Jak vybrat svůdné prádlo pro partnerku?

Chtě nechtě se v mnoha vztazích stanou hrátky v ložnici po určitém čase stereotypními. Netřeba ale zoufat. Možností, jak si sexuální život pořádně okořenit, existuje celá řada. Můžete kupříkladu vyzkoušet nové polohy, erotické pomůcky, feromony, ale také svůdné prádlo, které vás dozajista rozdráždí. Ačkoli existují i výrobky pro muže, používají ho především zástupkyně něžného pohlaví. Chcete své partnerce takové prádlo rovněž koupit? Pak pro vás máme několik tipů.

  • Pokud na sobě partnerka svůdné prádlo doposud neměla, nezačínejte ničím extravagantním. Naopak začněte pěkně polehoučku.
  • Svůj protějšek dobře znáte. Vybírejte proto tak, aby se prádlo líbilo vám oběma.
  • Nemusíte hned utrácet tisíce korun. Pro začátek stačí zvolit i něco výrazně levnějšího.
  • Svůdné prádlo musí přesně padnout. Nezdráhejte se tedy podívat do šuplíku přítelkyně na velikost jejího běžného prádla.
  • S koupí se neukvapujte a raději vybírejte delší dobu a pořádně.

 

V oblasti svůdného prádla máte opravdu na výběr!

Navštívit kamenný sexshop samozřejmě není pro každého. Jenže dnes můžete pohodlně nakoupit i na internetu. Pokud budete svůdné prádlo kupovat jako překvapení, vaše partnerka si ho tak jako tak nevyzkouší. Navíc dobrý prodejce má na svém e-shopu velikostní tabulku, takže se nejedená o sebemenší problém. Velkou výhodou online nákupu je, že můžete na jednom místě vybírat ze stovek rozličných kusů. Co tedy máte aktuálně k dispozici?

 

Tip na závěr: sháníte-li skutečně vzrušující svůdné prádlo, které lze navíc koupit za pár stovek, můžete partnerce pořídit např. dráždivé body Zita – Livia Corsetti, případně podvazkový pás s punčochami Obsessive.