Zvětšení poprsí bez plastické operace. Jak na to?

Zatímco mnozí muži touží po zvětšení penisu, ženy často pomýšlí na zvětšení a zpevnění poprsí. V tomto ohledu je však poměrně zajímavá skutečnost, že u různých přírodních národů, kde ženy chodí často nahoře bez, nejsou ňadra předmětem sexuálního vzrušení. To však u nás neplatí. Naopak se jedná o jeden z podstatných sexuálních symbolů ženství. Zvětšení prsou je proto celkem běžným krokem. Lze toho ale dosáhnout bez plastické operace?

Jednotlivé kroky k většímu a pevnějšímu poprsí

Zřejmě nejznámější cestou ke zvětšení prsou je chirurgické vylepšení silikonovými implantáty či vlastním tukem. Navíc se nabízí i možnost injekčního zvětšení prsou, které nicméně není trvalé. Ačkoli se dnes jedná o celkem běžné metody, většina žen a dívek nechce takové procedury absolvovat. Existují však i další, méně náročné způsoby. Tak např. mohou fungovat masáže, antikoncepce a dle některých lidových pověr dokonce pomáhá i měsíční světlo.

Mezi vůbec nejrozšířenější postupy však patří užívání speciálních prášků na zvětšení a zpevnění prsou. Většinou jde o přírodní doplňky stravy, které obsahují látky (např. fytoestrogeny) působící podobně jako ženské hormony. Za všechny uveďme přípravek DecoFemm Beauty Breast. Další účinnou metodu pak představují gely na zpevnění a zvětšení poprsí. Z této oblasti můžeme zmínit krém Lovely Lovers BraUp s patentovaným složením Pearl&Voluplus.

Jaké jsou vlastně důvody pro zvětšení prsou?

Bylo by samozřejmě mylné se domnívat, že velikost prsou je to jediné, na čem mužům záleží. Na druhou stranu velká a pevná ňadra skutečně poutají pozornost. Navíc i ženy se mohou s plným „dekoltem" cítit daleko lépe a v některých situacích jej dokonce používají jako "zbraň". Ať se nám to tedy líbí, nebo ne, na velikost poprsí záleží. Neměli bychom však zapomínat, že příliš velká prsa mohou mít i jisté negativní dopady, a to např. bolest krční páteře.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení