PŘELSTĚTE MILÁČKA, ŠÉFA I PŘÍRODU S FEROMONY!

Pod slovem feromony se většině lidí vybaví aroma velmi neurčitého charakteru, které má zvyšovat tělesnou přitažlivost mezi mužem a ženou. Co ale feromony ve skutečnosti jsou, jak účinkují a k čemu je lze využít?

Co jsou to feromony

Podle obecně uznávané definice jsou feromony látky, které vylučují příslušníci stejného živočišného druhu, kteří na tyto substance reagují, a tím mezi sebou komunikují. Motýli, včely, mravenci i lidé si tak vysílají různé informace, včetně těch týkajících se sexuální přitažlivosti. Zajímavostí je, že feromony nevnímáme nosem, ale tzv. Jakobsonovým orgánem, jenž se nachází při ústí nosní a ústní dutiny. Tyto látky si proto nelze představovat jako vůně v běžném slova smyslu, ale spíše jako aroma, jež vnímáme podvědomě. 

Kde příroda nestačí, tam pomůžou parfémy s feromony

Každého člověka příroda obdařila různou měrou a ani feromony nejsou výjimkou. Naštěstí vědci dokážou vyrobit kosmetické produkty, které feromony obsahují nebo obsahují kombinaci látek, které feromony nahrazují a působí na onu pověstnou chémii, a my tak můžeme těžit z jejich účinků, kdykoli nám to přijde vhod.

Parfémy s feromony patří k vůbec nejoblíbenějším produktům, a to u žen i mužů. Obě pohlaví dnes mohou volit mezi různými variantami - parfémy, čisté feromony, toaletní vody a dalšími produkty. Výhodou čistých feromonů je mnohem slabší vůně, díky níž je můžete kombinovat s vaším oblíbeným parfémem.

Klíč k úspěchu na rande a obchodním jednání? Feromony!

Divili byste se, kolik dnešních mužů a žen si netroufne absolvovat rande, milostnou schůzku nebo byznys meeting, aniž by předtím použili nějaký feromonový produkt. Feromony se stali každodenní součastí jejich úspěšného života. Aplikace feromonů má překvapivý psychologický efekt, jelikož se u dotyčného/dotyčné zvýší vaše charisma, atraktivita, důvěryhodnost, čímž k sobě připoutáte mnohem víc pozornosti než bez nich.

Vyzkoušejte to sami – kvalitní a bezpečné parfémy, toaletní vody a další přípravky s feromony pro muže i ženy objednávejte na intimninakupy.cz.