Staňte se mistrem intimní masáže

Intimní či erotické masáže se postupem času mohou začít vytrácet z našeho „intimního menu“. Možná si myslíte, že v tom snad nejste dost dobří, nemáte to správné vybavení nebo že partner vaši snahu nedokáže náležitě ocenit. Dnes vám dáme několik tipů, kterým mu zamotáte hlavu a nastavíte laťku intimity ve vaší ložnici zas o něco výš. 

Aby se z vás stal opravdový mistr intimních masáží, budete potřebovat o něco více než jen voňavý krém a volný byteček. Opravdová erotická masáž spojuje erotické nastavení mysli, smyslnou atmosféru a příjemně jemné doteky. Pojďme na to teda krok po kroku. 

1. Nalaďte se na tu správnou vlnu

Mnozí z nás přichází z práce utahaní a mají všeho akorát tak dost. Zkuste atmosférou restartovat celý den tak, ať vaše polovička na všechno hned zapomene a soustředí se pouze na vás dva. Na intimní chvilky připravte i svou domácnost – děti svěřte na večer babičce, ztlumte světla a nastartujte jemnou muziku. Svůdnou náladu pulzující feromony vám přinesou také afrodiziakální svíčky Magnetifico, které vás naladí na atmosféru svádění, relaxaci i vše, co bude následovat potom.  

2. Jak na to s masážními svíčkami nebo speciálními gely

Nejdříve ze všeho se ujistěte, že máte teplé ruce. Nikdo totiž nemá rád chladné doteky, brr! Zapalte si nové masážní svíčky řady Magnetifico a svého partnera začněte jemně hladit. Po pár minutách na něj pomalu nalijte rozpuštěnou emulzi ze svíčky a začněte jemně masírovat záda. Díky obsahu bambuckého másla, kokosovému oleji, včelímu vosku a antioxidantům jeho tělo krásně provoníte a zároveň bude hebké na dotek. Vyberte si z vůní hravého kokosu, jemného pomeranče a skořice, tropické mořské soli nebo smyslného santalového dřeva.

Masírujte velmi jemně. Nezapomínejte, že partnerovi dáváte intimní a ne sportovní masáž, která by mohla také bolet. Partnera chcete v první řadě uvolnit a vzrušit, ne nijak zranit. Hlaďte ho po celém těle, od hlavy k patě. Nezapomínejte ani na citlivější části těla jakou jsou uši, prsty, kolena nebo lokty. 

Po úvodním zahřátí můžete na některé ztuhlé části těla, jako jsou okolí ramen a krku i trochu zatlačit, abyste uvolnili napětí. Pokud se vám ruce rychle unaví, nezapomínejte na kreativitu a možnost masírovat i jiným částmi těla, případně celým tělem. Fantazii se meze nekladou a tak klidně používejte na jemné doteky speciální peříčko, jazyk, vlasy nebo nehty.     

Pokud se vám podaří partnera vzrušit tak, že už to nebude moct vydržet, nezapomínejte také na lubrikační gely pro masáž intimních partií. Kromě toho, že krásně voní a připraví vás perfektně na to, co bude následovat, toho dokáží mnohem víc. Gel Maxilong má například efekt okamžitého zvětšení penisu pomocí lepšího prokrvení,  lubrikant Delay gel zas dokáže prodloužit délku pohlavního styku a napomáhá tak v otázce slabé sexuální výdrže. Lubrikační prostředek LibidoUp pak slouží na zvýšení libida u žen a snadnější dosažení orgasmu.  

3. Na sebe nejlépe sexy spodní prádýlko 

Nezapomínejte ani na to, jak budete u smyslné masáže vypadat. Pro dokonale dotvořenou atmosféru zapomeňte na vytahané tepláky a raději si vyberte vhodné spodní prádlo – skvěle padnoucí podprsenku, ladící spodní kalhotky a na to už jen jemné šaty nebo sexy župánek.