Afrodiziaka pro muže a pro ženy

Víte, kdo to byla Afrodíté? V řeckém panteonu šlo o bohyni lásky, plodnosti a krásy. Proč se ale o ní vůbec zmiňujeme? Právě od jejího jména je totiž odvozen název afrodiziakum, tedy prostředek k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida. V minulosti byly k tomuto účelu využívány různé prapodivné látky (viz níže), dnes si je ale možné pořídit produkty, které mají Certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu. Jejich používání tedy není rizikové. Jenže stále se ještě nabízí otázka, zda afrodiziaka pro muže a ženy vůbec fungují a nejedná se spíše o marketingový trik výrobců...

Existují vůbec skutečně silná afrodiziaka?

Skepticismus vládne světem, a není tedy divu, že lidé o existenci silných afrodiziak spíše pochybují. Samozřejmě že neexistují takové prostředky, po kterých se u každého muže stoprocentně dostaví erekce a u ženy stoprocentně neutuchající sexuální touha. Některé výrobky ale na druhou stranu obsahují látky, jež mohou tyto věci silně podpořit. Existují bezpečné produkty, které obsahují látky s kladným vlivem na sexualitu a libido, z nichž můžeme jmenovat SexUp Aphrodisiac nebo Elixir of Love. Látky v těchto výrobcích přitom působí nejen na muže, ale jsou brány i jako účinná afrodiziaka pro ženy.

Šílená přírodní afrodiziaka. Vyzkoušeli byste je?

Pokud se domníváte, že vás již lidstvo nemá čím překvapit, možná teď změníte názor. Věděli jste např., že spousta nosorožců zaplatila životem za víru, že jejich rozemleté rohy jsou úžasné přírodní afrodiziakum? To ale ještě není ani zdaleka nejbizarnější. Za velmi účinnou byla a někde stále ještě je považována např. moč paviánů, sperma krokodýla, zkapalnělá žába, ptačí sliny anebo vejce se zárodkem. Na místo těchto bizarních afrodiziak radši doporučujeme vyzkoušet bezpečné a prověřené výrobky viz. výše.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení