Prožijte vášnivý sex. Právě teď, na podzim

Karel Hynek Mácha říkával: „Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas,“ ale jak je to s láskou a sexem, když nastanou podzimní večery a přihlásí se podzimní únava?

S podzimní únavou probuďte vášeň a touhu

Je to tady. Teploty v noci klesají pod bod mrazu. Večer se nejraději navléknete do županu a teplých ponožek. Největší aktivitou je procházka od televizního gauče na toaletu. Ta děsivá podzimní únava vás přemohla.

Listy pomalu mění barvu a opadávají. Do rovnice se přidává vítr za okny a dešťové kapky a výsledek se rovná téměř podzimní depresi. Správně tušíte, že nejlepším lékem je sex, něžná pohlazení a dráždivá vyvrcholení. Možná se vám ale do něj moc nechce...

Jak promilovat podzim

„Ne, nemám chuť na milování, až zítra. Dobrou noc,“ slyšíte se říkat partnerovi. Poznáváte se? Ach jo. Také vám podzimní chladné počasí ubírá energii? Nedejte se.

Uvidíte, že s námi (a samozřejmě se svým partnerem) prožijete vášnivý podzim plný vzrušení, orgasmů i splněných nejtajnějších choutek.

Nabízíme vám 7 tipů, které vám zajistí žhavý sex, i když je venku chladné počasí.

Připraveni?

  1. Hýčkejte své tělo

Pokud máte sedavé zaměstnání, naplánujte si každý den pár minut chůze, jízdu na kole nebo jiný pohyb. Hlídejte se tréninkovou aplikací v telefonu. Procházky či pravidelné cvičení vám pomohou nejen udržet pružné tělo, ale také posílíte organismus. Kromě pohybu dodávejte tělu potřebné vitamíny z ovoce a zeleniny a popíjejte bylinkové čaje.

Jednou za čas si zajděte na masáž šíje nebo nohou. Zdravě se rozmazlujte.

  1. Dobře spěte

Základem kvalitního a dlouhého života je spánek. Dejte přednost posteli před nočním televizním programem nebo brouzdání na sociálních sítích. Určete si časovou hranici, kdy vypnete všechny stroje, vezmete si do oblíbenou knížku a necháte se unášet do světa detektivek a romancí.

Nebo ještě lépe, obejměte svou lásku a usněte společně v náručí. Když vám to děti neumožňují, obejměte se před spaním. Na minutu, dvě. Hýčkejte si svou lásku.

  1. Mazlete se a líbejte

Přitulte se k partnerovi. Ráno, po návratu z práce, večer u večeře. Tulení může nahradit i pohled, který říká: „Miluji Tě a mám na Tebe velkou chuť!“ Že ho partner neprokoukne? Nevadí. Vy se staráte o touhu a náklonnost k partnerovi, která ve vás sílí každým dnem i okamžikem. Překvapujte polibkem, dlouhým a vzrušujícím.

  1. Bohyně nosí svůdné spodní prádlo

Ženské roztoužené tělo si zaslouží sexy spodní prádlo. O to více právě v podzimním období. Vyberte si krajkovou košilku, ve které vzrušíte svého muže. Než se v košilce předvedete, užijte si ji v soukromí sama. Prohlížejte se, pomalu se hlaďte a nedržte fantazii na uzdě… Představujte si, jak ji před partnerem necháte pomalu spadávat po těle… A nebo si ji naopak necháte a pomilujete se v dráždivém prádle.

  1. Ve víně je pravda i předzvěst sexu

Ochutnejte společně výborné víno. Jedna nebo dvě sklenky dokáží divy. Rozehřejí vás, s partnerem budete mluvit lehčeji a s úsměvem. I o tajemstvích, které jindy nahlas nevyslovíte. Alkohol uvolňuje zábrany, ale nepřežeňte to s ním.

  1. Zapalte si svíčky plné omamných vůní

Připravte si atmosféru pomocí afrodiziakálních svíček z řady MAGNETIFICO. Nechte vůni jasmínu, šťavnatých jahod nebo magické tantry proniknout do míst, kde chcete cítit vzrušení a lechtání v podbřišku. Pusťte si Smooth Jazz nebo jinou oblíbenou hudbu. Dívejte se partnerovi do očí. Vidíte, jak se mu v mihotavém světle svíčky lesknou dychtivé oči? Čeká vás nezapomenutelný sex

  1. Vyzkoušejte afrodiziaka

Věříme, že už cítíte pnutí i teplo, které vás pomaličku přivedou na vrchol rozkoše. Ještě potřebujete trošku povzbuzení? Vyzkoušejte přírodní a silná afrodiziaka pro muže i ženy. U nás je koupíte v tekuté formě SexUP aphrodisiac. Jedná se o doplněk stravy s certifikátem zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu.

Věřte, že když spojíte všech 7 rad, prožijete milování takové, po jakém toužíte. Muži s intenzivní erekcí. A ženy s dychtivou touhou dotknout se partnera a spojit svá pulsující těla.

Přejeme vám, ať je letošní podzim co nejvášnivější a hodně promilovaný.