7 tipů pro oslavu Valentýna, na kterou nezapomene

Najít perfektní dárek, kterým svého drahého potěšíte na Valentýna, není jednoduché. Dlouholetého partnera možná navnadí trochu odvázanější dárek v podobě sexy kostýmku, novým párům postačí lehká atmosféra afrodiziakálních svíček, která zaručí povedené valentýnské rande. Nezapomínejte, že fantazii se meze nekladou. Podívejte se proto s námi na tipy pro letošního Valentýna a vyberte ten nejlepší i pro svého vyvoleného.   

1. Svíčky a masáž

Valentýnský večer nemůže začít lépe, než uvolňující a svůdnou masáží celého těla. Masážní svíčky řady Magnetifico – power of pheromones obsahují bambucké máslo, včelí vosk i kokosový olej pro tu nejkrásnější vůni, výživu kůže a ty nejkrásnější společné valentýnské zážitky. Rozpalte plamínek a nechte se unášet smyslností doteků.

2. Ať se cítí svůdně a sexy

Zvedněte své polovině sebevědomí, probuďte v něm sexappeal a opravdového alfa samce pomocí feromonů pro muže. Na první pohled vypadají jako luxusní parfém, ale jejich účinky „pouze“ parfém daleko přesahují. P.S. Nedoporučujeme žárlivým typům. Je totiž možné, že se za vašim mužem bude s obdivem téměř každý otáčet.  

3. Delikátní podvazkové pásy

Téměř každý muž má slabost pro sexy spodní prádlo. Co tak to ale okořenit ještě víc? Skvělým způsobem jsou dámské podvazkové pásy, díky kterým vyniknou vaše křivky. Odvažte se trochu a dopřejte mu netradiční zážitek. Ručíme vám, že ho to dostane do kolen. 

4. Namíchejte mu elixír lásky

Rozpustné afrodiziakum Elixir of love je drink jako stvořený k valentýnské večeři. Má rychlé vstřebávání a vyrábí se z výtažků afrodiziakálních rostlin, které mají dobrý vliv na sexualitu, duševní pohodu či lepší cirkulaci krve v pánevní oblasti. Elixír si dopřejte zhruba 30 minut před pohlavním stykem.   

5. Něco pro lepší výdrž

Není nic lepšího, než když si společně užijete dlouhou a romantickou valentýnskou noc. Aby byla opravdu dlouhá a plná vzrušení, věnujte svému partnerovi intimní sprej prodlužující délku pohlavního styku. Působí jako podpora oddálení ejakulace a díky guaraně a kofeinu dodá potřebnou energii.

6. Zajistěte si ten nejlepší valentýnský orgasmus

Abyste valentýnské vzrušení dokázali opravdu dokonale procítit, zaměřte se také na svůj požitek. Intimní gel pro snadnější dosažení orgasmu stahuje díky aktivním složkám poševní stěny a činí je elastičtější. Zvyšuje tak prožitek jak žen, tak mužů a usnadňuje dosažení orgasmu žen díky intenzivní stimulaci. To stojí za to vyzkoušet, nemyslíte dámy?

7. Staňte se erotickou bohyní

Pokud nejste vyloženě typ, který by pro větší valentýnské dobrodružství sáhl po erotickém kostýmku, nezoufejte! Pořiďte si něco stylovějšího v podobě sexy korzetu, kterým partnera nažhavíte a dopřejete mu výjimečný zážitek. Korzet navíc vyzvedne vše podstatné a dokáže jemně zakrýt i bříško či boky.