Afrodiziakální svíčky

Chcete si doma vytvořit smyslnou atmosféru? Zkuste afrodiziakální svíčky, jež snoubí romantiku s erotikou!

Vytvořit si doma po náročném dni příjemnou atmosféru je důležité pro oba partnery. K tomuto účelu mohou posloužit různé kroky od příjemné hudby až po výbornou večeři. Existují však i další, méně tradiční způsoby. Mezi ně bezpochyby patří afrodiziakální svíčky Magnetifico – Power of Pheromones, které byly vytvořeny díky unikátní Intensivly Intimate Formuli. Ty můžete použít nejen při romantické večeři, ale také v průběhu masáží anebo při samotném milování. Vždy přitom budou plnit svou funkci, totiž vytvořit smyslnou atmosféru.

Proč si pořídit afrodiziakální svíčky Magnetifico?

Důvodů existuje hned několik.Nejenže vydávají smyslnou vůni, ale vybírat lze z několika variant, které jsou všechny designově zajímavé a zároveň zcela bezpečné.

  • Smyslná vůně. Afrodiziakální svíčky Magnetifico obsahují složky, které skutečně působí. Svíčka navíc ani nemusí být zapálená, ale jemná vůně, která nepůsobí vtíravě, je uvolňována i přirozeně. Jsou tedy skutečně ideální pro vytvoření příjemné atmosféry.
  • Výběr z více druhů. Afrodiziakální svíčky MAGNETIFICO existují v několika variantách. Můžete tak „sáhnout" po Tantrickém kouzlu, Jasmínové romanci anebo Sladkých jahodách.
  • Krásný design. Svíčky jsou výsledkem ruční práce, přičemž se jedná o český výrobek. Díky tomu disponují nádherným vzhledem. Nejedná se proto jen o účinné afrodiziakum, ale zároveň se mohou stát fantastickým bytovým doplňkem.
  • Naprostá bezpečnost. Jak se ukázalo, časté zapalování svíček (nebo třeba vonných tyčinek) není z hlediska zdraví příliš vhodné a  může mít negativní vliv na vaše zdraví. Afrodiziakální svíčky MAGNETIFICO ovšem díky svému složení (neobsahují např. síru a oleje) a zpracování zajišťují netoxické hoření!