Partner o vás už nejeví takový zájem? Okořeňte to v posteli!

Svádění a udržování si mužské pozornosti při práci a domácnosti, to je hotové umění! Probuďte však v sobě opět koketní hravou ženu, rozdmýchejte v partnerovi vášeň a probuďte jeho choutky! Využijte při tom fantazii a lechtivé pomůcky. Jednoduše se odvažte a nebojte si trochu pohrát. Poradíme vám, jak na to!

Po čase se z každého vztahu vypaří smyslný nádech tajemna a zmizí počáteční horlivá náruživost. To je v pořádku. Nebojte se však pracovat na tom, aby to mezi vámi ještě pořád jiskřilo. A to hlavně v posteli. Dovolte si popustit uzdu svým nejtajnějším snům a naplácejte mu bičíkem, nahoďte sexy prádélko nebo si dopřejte erotickou masáž.  

Troufnete si na lechtivý striptýz?

Usaďte ho pohodlně do křesla a odhalte v sobě trochu nemravnosti. Pomalu se svlékejte, vrhejte na něj nenasytné pohledy a jemně odhazujte všechny kusy oblečení. Opravdové překvapení nastane, když pod ním budou vašeho partnera čekat dokonalé tanga nebo sexy set, kterému prostě nebude moci za žádnou cenu odolat!

Sveďte ho pomocí ultrakrátkých šatů nebo košilky

Zkuste na chvilku odložit vytahané tepláky a projděte se doma v černých síťovaných šatech nebo poloprůhledné provokativní košilce. Přidejte k ní ještě vášnivý úsměv, nenápadně zahněte do ložnice a ručíme vám za to, že dnes v noci bude jenom váš. 

Vzduch nabitý sexuální energii: to dokážete!

Milostné hrátky chutnají nejlépe tam, kde bude ve vzduchu jemně poletovat vzrušení. Zapněte příjemnou hudbu, ztlumte světlo a zapalte si jemné afrodiziakální svíčky. Která vůně vás sexuálně nastartuje? Bude to tantrická magie, sladké jahody nebo spíše jasmínová romance?

Nemazlete se s tím a ukažte mu, kdo tu velí

Zahrajte si na přísnou profesorku nebo třeba dominu, která mu nic jen tak nedaruje. Hru můžete okořenit nezbedným bičíkem či svůdnými pouty, ze kterých mu můžete pomoct jenom vy sama a kdy se vám to zlíbí. Ve druhém kole se vyměňte a podmanivou hrou na oběť ho přivedete do varu.

Dopřejte mu smyslnou masáž... a o jednu si řekněte také

Při erotické masáži nevynechejte ani kousek partnerova těla. Postupujte od krku přes ramena a záda až po intimní partie a stehna a pak zase zpátky. Pro dokonalý zážitek můžete použít i intimní lubrikační gely. Gel HotUp massage Lube krásně prohřívá a zvyšuje prožitek.   

Podvazkové pásy a luxusní punčochy miluje snad každý chlap

Že nemáte chuť až tak moc experimentovat? Stavte na klasiku v podobě koketních podvazkových pásů a k nim připnutých elegantních punčoch. Můžete si je obléct pod oblíbené šaty na společnou událost či do kina. Uvidíte, že váš partner se nebude moct dočkat, až za sebou doma zavřete dveře a pomiluje vás pak třeba přímo v chodbě!