Probuďte po zimě vaši přitažlivost

Také se cítíte po dlouhé zimě plné krátkých pochmurných dní unavená, vyčerpaná a nepřitažlivá? Připadáte si jako šedá myška, které si nikdo nevšimne? Máte pocit, že byste se nejraději někam schovala a zůstala tam? Nezoufejte, takové pocity má občas každá žena. My vám dnes proto přinášíme několik tipů, jak probudit a povzbudit po zimě vaši přitažlivost. 

FotkyFoto_237934326_L

Pěstujte zdravé sebevědomí

Vnější vzhled je z velké části odrazem vašeho vnitřního já. Pokud jste sebevědomá a věříte si, vyzařujete to navenek a muži, kteří se na vás podívají, vědí, že jste silná žena, která o sobě rozhoduje sama. Snažte se tedy pěstovat si zdravé sebevědomí. Nebuďte k sobě přehnaně kritická a mějte se ráda. Myslete sama za sebe, a když vás někdo kritizuje, berte to s nadsázkou. Také choďte vzpřímeně a dívejte se lidem do očí namísto uhýbání pohledem.

Oblékejte se barevně

Barevné oblečení vám dodá po dlouhé zimě energii. Černé a šedé roláky schovejte do skříně a nahraďte je pestrobarevnými tričky a halenkami. Vsadit můžete i na různé originální doplňky jako náušnice či náramky nebo barevné látkové čelenky do vlasů. 

Usmívejte se a myslete pozitivně

Usmívejte se, přestože vám do smíchu zatím příliš není. Uvidíte, že úsměv na tváři vám za chvíli zlepší náladu a vyprodukuje nějaké ty endorfiny. Krom toho budete působit na vaše okolí daleko přitažlivěji, než když se budete mračit. K úsměvu přidejte i pozitivní myšlení. Nezoufejte, pokud vám to nejde hned, málokdo je optimistou od narození. Ale i pozitivnímu myšlení se dá naučit, protože mysl je jako sval a je potřeba ji trénovat. 

Magické feromony

Feromony jsou odjakživa používány k tomu, aby přispěly ke zvýšení sexuální přitažlivosti. A nejen to. Feromony vám pomohou zvýšit i sebevědomí. Můžete vsadit na květinově-ovocný parfém s feromony MAGNETIFICO Pheromone Allure 50 ml, který zdůrazňuje ženskou individualitu, smyslnost a křehkost. MAGNETIFICO Pheromone Selection 50 ml zase nabízí květinovo-citrusovou ovocnou vůni plnou fantazie a ženskosti. Máte-li ráda vůně s dřevitými podtóny, vyzkoušejte feromonový parfém LOVELY LOVERS BeMINE 100ml, jehož originální buket pochází z Francie. Tento parfém kolem vás vytvoří auru plnou půvabu, elegance a ženských vibrací. Uvidíte, že nyní už neprojdete kolem mužů nepovšimnuta.

feromony
Vyzkoušejte feromony pro ženy i pro muže a zjistíte, že již nebudete nikdy chtít odejít z domu bez nich!