího poprsí. Které přesně to jsou? Za prvé vyzkoušejte kliky. Posílí nejenom vaše tricepsy, ale také pektorální svaly umístěny pod prsy. Účinně si zacvičíte i pokud budete zvedat nad hlavu činky. Dejte si však pozor, aby nebyly příliš těžké a nepřesílily váš organismus. Vyzkoušejte také obměněnou verzi kliků, kdy se neodtahujete od země, nýbrž od stěny a to ve stoje. Zapojíte tak vrchní svaly paží i pektorální svaly.   

 

4.     Vyzkoušeli jste přírodní produkty?

 

Pro ženy, které chtějí pečovat o své poprsí, ale i pokožku, vlasy, nehty a sexuální zdraví je na trhu několik dostupných přírodních doplňků stravy. Například v DecoFemm Beauty Breast najdete přírodní složky, které působí podobně jako ženské hormony estrogen a progesteron mající vliv na tvar, pevnost a objem prsou. Látky obsažené v přípravku kladně ovlivňují také sexuální zdraví, stav pokožky a prsních tkání či funkci urogenitálního systému ženy.

 

5.     Jste to, co jíte... a vaše prsa také

 

Přizpůsobení vaší životosprávy může tvar i objem prsou výrazně ovlivnit. Existuje pro to několik různých způsobů. Pokud na to chcete jít zcela přirozeně, zkuste trochu přibrat. Musíte být však připravena také na to, že s prsy se trochu zvětší i vaše stehna, bříško nebo zadeček. Pokud přibírání opravdu není váš vytoužený stav, zkuste stravu doplnit spíše o potraviny obsahující přirozený estrogen – o grapefruit, červenou řepu, rýži, pistácie, zelené fazolky, tofu nebo sójové boby.