Jak dlouho vydrží váš partner při sexu? A stačí to?

Jaká je průměrná délka pohlavního styku u nás? Ptali jsme se žen, jak dlouho vydrží jejich partner v posteli a zda jim to stačí. Také Vám poradíme, co dělat, když vaše sexuální výdrž nesplňuje vaše či partnerčiny představy nebo když trpíte předčasným vyvrcholením.

1

Nejen na velikosti záleží …

I když se pořád omývá otázka „zda na velikosti záleží“, většina žen říká, že je pro ně důležitější partnerova šikovnost a výdrž při intimních hrátkách. Neboť pokud partner vyvrcholí velmi brzy, je mu i „velký kašpárek“ k ničemu. Statistiky délky průměrného styku, se liší. Záleží i na tom, zda se počítá styk s předehrou nebo jen samotná soulož. Některé statistiky udávají, že průměrný styk trvá 10-15 minut. Při našem výzkumu však dotázané ženy uvedly, že uspokojující délka styku je pro ně mezi 30-40 minutami. Je to způsobeno tím, že ženy většinou potřebují k dosažení orgasmu delší dobu než muži. Naštěstí dnes existuje řada přípravků, které pomohou oddálit ejakulaci a prodloužit sexuální výdrž.

2

Jaké mohou být někdy příčiny předčasné ejakulace a slabé výdrže?

Příčin slabé sexuální výdrže může být mnoho. Některé mohou mít zdravotní původ a je vhodné vyhledat odborníka, s jinými můžete úspěšně něco udělat sami. Často je na vině stres, psychická a fyzická vyčerpanost nebo nervozita. Existují bezpečné doplňky stravy, vyrobené speciálně pro muže, které trápí předčasná ejakulace a slabá sexuální výdrž, jenž obsahují látky a extrakty z bylin, které mají velmi kladný vliv na příčiny slabé sexuální výdrže a pomohou vám vydržet při milování déle a uspokojit tak dostatečně partnerku. Můžeme doporučit produkty Crilex, Rx-plus a Maca Fresh Man.

3

Jak může žena snáze dosáhnout orgasmu?

Podle výzkumu z Royal Society Journal, potřebují ženy k dosažení orgasmu v průměru 12 minut. Průměrnému muži však stačí k ejakulaci dvě a půl minuty. Máme pro Vás tipy, jak žena může dosáhnout orgasmu rychleji a zvýšit obecně svůj prožitek ze sexu. Existuje speciální intimní kosmetika, v podobě lubrikačních gelů a sprejů, která obsahuje účinné látky, které zvyšují citlivost vagíny a zvyšují tak prožitek a usnadňují dosažení orgasmu – doporučujeme produkty LovelyLovers LibidoUp a Tight UP. Doporučujeme také speciální doplňky stravy pro ženy, které pomohou zvýšit libido a chuť na sex a mají obecně kladný vliv na intimní zdraví ženy, např. Femm Passion libido caps. nebo Maca fresh woman.

4

Bez dostatečné erekce to nejde

Jak jsme psali výše, muži dosahují orgasmu o dost rychleji než ženy. Pokud chtějí i partnerce dopřát uspokojení v podobně orgasmu, musí to dohánět předehrou nebo dohrou, většinou v podobě orálního sexu neboť opakovaná erekce po vyvrcholení, bývá u mužů často problém. Existují však doplňky stravy a intimní kosmetika, které mužům pomáhá dosáhnout opakované erekce a zároveň i delší sexuální výdrže. Můžeme doporučit bezpečné doplňky stravy Andrimax, Rx plus nebo intimní kosmetiku LovelyLovers Potency gel a sprej.

Tipy na okamžitou pomoc pro oddálení ejakulace a delší sexuální výdrž

Doporučujeme pracovat na vaší sexuální výdrži dlouhodobě pomocí některého z výše uvedených doplňků stravy, které mají i kladný vliv obecně na intimní zdraví muže a sexuální výkon. Pokud potřebujete však okamžitou pomoc s oddálením ejakulace, doporučujeme vyzkoušet jeden z produktů LovelyLovers a to buď intimní lubrikant Delay Gel 150ml nebo intimní sprej pro diskrétní použití Delay spray 50ml, které mají znecitlivující účinek a pomohou vám tak vydržet mnohem déle.

 

5