Sexy i po čtyřicítce

Mnoho žen, které se dostanou do středního věku, má pocit, že už je v životě nic moc nečeká. Také si připadají nepřitažlivé a nežádoucí. A od toho se odvíjí všechno ostatní. Přestanou o sebe pečovat, přiberou a to se negativně promítá i do jejich psychické pohody, která se mění na nepohodu. Věřte však, že i po čtyřicítce můžete být sexy. Ptáte se, jak na to? Přečtěte si naše tipy. 

FotkyFoto_13884911_XS

Optimální jídelníček

S postupujícím věkem bohužel dochází ke zpomalení metabolismu, takže je potřeba víc dbát na to, co člověk jí. Snažte se vyhnout těžkým tučným a smaženým pokrmům, sladkostem a všeobecně všem polotovarům. Samozřejmě to neznamená, že si jednou za čas nemůžete zahřešit, ale všeho s mírou. Také řádně dodržujte pitný režim. Omezte kávu a alkoholické nápoje. Místo sladkých limonád pijte obyčejnou vodu

Relaxace

S výše uvedeným se pojí i další věc, a tou je relaxace. Pravidelně odpočívejte. Nejlepší je aktivní odpočinek v přírodě jako třeba procházka v lese. Ideálně každý den, nebo alespoň několikrát v týdnu. Nezapomeňte na pravidelný a kvalitní spánek v podobě osmi hodin denně. Choďte spát ve stejnou dobu a nepoužívejte před spaním přístroje, které vyzařují modré světlo. V ložnici udržujte spíše chladnější vzduch. 

Pečujte o svůj vzhled

S rostoucím věkem musí ženy věnovat větší péči vzhledu. Ale i zralá žena může být sexy a muži se za ní mohou otáčet. Navštěvujte pravidelně kadeřnici, pečujte o svou pokožku, zejména v oblasti obličeje a dekoltu. Dopřávejte si masáže, choďte do sauny. To vše přispívá k sexy vzhledu. Když se budete cítit v pohodě, budete to vyzařovat i navenek. 

femm-passion-libido-caps

Pečujte o své zdraví

Choďte pravidelně na prohlídky k lékaři, na které máte ve vašem věku nárok. Trápí-li vás menopauza a problémy, které se s ní pojí, můžete vyzkoušet doplněk stravy Maca fresh women 90 kapslí, který obsahuje látky s kladným vlivem na libido, fyzické a psychické zdraví, sexualitu, menopauzální komfort a správný růst vlasů i nehtů. Další možností je Femm Passion libido caps. 60 kapslí, což je doplněk stravy pro ženy, které chtějí dosáhnout komfortu při menopauze, získat energii, zvýšit své libido nebo dosáhnout snadněji orgasmu

Pomozte si "feromony"

Takový "feromonový parfém" dokáže dělat divy. A nejen z hlediska sexuální přitažlivosti, ale i z hlediska zvýšení sebevědomí. Vyzkoušet můžete například Feromony pro ženy MAGNETIFICO Pheromone Selection 50 ml, což je parfém v podobě podmanivé květinovo-citrusovo ovocné vůně plné fantazie a ženskosti. Skvělou volbou je i mírně kořeněná květinovo-ovocná vůně parfému Feromony pro ženy MAGNETIFICO Pheromone Allure 50 ml.

feromony-magnetifico-selection