Nebojte se afrodiziak! Vybírejte bezpečná a účinná přírodní afrodiziaka pro oba.

Toužíte s partnerem vyzkoušet afrodiziaka, ale ztrácíte se v nepřehledné nabídce produktů, slibujících „zázračné účinky“?

První zásada zní – neriskovat. Vsaďte na bezpečnost, tj. vybírejte afrodiziaka od prověřených, nejlépe českých výrobců, nejlépe s certifikátem bezpečnosti od Státního zdravotního úřadu a nejlépe ty, které jsou na přírodní bázi. Zaměřit byste se dále měli na ty přípravky, které obsahují vysoký podíl účinných látek, a u kterých proto můžete očekávat kýžený efekt. Pročtěte si tedy složení a obsah a množství účinných látek.

Proč dát přednost přírodním afrodiziakům?

Kvalitu intimního života ovlivňuje celá řada fyziologických i psychických faktorů. Stres, špatná nálada, duševní a fyzická vyčerpanost patří k hlavním příčinám, které moderního člověka okrádají o plnohodnotné sexuální zážitky a nezřídka rozkládají samotný partnerský svazek.

Kvalitní afrodiziaka na přírodní bázi nabízí zdravou a účinnou cestu, jak těmto nepříjemnostem předejít a vychutnat si milování ještě víc… Chemická afrodiziaka mohu mít negativní vliv na vaše zdraví. Tím, že afrodiziaka na přírodní bázi jako jsou např. SexUp Aphrodisiac nebo Elixir of love jsou vhodná pro obě pohlaví, navíc ušetříte za nejrůznější „specializované“ produkty „pro něj“ a „pro ni“.

Jihoamerická "modrá pilulka" vás znovu postaví na nohy

Tekuté afrodiziakum SEXUP APHRODISIAC kupříkladu obsahuje výtažky z jihoamerické rostliny MACA, přezdívané „peruánská modrá pilulka“, vitamín C, arginin a další. Ve vyvážené dávce tyto látky prospívají vitalitě, duševní pohodě, redukují pocity únavy, a tím celkově napomáhají zvyšování libida a stimulaci sexuálních funkcí.

Právě vyvážený a bohatý podíl účinných látek v přípravku je klíčem k žádoucím výsledkům. Zatímco afrodiziaka z našeho e-shopu obsahují až 8 složek a 3 180 miligramů v jedné denní dávce, jiné produkty vám takový podíl ani efekt nenabídnou.

Připijte si na lahodnější sex!

Afodiziaka SexUp Aphrodisiac a Elixir of love se velmi lehce užívají. Jsou totiž v tekuté formě nebo jako rozpustný prášek, který jednoduše rozpustíte, smícháte s džusem či jiným nápojem, a vytvoříte tak lahodný, čarovný lektvar. Ten stačí vypít 30 až 60 minut před pohlavním stykem a pak už se jen ponořit do víru vášně… 

Afrodiziaka pro muže a ženy SexUp Aphrodisiac a Elixir of love jsou české produkty, které byly řádně notifikovány na Ministerstvu zemědělství a které obdržely Certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu.