Nejlépe ho dokáže nažhavit vaše chuť aneb jak v něm probudíte alfasamce?

Věřte nebo ne, muže dokáže v posteli opravdu navnadit pouze pocit, že partnerka je plná vášně, sebejistoty a fantazie. Ukažte mu, že i vás to s ním baví, buďte v posteli uvolněná a neobávejte se dosahovat orgasmu. Že byste s tím občas potřebovala malou pomoc? Ukážeme vám tipy na produkty, které dokáží probudit vaše libido a získat tak mnohem intenzivnější sexuální prožitky. 

Z obyčejného muže se v posteli stává alfasamec pouze za předpokladu, že ho z něj udělá jeho žena. Pokud na vás začínají doléhat vedlejší účinky menopauzy, snížení chuti či pořád častěji slýcháte slovo „frigidita“, začněte nejdříve u sebe a snažte se povzbudit své libido. 

Vedlejší efekt? Užije si to i váš partner, získá sebedůvěru, bude se mnohem více snažit, sex bude kvalitnější, prožitky intenzivnější a vy opět spokojenější. Ke zvýšení libida však nedochází okamžitě a každá žena by na něm měla zapracovat. Známe pár triků, jak na to jednoduše a efektivně. Pojďme se na ně podívat společně. 

Přirozené zúžení vagíny je prvním krokem

U mnoha žen klesne libido třeba po porodu, kdy se vagína trochu změní nebo nedokáže nabrat své původní pružnosti. V těchto a mnoha dalších případech může pomoct třeba intimní sprej LOVELY LOVERS TIGHTUP SPRAY INNOVATIVE FORMULA nebo intimní lubrikační gel LOVELY LOVERS TIGHTUP GEL INNOVATIVE FORMULA. Oba produkty totiž přinášejí efekt zúžení vagíny tím, že díky obsahu účinných látek stahují poševní stěny a činí je elastičtějšími. To vede ke zvýšení rozkoše nejenom u žen, ale i u mužů a dopomáhá ke snadnějšímu dosahování orgasmu. 

Probuďte v sobě bohyni

Svou bohyni je nejlepší probudit přímo zevnitř. Přípravek FEMM PASSION LIBIDO CAPS je určen všem ženám, které si přejí nejen zvýšit své libido, ale také energii, dopřát si intimní zdraví a hormonální rovnováhu. Tento český přírodní doplněk stravy obsahuje mnoho látek, které příznivě ovlivňují vitalitu, plodnost, sexuální zdraví i duševní pohodu. 

Dosahujte orgasmu snadněji

Exkluzivní lubrikační gel LOVELY LOVERS LIBIDOUP GEL INNOVATIVE FORMULA má hedvábně hladkou texturu a díky tomu dokáže zesílit orgasmus i vzrušení ženy. Zajímavý je pro každou ženu, která si přeje zvýšit své libido a  získat ze sexu ještě větší prožitek než předtím. Intimní sprej LOVELY LOVERS LIBIDOUP SPRAY INNOVATIVE FORMULA na druhou stranu zlepšuje prokrvení tkání intimních partií ženy a tak je ideálním partnerem pro ženy s pokleslým libidem. Jedná se o nejsilnější intimní přípravek na trhu s okamžitým účinkem, který vás i partnera zaručeně dostane do kolen! 

I správná atmosféra pomáhá

Lehká romantická večeře při svíčkách, tichá muzika, sexy prádélko a svůdné pohledy. To vše vás dokáže oba skvěle naladit na perfektní výkony v posteli spojené s extra rozkoší. Rozsviťte si afrodiziakální svíčky z řady MAGNETIFICO – power of pheromones a užívejte si nezapomenutelné atmosféry nejen při vašich intimních chvílích, ale klidně i mnohem častěji – vždy když si potřebujete dopřát odpočinek a trochu klidné, smyslné nálady.