Chcete zažít něco opravdu vzrušujícího? Zkuste intimní masáž!

Zpestřit si intimní okamžiky s partnerem či partnerkou samozřejmě není od věci. Dosáhnout toho přitom lze mnoha způsoby. Můžete vyzkoušet netradiční polohy či různé pomůcky, ale opomenout byste neměli ani erotické masáže. Jedná se totiž o vynikající předehru, která vás může pořádně nažhavit! Zaměřit se při nich navíc lze nejen na intimní partie, ale na celé tělo, takže se zároveň jedná o výtečný „relax". Atmosféru okamžiku pak ještě pochopitelně můžete podpořit relaxační hudbou, svíčkami či speciálními gely, které celý prožitek umocní opravdu výrazně.

Co jsou gely pro erotickou masáž?

Gely pro intimní masáže představují vynikající způsob, jak si tyto okamžiky užít opravdu dosyta. V současné době si navíc takové přípravky můžete pořídit v mnoha variantách. Oblíbené jsou kupříkladu gely na vodní bázi jako např. Lovely Lovers Aloe Vera Lube, které nezanechávají tak mastné skvrny a zároveň pomáhají proti podráždění a oděrkám. Jestliže si tedy chcete erotickou masáž zpříjemnit a zároveň eliminovat rizika, rozhodně vám je můžeme doporučit.

Oblíbené pro masáže jsou také lubrikační gely s příchutí, které svojí vůní čokolády, lízátka nebo malin pomohou navodit nezapomenutelnou atmosféru.

Jak vlastně při intimních masážích postupovat?

Při intimních masážích se rozhodně nebojte experimentovat, neboť fantazii se meze nekladou. Časem jistě přijdete na to, co vás dokáže rozpálit. Navíc pro vás máme dva tipy jako inspiraci.

  • Tantrická masáž. Tyto postupy vycházejí z tantrické filosofie a je s nimi spojeno mnoho pozitiv. Kromě zvýšení sexuálního prožitku mají kladný vliv na řadu neduhů včetně poruch erekce. Rozhodně si tedy zjistěte více informací.
  • Nuru masáž. K této masáži původem z Japonska nejsou používány pouze ruce, ale celé tělo. Ač s ní byl původně spojován speciální nuru gel z mořských řas nori, v současné době můžete bez problémů využít i výše zmíněné intimní gely.