Lze zlepšit erekci a sexuální výkon?

Touto otázku se zaobírá řada mužů. A nemusí se jednat pouze o pány, kteří trpí poruchami erekce. Silnější ztopoření je zkrátka žádoucí. Někteří muži vsází na různé metody zvětšení penisu, které občas mohou mít pozitivní vliv i na samotnou erekci a sexuální výkon. Na tomto místě se nicméně zaměříme na postupy, které se týkají pouze těchto dvou oblastí, protože některé z nich jsou opravdu účinné.

Podpora erekce a lepší sexuální výkon

Pro zlepšení erekce existuje celá řada postupů, které můžete vyzkoušet, aniž byste se museli vydávat za specialistou. Možná to nebudete chtít „slyšet", ale tři z nejúčinnějších kroků souvisejí s poměrně razantní změnou životního stylu.

  • Věnujte se fyzickým aktivitám. Pravidelný pohyb má pozitivní vliv na krevní oběh. A netřeba dodávat, že správné zásobení penisu krví je klíčové pro silné ztopoření penisu. Začněte tedy běhat, zajděte do „fitka" anebo do bazénu.
  • Přestaňte kouřit. Stejně jako nedostatek pohybu, má i  zvýšená spotřeba cigaret negativní vliv na erekci, neboť rovněž zhoršuje oběh krve v těle. Vášniví kuřáci by se tedy měli mít na pozoru a svůj koníček minimálně omezit.
  • Obměňte jídelníček. Určitě snižte příjem tučných jídel. Navíc je vhodné do stravy dostat více karbohydrátů, které jsou např. v cereáliích či celozrnném pečivu, ale také antokyanů. Ty „naleznete" třeba v černém rybízu, ostružinách anebo v červeném zelí.

 

Produkty na podporu erekce

Zmíněné postupy jsou sice efektivní, ne každý ale dokáže z gruntu změnit svůj životní styl. Naštěstí však existuje i další účinná možnost, a to prášky, kapsle, tablety na erekci a podporu sexuálního výkonu. Před jejich pořízením doporučujeme ověřit, zda mají Certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu ČR. Sem patří např. produkt Andrimax 24, který je určen pro užití před pohlavním stykem. Hledáte-li však spíše prostředek pro dlouhodobější zlepšení erekce a sexuálního výkonu, vhodnější je přírodní produkt RX Plus