Jak mít v novém roce lepší sex? Víme to!

Chcete, aby nadcházející rok byl, co se týká sexuálních zážitků, více vzrušující než rok minulý? Řekneme Vám jak najít toho správného partnera nebo jak s tím současným vylepšit prožitek na maximum.

11

Správný partner je základ k nezapomenutelným intimním zážitkům

A co dělat v případě, že partnera nemáte nebo toužíte po tom vzrušujícím kolegovi/kolegyni z práce a nevíte jak je ulovit? Víme jak pomoct vašemu sexappealu a podpořit vaše charisma. Člověk by samozřejmě měl dbát na svůj zevnějšek, postavu a vystupování, ale když je to málo, může sáhnout po tajném trumfu v podobě tzv. feromonů. Stejně jako zvířata silně sexuálně reagují na feromony, tak i lidé podvědomě reagují na látky ovlivňující sexuální chemii u lidí. Mezi nejlepší feromonové produkty na trhu patří značka MAGNETIFICO, která kombinuje nejnovější poznatky z biochemie a předních světových parfémů.

Zobrazit nabídku feromonů a parfémů s feromony pro muže a ženy od 159 Kč

22

Pokles chuti na sex, stres, vyčerpání, menopauza

Všechny tyto problémy jsou zabijákem vášnivého intimního života. Bohužel v dnešní moderní době, kdy se člověk stále za něčím honí, se týkají většiny z nás. Doporučujeme vám sáhnout po jednom ze speciálních doplňků stravy, které vám pomohou opět získat chuť na sex, snížit stres, podpořit vaši energii a zachránit tak váš sexuální život.

Pro muže doporučujeme některý z přírodních doplňků stravy jako např. RX plus, Andrimax nebo velmi populární MACA Fresh man a energy

Pro ženy pak speciální přírodní doplňky stravy jako Femm Passion libido caps, Maca fresh woman a energy.

33

Bez pevné a dostatečně dlouhé erekce parádu neuděláte!

Pokud partner nedokáže udržet erekci nebo erekce není dostatečně pevná, má to zásadní vliv na sexuální akt. Opět je na vině často stres, vyčerpanost, ale třeba také i nervozita. Naštěstí dnes existuje mnoho produktů v podobě doplňků stravy, sprejů a gelů, které obsahují účinné látky, které mají velmi kladný vliv na tyto příčiny a pomohou vám dosáhnout pevné a dlouhotrvající erekce bez zdravotních rizik.

Vybrali jsme pro vás tyto bezpečné a prověřené doplňky stravy, gely a spreje na podporu erekce a sexuálního výkonu

44

Malá citlivost pohlavních orgánů u žen – nemožnost dosáhnout orgasmu

Nedostatečné uspokojení ze sexu může pramenit z toho, že partnerka si intimní hrátky dostatečně neužije. Na vině často bývá malá citlivost pohlavních orgánů, nedostatečné zvlhčení nebo nemožnost dosáhnout orgasmu. Existuje však speciální kosmetika, která vám s těmito problémy snadno pomůže.

Speciální lubrikační gely a spreje pro zvýšení citlivosti vagíny, zvýšení prožitku a snazšího dosažení orgasmu.

55