Erotická povídka: Zaškolovací SEX v kabině letadla

Linda byla novopečená letuška a po podepsání pracovní smlouvy s leteckou společností ji čekal první oficiální let. Stevard Petr se nabídl, že jí vysvětlí pravidla a ukáže letadlo. Stal se tedy jakýmsi jejím mentorem. Jenomže pracovní záležitosti neměly být jediným tématem, které se chystal s Lindou probrat. Hodlal se totiž tak trochu předvést jako kolega s velkým sexuálním apetitem.

***

Snad na každém pracovišti se objeví nějaký ten "krasoň", který je sice zamilovaný nejvíce sám do sebe, ale potřebuje nějakou tu princeznu, aby uspokojil své velké ego. A tak ani letecká společnost není výjimkou. Petr si vyhradil dostatek času, aby s Lindou zůstali v letadle sami a mohl polechtat její ženskou ješitnost.

Linda byla stejně jako většina letušek velmi atraktivní žena. Tmavovláska s velkýma očima a ukázkovými proporcemi. Přesně ten typ, který měl na svědomí mokré sny mladíků. Zaškolení, kterého se Petr tak ochotně zhostil, probíhalo zpočátku zcela tradičně. Prošli si letadlo, bezpečnostní předpisy i servis. Když si ale sedli, aby jí dal podepsat papíry o školení, naklonil se k ní a jako by náhodou jí sáhl na koleno. Podívala se na něj a zamrkala dlouhými řasami. Co si to dovoluje? prolétlo jí hlavou a klidně se zeptala:

"Pane Krajní, co ta ruka?"

"Promiňte, ta moje ruka je hrozně nezbedná," zasmál se a zadíval se jí hluboko do očí.

Na chvilku se znovu vrátili k dokumentům, ale Petr už to nemohl dál vydržet. Každá žilka v jeho těle po ní toužila. Chtěl cítit teplo jejího těla a přivonět si zblízka k jejím vlasům.

Poprosil ji tedy, aby mu podala katalog z horní přihrádky. Bylo zřejmé, že mu jde jen o to, aby si lépe prohlédl její dlouhé nohy a vypracovaný zadeček. Jak tam tak stála a natahovala se pro katalog, vklouzl jí dlaní pod sukni a krátce se dotkl citlivého místa mezi jejími stehny. Překvapila ji jeho drzost a spontánně dala nohy k sobě.

"Klid, uvolni se. Mám mnohem raději, když dívky nohy roztahují," zašeptal zastřeným hlasem.

"Nejste nějaký oprsklý? Tohle provádíte všem novým kolegyním?" pokárala ho naoko.

Přitáhl ji k sobě a posadil si ji obkročmo na kolena. Tak se mu naskytl dokonalý pohled na vše důležité. Její velká prsa měl ve svém zorném poli, ústa na dosah a už cítil i její vůni. Zdálo se mu, že voní po květinách a zralém ovoci. To byla přesně ta sladká vůně, kterou by na ni tipoval. Chytil ji za bradu a vášnivě políbil. Ona ho pevně uchopila za ramena a intenzitu jeho polibků opětovala. Bylo jí jasné, že si od tohoto "zaškolovacího sexu" nemůže nic slibovat, ale líbilo se jí, jaký způsob seznámení její kolega zvolil. Na druhé straně to byl sexy chlap, se kterým se vyplatilo si zašpásovat.

erotická-povídka

"Myslíte, že tato činnost je pro mou profesi důležitá?" zeptala se prostě.

"Ne životně, ale proč si to nezpříjemnit?" odpověděl tajemně a sevřel v dlaních její prsa. Několik minut si s nimi pohrával jako by jemně hnětl těsto, ale pak se mu zachtělo zabloudit hlouběji do neznáma. Vklouzl tedy rukou pod její sukni a přes kalhotky se prodral až ke klitorisu.

"Taková zbytečnost. Podruhé si kalhotky brát nemusíš," provokoval ji.

"Budu na to myslet," sténala přitom, jak dráždila jeho penis. Nejen on byl aktivní, Linda se zhostila své role a doteky opětovala.

Když se dostatečně pomazlili, položil ji přes sedačky a lehl si na ni. Její pravou nohu si dal na své rameno a důkladně si naslinil prst. Přejel jím po její vagíně a pak se do ní napasoval. Vnikl do ní šikovně a snadno, protože byla vzrušená a nedočkavá.

Oba prudce dýchali, což je ještě víc rajcovalo. Rozepnul jí halenku a olízl dlouhý krk. Šikovně si pohrával i s jejím ouškem.

"Je úžasné, když žena neskrývá své emoce. Miluju nadržené samice," hlesl a svým velkým penisem si razil cestu hlouběji do jejího klína.

"A já zase miluji chlapy s takovým velkým pérem," pochválila ho.

Zvolili tak divoké tempo, že se jim těla orosila potem a kabinou letadla se rozléhaly hlasité výkřiky. V jednu chvíli se zdálo, že se společně s nimi otřásá celé letadlo. Najednou jí vjel rukou do vlasů a prudce zatáhl. Zasténala a dávku agresivity mu oplatila tak, že do jeho zad silně zaryla nehty. To ho vyburcovalo natolik, že začal přirážet ještě rychleji. Krátce před vrcholem stáhla Linda silněji vagínu, čímž mu naznačila, že už brzy bude. Na chvíli zpomalil a zasypal ji horkými polibky. Vzápětí ale opět zrychlil a dovedl ji tak k absolutní špičce rozkoše.

"Kam si to bude dáma přát?" zeptal se a ona pochopila, že přemýšlí, co se semenem. Kondom nepoužili, takže bylo nutné rychle vymyslet, kde jeho sekret skončí.

"Klasicky mezi prsa," odpověděla pohotově. Vytáhl z ní svůj penis a úzkou pěšinkou mezi jejím poprsím nechal stékat své semeno.

I když to byl rychlý zaškolovací sex, na závěr si dopřáli ještě několik něžných polibků. Tiskli se k sobě a vzájemně se hladili. Na sedadle zůstal mokrý flíček, který tam zanechala Lindina vagína. Ona na něj však pohotově hodila noviny.

Potom si Linda rychle stáhla šaty a upravila účes. Právě přišel zbytek posádky a první let tak mohl začít.