Erotická povídka: 38 a rozvedená

V mé paměti mi utkvěl životní zážitek, když si na něj vzpomenu, hned mnou projede teplo. Nikdo by to do mě neřekl. Měla jsem 38 rozvedená, štíhlá, oblé boky, prsa měkké trojky, zadek houževnatý, kulaťoučký napasovatelný do každých upnutých kalhot. Prostě řečí komplimentů mých kolegů "jak bych se do něj zakousl". Ale dost bylo chválení, jakkoli jsem byla spokojená se svým vzezřením a tělem, prostě cítila jsem se sexy. Navzdory tomu všemu jsem byla dříve upjatá, introvertní, ale v kolektivu jsem se cítila fajn. Tehdy jsem pracovala jako učitelka. Učila jsem na jedné střední škole a s ostatními učiteli jsme měli výborné kolegiální s některými dokonce přátelské vztahy. Rozpínavost rozměru našich vztahů do jaké formy se mohou přetavit se ukázala během jednoho víkendu, když jsme si uspořádali, takové, nevázané venkovní posezení, abychom dobře pojedli, pokecali a zapili konec školního roku.

 

 38--a-rozvedena-obrazek-pro-web-1

 

Sešli jsme se na chatě jednoho našeho kolegy - kde už měl připravený gril, pod pergolou na terase lavice a židle, na stole kopec jídla a pití. Atmosféru dotvářela nádherná velká zahrada, s vysokými stromy, fontánkou, měkoučký, voňavý čerstvě posekaný trávník a celý prostor naplňoval skvělý doprovodný program s příjemnou, nevtíravou hudbou.

Čas běžel, jak to v dobré partě chodí, když si lidé rozumějí, hrály se různé společenské hry, ty byly v naší partě dost oblíbené. Večer se přehoupl přes pozdní odpoledne, šero dopadalo do zahrady jako ranní mlha pod les a podsvícení na trávníku nádherně až kýčovitě osvětlovalo kamenný chodníček vlnící se přes celou zahradu. Dokonalý zážitek. Ani nevím kdy jsme začali hrát karty, líbilo se mi jak skvěle se prolínala hra a spolu s alkoholem to celkově uvolňovalo atmosféru. Ve vzduchu bylo cítit něco zvláštního kromě jídla, alkoholu, kouřícího uhlí, chladného večera se neslo prostorem i zvláštní feromonové jiskření. Budu upřímná ohňostroj feromonů. Představte si naakumulovanou energii puberťáků, která se sbírá během celého školního roku, je zavřená v tlakovém hrnci ... a musí ven, prostě musí. Toto se přes nás přelévalo, pochopte, lidé ve správném věku nahoře, dole rozpětí od 30 jemně nad 50. Samozřejmě že se našel někdo odvážnější, a ještě více nadrženější než já a z obyčejné sedmy nakonec došlo na svlékací poker. Hra se rozběhla a evidentně si to všichni účastníci užívali, energie se hromadila ještě razantněji. Skončili jsme, když jsme všichni byli všichni svlečení, tedy skoro nazí, seděli jsme jen ve spodním prádle. Viděli jsme se takto poprvé, cítila jsem vzájemné pohledy kolegů, ale i kolegyň jak se navzájem scanují. Načítali si ty čistě erotické data, která nyní měli opravdu, ne jen ve formě představ utajovaného, ​​lechtivého, nočního snění.

Celou tuto vzrušeností nabitou atmosféru přerušil charismatický hlas fyzikáře. Kolega razantně nadhodil, proč si nezahrajeme láhev. Spontánně jsme souhlasili a tak jsme hráli a smáli se při tom jako puberťáci. A ne jen smáli, proběhlo pár líbaček, dokonce i navzájem mezi ženami nebo chlapy, co jsem si o sobě myslela, nejsem v pohodě, ale líbilo se mi to. Láhev se točila a začaly se zadávat téměř nesplnitelné úkoly, takže chtě nechtě jednoduše muselo dolů i to spodní prádlo. Kdo byl ještě oblečený, ten jako naschvál dostal nějakou skutečnou pecku, kterou nemohl provést, takže jsme za chvíli byli zcela nazí kompletně všichni. Všichni po sobě tak vzájemně pokukovali, buď s menším nebo větším množstvím studu. Někteří kolegové si zakrývali své intimní partie, aby nebylo vidět, jak se jim už vztyčují jejich okrasy.

No nikomu to nevadilo, pokračovalo v běžné zábavě, dále se grilovalo a mluvilo se, ale všichni jsme při tom zůstávali nazí, procházeli jsme se tam po vlhkém trávníku na zahradě a pod pergolou jakoby jsme tak dělali odjakživa. Musím říci, že se nám to všem líbilo. Bylo to hřejivé, osvobozující a velmi vzrušující. Lukáš, chlap kolem 50tky, hlavní organizátor dnešního večera, pak schválně vymýšlel takové aktivity, při kterých se muselo co nejvíce pohybovat, ohýbat, běhat nebo vzájemně dotýkat, takže se bylo opravdu na co dívat a na co si sáhnout.

A pak pustil hudbu a zazněly slaďáky, tak jsme se různě spárovali a tančili. Zcela nazí, tělo na tělo, cítila jsem partnerovo ochlupení, teplý dech, jak se mu potí ruce, jak se snaží koncentrovat a potlačovat vzrušení. Nesmírně mě to vzrušovalo, převzala jsem na chvíli iniciativu, přitiskla se k němu těsněji, sáhla mu rukou na jednu půlku vysportovaného zadku a pošeptala mu ať se uvolní, že je to v pohodě. To jsem si už všimla že všem chlapům bez výjimky stáli jejich ocásky, elektrizující zážitek pro mě, tak i pro ostatní zúčastněné, vidět tolik koncentrovaného vzrušení těsně před výbuchem visícím volně ve vzduchu. Hlazení zadku bylo běžné, tak jak sáhnutí na prsa a žádnou výjimkou nebyl ani vášnivý polibek. Jiskřilo to mezi všemi křížem krážem jako v elektrárně, ale nikdo si zatím nedovolil nic významnějšího. To se opět oval Lukáš, který inicioval novou hru, rozdal nám čísla, jedno vyslovil a řekl, že když se to číslo nyní položí na stůl, tak ostatní si s ním mohou dělat, co je napadne.

 

Ženské osazenstvo se nejprve stydlivě usmívalo a vrtělo hlavou, že to přece nejde, ale u všech bylo vidět jak jim svítí oči nadšením. Vylosovali jsme číslo, které měla kolegyně Erika. Žena o pár let starší než já, dobře udržovaná, pěkná sympaťanda. Chvíli jsme ji ještě přemlouvali, až si nakonec skutečně lehla a začalo to. Bez ohledu zda žena nebo muž jsme ji různé osahávali, hladili, hráli jsme si s ní, také líbali na krk, já jsem se odvážila a začala jí lízal bradavky. Vždy jsem toužila nějaké ženské prsa lízat, hrát si s bradavkami. Prostě udělat to. Jak jsem byla předkloněná a soustředila se na to, vychutnávala si jinou ženu, najednou cítím, jak mi někdo jemně vsouvá zezadu dva prsty. Úplně jsem vykřikla, ale kolega fyzikář mi řekl, ať se uklidním a pokračuji v tom, co dělám. Rozdýchala jsem se a řekla si, ře je to OK a dále jsem Erice lízala, okusovala, opět lízala a žmoulala její pevné perfektně tvarované prsa, zatímco mě zezadu kolega dělal prsty. Lukáš si mezi tím aniž bych si toho nějak všimla poklekl ke stolku, roztáhl s citem Erice nohy. Jeho hlava se ocitla přímo mezi jejími stehny. Třásla sebou, tak jí připomněl, ať se nebrání, a pak se s velkou chutí a jazykem zabořil přímo mezi její pysky a začal jí důkladně ochutnávat mušličku. Velmi se mi líbil ten pohled a navíc jeho prsty v mé kundičce mi dělaly více než dobře. Po pár minutách přestal a začal pak všem ukazovat, jak jsem rozdělaná a skvěle mokrá. Trochu jsem se zastyděla, ale ostatní mě povzbuzovali a hned si pospíšili také sáhnout. Tolik doteků, tolik různých dotyků s různou intenzitou mě přivádělo k šílenství.

 

 party-pro-web

 

Přiznám se otevřeně byla jsem už tak vzrušená, že jsem prostě v tom omámení popadla jeden penis, co se mi houpal přímo před nosem, a začala jsem ho neukojené kouřit. Společenské konvence byly už tak nadobro zbourány. Ostatní si to začali řešit po svém, také vytvořili dvojice, trojice nebo větší skupiny. Viděla jsem, jak se Mirka s Ivanou po sobě vrhly jako dračice a doslova si vrazily prsty do rozkroku. Pomyslela jsem si, že jsou to určitě lesbičky, ale od toho jsem později upustila, protože ani jedné vůbec nevadilo, když je omakávali chlapi. A samozřejmě, že pak už došlo i na první šukačku.

Byla to extáze, vír pudů. Také jsem se nakonec nechala přefiknout postupně všemi chlapy. A bylo to báječné, nikomu jsem o tom zážitku neřekla, ale ano bylo to fakt suprové. Střídali se v našich hladových studánkách dokola, skutečně jsme s kolegyněmi udělaly něco jako kolečko a vždy jen nastavily rozkrok. Každá jsme prožily několik úžasných orgasmů, a to buď bylo při píchání nebo při lízání nebo prstění. Jediným takovým nevyřčeným nevysloveným pravidlem bylo, že si chlapi musí dávat pozor, takže ani jeden se nevystříkal dovnitř. Všichni to dělali buď na břicho, na kozy nebo do pusy, to dotyčná samozřejmě musela poslušně spapat. Všichni jsme byli po tomto výbuchu sexu utahaní jako maratonci a také jsme měli slušnou opičku, takže nás Lukáš všechny ubytoval ve své chatě. Trochu jsem se bála, že ráno bude rozpačité, ale nestalo se tak, tak či tak začínaly letní prázdniny. Ráno se Lukáš přiznal, že nám k tomu šílenství trochu dopomohl Sexelixírem, feromony a Macou dříve. Prostě nám dal ty správné ingredience pro senzační sex párty. A tak zůstalo toto sladké tajemství jen mezi dobrými přáteli. A možná se tak otevřely možnosti pro tajemství č.2, tajemství č.3 .... kdo ví ....

WEB-elexir-of-love-15.5.

Popis obrázku: Vyzkoušejte tekuté afrodiziakum pro muže i ženy!