Vážení zákazníci, vzhledem k blížícím se Vánocům může docházet u dopravců k delší dodací lhůtě než je uvedeno. Pro dodání do Vánoc doporučujeme objednat do 16.12

JAK ZVĚTŠIT PENIS?

Šířka a délka penisu rozhodně nemusí hrát v ložnici klíčovou roli. Na druhou stranu by snad každý muž chtěl, aby jeho přirození bylo alespoň o kousíček větší, třeba už jen díky vyššímu sebevědomí. Nejste-li tedy se svým „vybavením“ tak úplně spokojeni, můžete vyzkoušet rozmanité metody zvětšení penisu. Jaké to jsou? Dozvíte se na následujících řádcích…

Metody zvětšení penisu

Prodloužení penisu lze dosáhnout vícero způsoby. K některým se většina mužů neodhodlá, což platí především o chirurgickém zákroku zvětšení penisu, který je velmi náročný, bolestivý a může způsobit vážné poruchy erekce. Nicméně řadu metod zvětšení penisu je možné vyzkoušet i doma, tedy naprosto diskrétně, a aniž byste se museli obávat vedlejších účinků. V prvé řadě jmenujme různé prášky, kapsle a tablety na zvětšení penisu. Ty jsou založeny na tom, že obsahuji látky, které mají kladný vliv na cirkulaci krve do penisu a tím podpoří větší a mohutnější erekci. Dále takové produkty obsahují spoustu látek, které mají obecně kladný vliv na intimní zdraví muže. Dejte ovšem pozor při výběru na bezpečnost produktů. Vybírejte nejlépe české produkty s certifikátem zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu, jako např. Andrimax.

Doplňky stravy ovšem představují pouze jeden, nikoli jediný způsob, který můžete otestovat doma. Velmi oblíbené jsou rovněž hydro pumpy (Hydromax X30 a další), jež pracují na vodní bázi a staly se bestsellerem posledních let v otázce zvětšení penisu. Pozitivní vliv na délku a šířku penisu je často připisován také intimním lubrikačním gelům a intimním sprejům (např. Lovely Lovers Maxilong gel), neboť i ty mohou mít kladný vliv na velikost erekce, díky aktivním látkám, které napomíhají lepšímu prokrvení. 

V neposlední řadě musíme zmínit různé techniky, mezi něž patří Jelqing, Wally Wally Up, případně i Kegelovy cviky. Navíc lze jednotlivé postupy mezi sebou kombinovat, čímž ještě zvýšíte naději na úspěch. Doporučujeme např. kombinaci hydro pumpy Hydromax s doplňkem stravy Andrimax. Nutno ovšem podotknout, že účinky mohou být individuální, a co funguje u jednoho muže, nemusí fungovat u druhého, a naopak.

Několik slov na závěr

Jak už jsme uvedli v úvodu, zvětšení penisu není nezbytně nutné pro spokojený sexuální život. Ve skutečnosti ani nadměrně vybavení muži nemusí svou partnerku uspokojit. Pokud však máte pocit, že by vám větší přirození pomohlo se sebedůvěrou v posteli, výše zmíněnými postupy nic nezkazíte. Zvláště, když metod zvětšení penisu existuje velké množství.