5 základních věcí, které byste neměli dělat v posteli

Chování v ložnici může smyslnou atmosféru výrazně povzbudit, ale také zchladit rozpálení na naprosto nulovou teplotu. Proto je důležité vědět nejen to, co při sexu dělat, ale také to, čemu se vyhnout. Připravili jsme si pro vás tedy návod, jakým činnostem byste se v ložnici neměli věnovat ani v případě, že vám přijdou naprosto v pohodě.

Chcete zažívat dlouhodobě perfektní sex? Pak tohle určitě nedělejte!

  • Nemějte na sobě nevzhledné spodní prádlo a ponožky. Svůdné prádlo včetně erotických kostýmů je vždy lepší než běžné, natož staré a oprané. A ještě jedna rada (především pro muže) – při sexu si rozhodně nenechávejte ponožky, zvláště, pokud už ten den něco zažily!
  • Nevěnujte pozornost ničemu jinému. Věta: „Miláčku, co budeme dělat zítra k obědu", nebo smích při vzpomínce na vtip, který jste slyšeli odpoledne v práci, určitě ke smyslné atmosféře nepřispěje. Takové chování dává totiž vašemu protějšku jasně najevo, jak „hodně" jste do sexu s ním ponořeni.
  • Nenechávejte vše na partnerovi či partnerce. Jistě, kdo by se nechtěl poddat vzrušení bez větší námahy? Jenže pokud se nebudete při sexu snažit, vás protějšek asi hodně rychle omrzíte.
  • Neustále nezhasínejte. Existují lidé (hlavně ženy), kteří se stydí za své tělo. Jenže neustálá tma během soulože zavání jistým stereotypem. Kompromisem přitom mohou být afrodiziakální svíčky jako Magnetifico Aphrodisiac Candle Tantra Magic, jež vytvoří jedinečnou, intimní a svůdnou atmosféru.
  • Nepreferujte dokola jednu jedinou polohu. Možná se vám líbí sex zezadu, na koníčka nebo klasická misionářská poloha. Jenže váš protějšek by si třeba rád zaexperimentoval. Proto se snažte být i v posteli kreativní. Jako inspirace vám ostatně může posloužit např. slavná Kámasútra, případně další knihy.