Dráždivé okamžiky pro všechny smysly

Ať už máte dlouhodobý vážný vztah nebo náhodné známosti pro potěšení, určitě si chcete aspoň občas užít nezapomenutelné vzrušení, vášeň, létání v oblacích. Když už jste spolu dlouho, pracujete, máte malé děti, je ale někdy těžké si najít potřebný čas a energii na intimní zážitky s partnerem. Nevzdávejte to! Mám pro vás několik tipů, které rozžehnou potřebnou jiskru a způsobí zázrak.

Plánování je velká část úspěchu

Na tajném vztahu je vzrušující právě to plánování času a místa, těšení se, přípravy. Co zkusit vnést tento prvek i do dlouholetého manželství? Zajistit hlídání dětí, vybrat pěkné místo (to už je na vás, jestli to bude v přírodě, u kamaráda na chatě, v luxusním hotelu s masážemi a vším komfortem), připravit dobré jídlo a pití a nezapomenout přibalit i něco navíc. Snažit se druhého překvapit a třeba se s překvapením střídat.

Správná atmosféra dělá divy

Nezapomenutelný zážitek si připravíte, když  dokážete zapojit všechny smysly a nakonec v mozku vybuchne nekončící ohňostroj emocí a po celém těle se rozlijí blažené pocity. Máte čas, tak můžete začít společnými aktivitami, které vás pomalu vyvezou až ke hvězdám. Vhodně vybraný film, který vyvolá emoce a zapůsobí na oba partnery. Společná večeře z delikátních pochoutek - výběru věnujte zvlášť pečlivou pozornost (hlad, přesycenost, nevolnost, alergická reakce můžou zhatit vaše tajné plány). Tanec se vzájemnými doteky, kdy vnímáte blízkost a vůni milovaného člověka.

Tajemno se svůdným světlem svíček

Intimita je jednou z nejdůležitějších podmínek pro nejkrásnější láskyplné zážitky. Vzájemná blízkost, přítmí a neodolatelná smyslná vůně svíčky dá zapomenout na vnější svět. Zůstanete jenom vy dva. Pro večerní relaxaci, smyslnou atmosféru nebo při intimní masáži můžete využít přímo speciální afrodiziakální svíčku s vůní, která je vám nejpříjemnější. Ozdobí vám interiér doma, nebo ji můžete přibalit do svého zavazadla na tajný výlet ve dvou.

Jemná hudba pro přítomný okamžik

Vhodná hudba pomůže plnými doušky vnímat tady a teď. Vašemu mozku dá signál, aby zapomněl na problémy v práci, na dlouhý seznam povinností, který máte tendenci omílat v hlavě, na třídní schůzky vašich dětí, na návštěvu u rodičů. Soustředíte se jen na přítomnost a užíváte si vzájemnou blízkost.

Krásné prádlo pro svádění muže

V příšeří plamene svíčky oko muže určitě potěšíte a povzbudíte svůdným prádlem. Pro začátek to může být něžná košilka s župánkem, příště sexy body s punčochami nebo černý korzet. Odvážnější si obléknou sexy šaty, které nenechají díky rafinovaným průstřihům nikoho na pochybách, o co tady jde. A kdo si rád hraje, ocení jistě erotické kostýmy pokojské, letušky, ošetřovatelky, hasičky nebo třeba Batwoman či vánoční sněhové vločky. O zábavu budete mít postaráno a vaše fantazie vám připraví bohatý program na celý večer.

Něžné doteky s kouzlem intimity

Máte čas, protože jste si ho naplánovali, tak nespěchejte. Začněte s velmi jemným hlazením na rukou, po tvářích, věnujte se hlavě a vlasům. Doteky, masírování, psaní na zádech je velmi příjemné a vzrušující. Pokračujte nohami, chodidly a prsty u nohou. Pak teprve můžete přesunout svou pozornost k místům, která už budou připravená na vaše laskání.

Ještě větší potěšení

Co může ještě zlepšit vaše pocity při intimní masáži a sblížení? Ne nadarmo se říká Kdo maže, ten jede a platí to i v tomto případě. Lubrikační gely zvyšují milostný prožitek a pomáhají i při různých problémech, se kterými se stydíme svěřit. A přitom někdy stačí tak málo! Mějte je u sebe a už vás jen tak něco nezaskočí. Speciální gely se od sebe liší svými účinky, uklidňující s aloe vera působí protizánětlivě a proti oděrkám, jiný je určený pro hrátky ve vodě, další pomáhá  oddálit vyvrcholení u muže…

Zapojte co nejvíce smyslů do vašich intimních chvil, získáte vzrušující vzpomínky, na které pak lehce kdykoliv navážete.