Jak v posteli vydržet déle a podat skvělý výkon?

Každý muž má své tipy a triky na to, jak oddálit vyvrcholení, být báječným milencem a poskytnout maximální potěšení své partnerce. Často se přitom ale stává, že se muži naučí myslet při sexu na asexuální podněty, třeba na upocené řidiče autobusu nebo na hokejové statistiky. Ukážeme vám, že to jde i jinak! 

Naplnit si hlavu myšlenkami o asexuálních podnětech v případě, že chcete oddálit vyvrcholení, je praktika stará jako lidstvo samotné. V mnoha případech je samozřejmě účinná. Avšak nepozbývá pak sex smysl, když si ho nemůžete naplno užívat tělem i myslí? Proč byste měli během noci se smyslnou, sexy ženou myslet na vykládací zubní protézy jenom proto, abyste prodloužili svou výdrž? Jde to i jinak! A to pomocí uvolnění mysli, komunikace s partnerkou a dalších tipů. 

Nejlepší sex není ten nejdelší sex

Mnoho mužů se mylně domnívá, že sex musí trvat dlouho, aby byl jejich partnerkou vnímán jako dobrý či uspokojující. Pokud je však muž myšlenkově odtažitý, žena okamžitě vycítí, že se jí zcela nevěnuje a sex pak ztrácí na kvalitě. To přeci, pánové, nechce ani jeden u vás. Svěřte se s tím partnerce a odhalte jí tajemství toho, že pokud nezpomalíte, nevydržíte už déle takové vzrušení, které vám sex s ní přináší. Pak zatáhněte zpátečku, smyslně se dotýkejte nebo se o ní postarejte pomocí orální stimulace. Většinu žen to dostane do obrovského vzrušení, protože to je přesně to, po čem touží – aby měli svého upřímného muže v posteli jen a jen pro sebe.    

Soustřeďte se na detaily

Vaše mysl je ta nejmocnější zbraň, kterou při sexu máte. Nezaplňujte si ji nadále asexuálními obrázky, ale snažte se ji zcela uvolnit. Tak, ať si může sex naplno vychutnávat a odolá impulsu k předčasné ejakulaci. Zkuste se soustředit na jeden detail a pomocí něj uvolnit svou mysl. Sledujte například zrychlující se dech partnerky nebo její pohupující se boky. Říkáte si, že takové soustředění je přesně to, co vás dostává do varu? Pokud se však soustředíte opravdu pouze na detaily, opak bude pravdou. Sledujte její pohybující se ramena nebo jinou část, která se vám na ní líbí a uvolněte tím svůj myšlenkový křeč. Pokud jí na konci řeknete, jak nádherné má při sexu rty nebo boky, budete milenec k pohledání.    

Přípravky, pro muže, které zajímá lepší sexuální výkon

Pokud chcete o svůj sexuální výkon a erekci pečovat i doplňky stravy, sáhnout můžete například po přípravku ANDRIMAX pro muže. Tento český výrobek s certifikátem bezpečnosti Státního zdravotního ústavu obsahuje látky, které kladně působí na erekci, mikrocirkulaci krevního systému, sexualitu a vitalitu či normální činnosti svalů, cévní soustavy a pohlavních orgánů. Dalším řešením by mohl být doplněk stravy CRILEX. Základ tohoto produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty. Jeho složky pozitivně ovlivňují erekci, normální funkci pohlavních orgánů a sexuální zdraví a podporují mentální pohodu či duševní stav a výkon. Při nákupu doplňků stravy si vždy dejte pozor na nelegálně prodávané, nebo neschválené produkty, které mohou mít na vaše zdraví neblahý vliv. 

Tak co, vyzkoušíte naše triky a tipy v akci již dnes?