Sex a svíčky! Možná vás překvapí, jak se dají při sexu využít.

Svíčky má rád téměř každý. Znáte však ty afrodiziakální nebo masážní? Víte, jak se používají nebo jak je využít?

Svíčky jsou symbolem romantiky a příjemně strávených chvil. Pojďme se podívat na ty méně klasické, o kterých jste třeba ještě neslyšeli, ale možná se stanou běžnou výbavou při vašich intimních hrátkách.

Afrodiziakální svíčky – power of pheromones

Víte, že svíčky MAGNETIFICO z řady power of pheromones jsou díky svému speciálnímu složení navrženy tak, aby vám pomohly vytvořit erotickou a svůdnou atmosféru a pomohly Vám svést partnera nebo partnerku?

afrodiziakální svíčka

Speciální Intensively intimate formula

Lidé při výběru partnera podvědomě reagují na onu pověstnou "chemii". Afrodiziakální svíčky Magnetifico power of pheromones jsou navrženy tak, aby se speciální parfém uvolňoval přirozeně v závislosti na okolních teplotách místnosti, a to i při nehořící svíčce. Vůně není příliš intenzivní, voní jemně, nevtíravě a nezpůsobuje bolesti hlavy. Působí podvědomě a jemně na vaše smysly a pomůže vám naladit nezapomenutelnou atmosféru nejen při vašich intimních chvílích. Je navržena tak, aby vám pomohla vytvořit tu správnou afrodiziakální atmosféru pro svádění, relaxaci a milování.

Luxusní, ručně vyráběné, afrodiziakální svíčky MAGNETIFICO – power of pheromones, koupíte zde.

masážní-svíčka-na-tělo-MAGNETIFICO-Enjoy-it!-6

Masážní svíčky Enjoy it! Novinka

Poznejte nezapomenutelné okamžiky plné relaxace i vzrušení zároveň! Užijte si stále populárnější masážní svíčky spojující romantiku s uvolňující a zároveň intimní atmosférou. Dopřejte partnerovi chvíle oddechu po náročném dni nebo ji využijte jako výjimečnou předehru pro intimní chvíle.

Masážní-svíčka-MAGNETIFICO-Enjoy-it!---Tropic-sea-salt-9_1 

Co je masážní svíčka?

Masážní svíčka slouží k masáži celého těla. Obsahuje speciální směs tvořenou bambuckým máslem, kokosovým olejem, včelím voskem, antioxidanty a dalšími složkami, které se po zapálení svíčky během pár minut rozpustí na masážní emulzi, kterou pak nalijete na partnerovo tělo a můžete mu dopřát nezapomenutelnou masáž. Prémiové složení masážní svíčky MAGNETIFICO Enjoy it! zároveň hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku, díky čemuž zůstává hebká na dotek a smyslná vůně umocní Váš prožitek ze společně strávených chvil. 

Jedinečné masážní svíčky Enjoy IT! Můžete zakoupit zde.

masážní-svíčka-na-tělo-MAGNETIFICO-Enjoy-it!-15

Ke svíčkám patří i svůdné prádlo!

K romantickému večeru se svíčkou patří neodmyslitelně i svůdné prádlo. Punčochy, podvazky, sexy kostýmy nebo erotické body dovedou váš večer k dokonalosti.

Vybírejte z více než 2000 ks svůdného prádla na IntimniNakupy.cz nyní se slevou 10% při zadání slevového kódu PROMO.

 

FotkyFoto_188258624_M