SEX BĚHEM MENOPAUZY – VÍME, JAK NA TO!

Klimakterium, menopauza, či lidověji „přechod“, trápí ženy v průměru od 49 do 55 let, které pak trpí nespavostí, podrážděností, návaly horka, ale i přibíráním, depresemi a sníženou chutí na sex. Příčinou menopauzy je kolísání hormonálních hodnot v krvi, jež doprovází úbytek hormonu estrogenu, čímž se organismus stává zranitelnějším vůči nemocem.

Moderní přípravky, které pomáhají negativní projevy menopauzy redukovat, jsou naštěstí k dispozici všem párům, jež se nehodlají vzdát plnohodnotného sexuálního života!

Když hormony potřebují pomocnou ruku

Spojence v boji proti projevům menopauzy najdeme v bylinách a vitamínech, jež ženám dodávají přesně ty látky, které postrádají.

Kapsle FEMM PASSION LIBIDO CAPS. jsou certifikovaný, bezpečný výrobek, jehož složení přesně odpovídá potřebám žen procházejících obdobím menopauzy.

Produkt obsahuje červený jetel, jehož příjem by žena měla navýšit už při prvních problémech s frekvencí a intenzitou menstruace. Červený jetel doslova překypuje fytoestrogeny, které dokážou nahradit hormon estrogen, jenž ženy v menopauze ztrácejí.

Hormonální rovnováhu a vitalitu pomíhají navracet výtažky z exotických bylin Muira puama a MACA; extrakty z Ginkgo biloby, Sibiřského ženšenu, dále vitamin E a Arginin pak mají kladný vliv na duševní i fyzickou vyrovnanost a redukci stresu.

V 1 denní dávce je obsaženo celkem 11 účinných složek, a to v 816 miligramech směsi. Takto účinné složení není ani zdaleka samozřejmostí u jiných „produktů na menopauzu“, jimž mnohdy chybí řádná certifikace a notifikace.

Žena v přechodu potřebuje něhu a sebevědomí

V období menopauzy jsou ženy mnohem citlivější a zranitelnější, často pochybují o své atraktivitě a schopnosti uspokojit partnera.

A právě muž by si toto měl uvědomit a dopřávat partnerce dvojnásob něhy, ohleduplnosti a povzbuzení.

Pokud ženě pomůžete toto nelehké období překonat, vaše pouto se posílí a plody společného vítězství budete oba sklízet v harmonické domácnosti i v posteli…

Kondom vyměňte za kvalitní lubrikant

V záplavě migrén a závratí člověk snadno zapomene na velkou výhodu, kterou menopauza přináší – sex bez obav z otěhotnění.

Zatímco kondom můžete směle vyhodit do koše, vybavit byste se měli kvalitním lubrikačním gelem. Vlivem přechodu se totiž vagína stává méně pružnou a vlhkou, což často vede k nepříjemným pocitům, bolestem a oděrkám.

Ideální je např. LOVELY LOVERS ALOE VERA LUBE 150ML na vodní bázi s výtažky z Aloe vera, který předchází vzniku oděrek a má protizánětlivé a protibakteriální účinky.