Negativní vlivy snížení chuti na sex na partnerský život

Snížení chuti na sex a frigidita výrazně ovlivní kvalitu vašeho partnerského a intimního života. I když máte starosti, určitě byste na sex ani na potěšení, které přináší, neměli zapomínat. Bohužel mnoho partnerů bere jako samozřejmost, že věkem a také délkou vztahu se snižuje chuť na sex. Rozhodně tomu ale tak nemusí být.

Příčiny nechuti k sexu

Pokles libida a vliv na partnerský životNejčastějšími příčinami snížení chuti na sex jsou stres, bolesti při sexu, nízká atraktivita partnera nebo partnerky, chybějící sebevědomí, menopauza, těhotenství a porod, hormonální výkyvy, nemoci a také stereotyp.

Pokuste se všem těmto příčinám ve svém životě vyhnout, a pokud vás už postihnou, snažte se o nich otevřeně komunikovat se svým partnerem. Komunikace je základem úspěchu pro fungující harmonický vztah s partnerem, a to nejen po sexuální stránce. Stresující také je, když jeden z páru nemůže dosáhnout orgasmu. Pokud se to dlouhodobě nedaří, může o sex ztratit zájem.

Provedené studie uvádějí, že ztráta chuti na sex u mužů ohrozí vztah mnohem více než jakékoliv jiné dysfunkce. Na potenciální problémy by vás mělo upozornit, když už nevyhledáváte kontakt se svým partnerem/se svou partnerkou, při sexu nepociťujete vzájemné propojení, cítíte se, že druhého k sexu nutíte nebo jste k němu sami nuceni, netěšíte se na něj a máte ho minimálně.

Problémy ve vztahu vyvolají snížení chuti na sex

Jestliže ve vztahu řešíte i další problémy, tak ty sexuální se k nim jenom přidají. Sex je výrazem intimity a když ho partneři spolu nesdílejí, může vést k vzájemnému odcizení. Pak je jen otázkou času, kdy si ten, který se chce opět cítit atraktivní, nebo který má stále chuť na sex, najde někoho jiného. Sexuální problémy tak často vedou k rozchodu nebo rozvodu.

Svou situaci proto začněte včas řešit. Vyhledejte pomoc odborníka nebo sáhněte po přírodním doplňku Femm Passion, který je určený speciálně pro ženy a obsahuje vitamíny E, B9, koenzym Q 10 a přírodní extrakty. Ty mají kladný vliv na sexualitu, fyzické a psychické zdraví, plodnost, duševní rovnováhu, mikrocirkulaci krevního systému nebo přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Tyto problémy mohou být příčinou sníženého libida nebo neschopnosti dosáhnout orgasmu.

femm-passion-libido-caps

Pro přirozené zvlhčení jsou ideální volbou gely a spreje Lovely Lovers s obsahem aloe vera, které zklidňuje intimní partie a zabraňuje vzniku oděrek, nebo s výtažky z vilínu a kaštanu, které prokrví intimní partie a vy tak snadněji dosáhnete silnějšího orgasmu.

lovely-lover-zvyseni-libida

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení