Probuďte po zimě vaši přitažlivost

Také se cítíte po dlouhé zimě plné krátkých pochmurných dní unavená, vyčerpaná a nepřitažlivá? Připadáte si jako šedá myška, které si nikdo nevšimne? Máte pocit, že byste se nejraději někam schovala a zůstala tam? Nezoufejte, takové pocity má občas každá žena. My vám dnes proto přinášíme několik tipů, jak probudit a povzbudit po zimě vaši přitažlivost. 

FotkyFoto_237934326_L

Pěstujte zdravé sebevědomí

Vnější vzhled je z velké části odrazem vašeho vnitřního já. Pokud jste sebevědomá a věříte si, vyzařujete to navenek a muži, kteří se na vás podívají, vědí, že jste silná žena, která o sobě rozhoduje sama. Snažte se tedy pěstovat si zdravé sebevědomí. Nebuďte k sobě přehnaně kritická a mějte se ráda. Myslete sama za sebe, a když vás někdo kritizuje, berte to s nadsázkou. Také choďte vzpřímeně a dívejte se lidem do očí namísto uhýbání pohledem.

Oblékejte se barevně

Barevné oblečení vám dodá po dlouhé zimě energii. Černé a šedé roláky schovejte do skříně a nahraďte je pestrobarevnými tričky a halenkami. Vsadit můžete i na různé originální doplňky jako náušnice či náramky nebo barevné látkové čelenky do vlasů. 

Usmívejte se a myslete pozitivně

Usmívejte se, přestože vám do smíchu zatím příliš není. Uvidíte, že úsměv na tváři vám za chvíli zlepší náladu a vyprodukuje nějaké ty endorfiny. Krom toho budete působit na vaše okolí daleko přitažlivěji, než když se budete mračit. K úsměvu přidejte i pozitivní myšlení. Nezoufejte, pokud vám to nejde hned, málokdo je optimistou od narození. Ale i pozitivnímu myšlení se dá naučit, protože mysl je jako sval a je potřeba ji trénovat. 

Magické feromony

Feromony jsou odjakživa používány k tomu, aby přispěly ke zvýšení sexuální přitažlivosti. A nejen to. Feromony vám pomohou zvýšit i sebevědomí. Můžete vsadit na květinově-ovocný parfém s feromony MAGNETIFICO Pheromone Allure 50 ml, který zdůrazňuje ženskou individualitu, smyslnost a křehkost. MAGNETIFICO Pheromone Selection 50 ml zase nabízí květinovo-citrusovou ovocnou vůni plnou fantazie a ženskosti. Máte-li ráda vůně s dřevitými podtóny, vyzkoušejte feromonový parfém LOVELY LOVERS BeMINE 100ml, jehož originální buket pochází z Francie. Tento parfém kolem vás vytvoří auru plnou půvabu, elegance a ženských vibrací. Uvidíte, že nyní už neprojdete kolem mužů nepovšimnuta.

feromony
Vyzkoušejte feromony pro ženy i pro muže a zjistíte, že již nebudete nikdy chtít odejít z domu bez nich!

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení