Tipy, jak na skvělý sexuální život i ve vztahu na dálku

Asi každý, kdo prožil vztah na dálku, může potvrdit, že jde o nesnadný úkol! O to víc to v platí v situaci sociálního odstupu a uzavřených hranic. Právě proto byste se víc, než kdy dříve měli snažit rozproudit ve vašem vztahu na dálku jiskru a trochu ho sexuálně okořenit. Dáme vám tipy, jak na to! 

Jděte na to pomalu, ale s nápadem

Pro nováčky ve vztahu na dálku je nejlepší začít projevovat intimitu postupně. Odstartovat můžete třeba lehkým sextingem. Tyto horké zprávy vás naladí na to, co bude následovat v pokročilejších stádiích vašeho odloučení bez trapných momentů na kameře a navíc kdykoliv si na svého miláčka vzpomenete.   

Vyhraďte si na sebe čas a nezapomínejte na tu správnou atmosféru

Dlouhodobě byste si měli najít určitý čas, kdy se budete věnovat pouze jeden druhému. Nezáleží přitom na tom, zda použijete telefon nebo online kameru. Hlavní je, že v těchto chvílích můžete v soukromí zkusit i trochu odvážnější a intimnější komunikaci. Abyste se dostali do té správné nálady i bez fyzické přítomnosti partnera, využijte afrodiziakální svíčky z řady Magnetifico, které provoní prostor smyslnou vůní jahod nebo jasmínu a vykouzlí intimní a svůdnou atmosféru nabitou sexuální energii.  

Odfoťte své svůdné prádélku

Sexuální jiskru vám pomohou udržet i horké fotografie, které si navzájem posílejte do soukromých zpráv. Klasické sexy obrázky můžete okořenit i svůdným prádlem. Tomu váš partner jednoduše nebude moct odolat. Pokud se své fantazii nebojíte posunout o level výše, odfoťte se třeba v podvazkových pásech, které si na sebe vezmete do práce nebo v lechtivé erotické soupravě pod oblečením na běžném nákupu. Tyto intimnosti partnera pobaví a zároveň mezi vámi udrží vysoký stupeň sexuálního propojení. 

Horké chvilky doplňte o jednoduché pomůcky

Máte trochu problém udržet své sexuální touhy na stejné úrovni v čase, kdy si můžete k fyzické rozkoši pomáhat pouze vlastními doteky? Vsaďte na spolehlivé přípravky, které dokáží nabudit vaši sexuální touhu. Intimní lubrikant Lovely lovers libidoup gel pro zvýšení libida a snadnější dosažení orgasmu u žen bude skvělým pomocníkem, se kterým u vás dojde k lepšímu prokrvení i optimálnímu zvlhčení intimních míst. Pánům, kteří touží po větším vzrušení a mají problém s erekcí, zas skvěle poslouží intimní spray Lovely lovers potency spray strong formula + energy. Tento diskrétní pomocník zlepší prokrvení mužských pohlavních orgánů a umožní rychleji reagovat na sexuální podněty. Podobné produkty můžete používat při společných intimních chvílích nebo je využít i pro zlepšení vašich soukromých momentů. 

Nezapomínejte na to, že při vztahu na dálku je nejdůležitější komunikace. Chcete váš sexuální život posunout na novou úroveň nebo vám některé nápady přijdou příliš odvážné? Se vším se svému milovanému přiznejte a uvidíte, že udržet si šťastný a zdravý vztah na dálku už nebude nemožné!