5 důvodů proč používat kvalitní lubrikační gel

Statistiky sexshopů ukazují, že jsme si i my Češi zvykli zpříjemňovat sex s pomocí lubrikačního gelu. Také portfolio gelů se rozrostlo a už dávno nerozlišujeme pouze mezi lubrikanty na silikonové a vodní bázi.

Lubrikační gely jsou dnes vyráběny tak, aby nejen zvlhčovaly intimní partiie, ale také podporovaly jejich prokrvování, regeneraci, a maximalizovaly tak sexuální zážitky žen i mužů.

V e-shopu intimninakupy.cz zakoupíte dermatologicky testované a zdravotně nezávadné lubrikanty s unikátním složením, splňující standardy GMP.

1. Kdo nemaže, nejede

Hlavní úloha lubrikačního gelu se nezměnila – zvlhčovat intimní partie, aby nedošlo k jejich odření a poranění. Lubrikantem by se proto měly vybavit nejen mladé páry chystající se na první milostný akt, ale také např. ženy po menopauze, u nichž se projevují potíže s nedostatečným zvlhčením vagíny.

2. Lubrikant na míru – erekci pod míru

Arginin, ženšen, oves, kopřiva, chmel, guarana – těmito i dalšími účinnými látkami doslova překypuje speciální lubrikační gel pro muže LOVELY LOVERS MAXILONG GEL.

Tento produkt kromě lubrikace napomáhá maximálně prokrvit penis, a tím zvýšit jeho objem a stabilitu (erekci). K tomu slouží právě L-arginin a ženšen, zatímco ostatní látky působí antibakteriálně a zajišťují prevenci proti zánětům či oděrkám, ke kterým při divokých hrátkách snadno dochází.

3. Rychlejší cesta k ženskému orgasmu

Intenzivnější a snáze dosažitelný orgasmus je snem miliónů žen. Proto inovátoři z LovelyLovers vymysleli moderní lubrikanty, které obsahují přesně ty látky, jež nástup orgasmu ženám usnadňují po fyziologické i psychologické stránce.

V případě gelu LOVELY LOVERS LIBIDOUP GEL INNOVATIVE FORMULA na vodní bázi jsou to L-arginin, který zvyšuje průtok krve v intimních partiích a pomáhá vstřebávat živiny, a výtažek z ženšenu, jenž regeneruje pokožku a snižuje únavu.

4. Lubrikant jako klíč k nejperverznějším erotickým hrátkám

Lubrikační gel je nezbytnou pomůckou pro všechny milovníky análního sexu, fistingu, handjob, sexu s erotickými pomůckami a dalších „pikantních“ sexuálních praktik.

Pro tyto účely doporučujeme naše kvalitní lubrikanty na vodní bázi, které nedráždí sliznici, zaručují dokonalou kluzkost, nezanechávají skvrny a, na rozdíl od silikonových lubrikantů, je lze bezpečně použít i s vibrátory, dildy a dalšími pomůckami.

5. Lubrikanty zužující vagínu? Realita!

Mnoho žen, které prodělaly porod, si stěžuje na znatelně slabší erotické prožitky, a tím i méně kvalitní sexuální život u sebe i partnera. Bohužel, děje se tak zpravidla vinou rozšíření poševních stěn, k němuž dochází následkem porodu.

Intimní gel LOVELYLOVERS TIGHTUP je unikátní novinkou na trhu se speciálním složením, které pomáhá všem ženám užít si sex plnohodnotněji než předtím. Tento lubrikant na vodní bázi je prosycen extrakty z vilínu, argininu a kaštanu, které stahují pokožku, prokrvují intimní orgány, zvyšují citlivost vůči sexuálním podnětům a působí protizánětlivě a antibakteriálně.

O dalších skvělých účincích tohoto a dalších lubrikačních gelů se dočtete v popiscích jednotlivých produktů na www.intimninakupy.cz/!