Horké tipy na sexy vánoční dárky

Ponožkám a pyžamům už odzvonilo. Věnujte letos pod stromeček něco, co vašeho partnera opravdu potěší a rozhoří ve vaší ložnici opět nový plamen. Můžete se zaměřit na afrodiziakální svíčky či masážní gely nebo se trochu odvázat a konečně zakusit „zakázané ovoce“ v podobě hravých kostýmků, voňavých lubrikantů nebo jiných smyslných pomůcek. 

Na Vánoce budeme mít mnohem více času věnovat se svým rodinám a hlavně svým polovičkám. Proč si romantické chvilky pod stromečkem trochu neokořenit a nevěnovat sexy dárek, díky kterému vašemu partnerovi naběhne na tvářích roztomilý ruměnec? S našimi tipy to dokážete velmi snadno a pouze na pár kliknutí.   

Staňte se sexy Santovou pomocnicí 

Sexy kostýmky mohou do ložnice přinést spoustu zábavy a vzrušení. Pokud je umíte nosit a jste připravena trochu si pohrát s představivostí svého muže, máte mnoho možností. Hoďte na sebe sexy kostýmek zeleného elfa a staňte se roztomilým překvapením vánoční noci. Máte chuť na něco odvážnějšího? Pak vsaďte na model se sexy podvazkovým pásem a poloprůhlednou podprsenkou Santacutie. A pro opravdové vánoční královny se bude nejlépe hodit erotický kostým Obssesive 3 v 1 obsahující podprsenku, spodní kalhotky a odnímatelnou košilku i s kapucí s chmýřím, vločkami a dalšími koketními ozdobami. 

Na Vánoce lepší sexuální výkony pro muže... 

Vánoce jsou skvělým časem k tomu, abychom se se svými polovičkami začali zajímat o lepší sexuální výkony nebo častější erekci. V takovém případě můžete sáhnout například po přípravku Andrimax pro muže. Tento český výrobek s certifikátem bezpečnosti Státního zdravotního ústavu obsahuje látky, které kladně působí na erekci, mikrocirkulaci krevního systému, sexualitu a vitalitu či normální činnosti svalů, cévní soustavy a pohlavních orgánů. Dalším skvělým dárkem by mohl být doplněk stravy Crilex. Základ tohoto produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty. Jeho složky pozitivně ovlivňují erekci, normální funkci pohlavních orgánů a sexuální zdraví a podporují mentální pohodu či duševní stav a výkon. Při nákupu doplňků stravy si vždy dejte pozor na nelegálně prodávané, nebo neschválené produkty, které mohou mít na vaše zdraví neblahý vliv. 

... a větší potěšení pro ženy 

Hlavně v období hormonálních změn se u žen vytrácí chuť na sex či jiné radovánky. Na Vánoce však tomu můžete lehce dopomoct pomocí šikovných gelů a sprejů pro zvýšení těsnosti a pružnosti vagíny. Tzv. panenský efekt, který způsobují, dopřeje mnohem intenzivnější prožitek ženám i mužům. TightUp gel slouží také jako dokonalý lubrikant pro intenzivnější stimulaci, TightUp spray pak může žena používat i intimně, a to těsně před pohlavním stykem.   

Pod stromeček trochu tepla a romantiky 

Máte o Vánocích spíše chuť na větší dávku intimity, horkých doteků a sladkého tulení? Pak vyzkoušejte novinku, prémiové masážní svíčky Magnetifico. Už během pár minut po zapálení se jejich cenné složky rozpustí na masážní emulzi, kterou nalijete přímo na tělo své drahé polovičky a dopřejete tak tu nejsmyslnější masáž. Směs bambuckého másla, kokosového oleje, včelího vosku a antioxidantů se postarají o hydrataci a regeneraci pokožky, která je hebká na dotek a krásně provoněná.