Zvětšení poprsí bez plastické operace. Jak na to?

Zatímco mnozí muži touží po zvětšení penisu, ženy často pomýšlí na zvětšení a zpevnění poprsí. V tomto ohledu je však poměrně zajímavá skutečnost, že u různých přírodních národů, kde ženy chodí často nahoře bez, nejsou ňadra předmětem sexuálního vzrušení. To však u nás neplatí. Naopak se jedná o jeden z podstatných sexuálních symbolů ženství. Zvětšení prsou je proto celkem běžným krokem. Lze toho ale dosáhnout bez plastické operace?

Jednotlivé kroky k většímu a pevnějšímu poprsí

Zřejmě nejznámější cestou ke zvětšení prsou je chirurgické vylepšení silikonovými implantáty či vlastním tukem. Navíc se nabízí i možnost injekčního zvětšení prsou, které nicméně není trvalé. Ačkoli se dnes jedná o celkem běžné metody, většina žen a dívek nechce takové procedury absolvovat. Existují však i další, méně náročné způsoby. Tak např. mohou fungovat masáže, antikoncepce a dle některých lidových pověr dokonce pomáhá i měsíční světlo.

Mezi vůbec nejrozšířenější postupy však patří užívání speciálních prášků na zvětšení a zpevnění prsou. Většinou jde o přírodní doplňky stravy, které obsahují látky (např. fytoestrogeny) působící podobně jako ženské hormony. Za všechny uveďme přípravek DecoFemm Beauty Breast. Další účinnou metodu pak představují gely na zpevnění a zvětšení poprsí. Z této oblasti můžeme zmínit krém Lovely Lovers BraUp s patentovaným složením Pearl&Voluplus.

Jaké jsou vlastně důvody pro zvětšení prsou?

Bylo by samozřejmě mylné se domnívat, že velikost prsou je to jediné, na čem mužům záleží. Na druhou stranu velká a pevná ňadra skutečně poutají pozornost. Navíc i ženy se mohou s plným „dekoltem" cítit daleko lépe a v některých situacích jej dokonce používají jako "zbraň". Ať se nám to tedy líbí, nebo ne, na velikost poprsí záleží. Neměli bychom však zapomínat, že příliš velká prsa mohou mít i jisté negativní dopady, a to např. bolest krční páteře.