Erotická povídka: Když vás někdo přesvědčí o opaku

Samozřejmě, tento příběh bude zejména o mně, ale ve velké míře také o Soni. Právě ona mě totiž vyvedla z jednoho velkého omylu a přesvědčila o opaku toho, o čem jsem byla celý život přesvědčená. Možná už dokážete uhodnout ingredience, ze kterých bude upečen můj příběh, a cítíte, jak pikantní by mohl být. Ono to v podstatě ani není složité. Prostě mě vždy přitahovali muži a věděla jsem, že sex s nimi miluji. Pak ale přišla jedna sebevědomá kráska a já se jí nechala svést.

                                                                                                                 ***

     Soňa byla dcera bohatého obchodníka. Já jsem často navštěvovala jejich vilu, protože jsem hlídala děti její sestry. Jednou večer, když jsem uložila dívky spát, rozloučila jsem se s rodinou a připravovala se na odchod, v tmavé chodbě na mě čekala ona.

 

 Keď-vás-niekto-presvedčí-o-opaku_web

 

"Počkej, zlatíčko! Kam tak spěcháš? " Zastavila mě nečekaně, oděná v bílých odvážných šatech. Nejdříve jsem se jí lekla, ale pak mě zaskočil ten náhlý zájem. Přiznávám, už párkrát předtím jsem si všimla, že si mě nemístně prohlíží od hlavy po paty, ale ani ve snu by mě nenapadlo, co má za lubem. Využila ten moment překvapení a opřela mě o stěnu. Slabě osvětlená chodba vytváří prostor přesně pro takové odvážné činy.

"Nezlobte se, ale spěchám. Mám doma ještě nějaké povinnosti, " snažila jsem se vymanit z jejího pevného sevření. Silně držela mé zápěstí a tlačila ho na jejich drahou tapetu. Její dech jsem cítila na své tváři. Voněla po sladké žvýkačce a měla výrazně narůžovělé rty. Soňa byla jen o něco starší než já. Udivovalo mě, jak jistá si byla svým vystupováním, zatímco já jsem sama sebe stále jen hledala.

"Nezdržím tě dlouho. Myslím, že by ses měla trošku uvolnit. Krátká zábava ti neuškodí. "

"Jak to myslíte?" Tvářila jsem se nechápavě, i když mi bylo jasné, k čemu se schyluje.

"Nehraj si na netykavku. Musela sis všimnout, jak se na tebe dívám. "

"Nejsem si jistá, jestli jsem vám někdy vyslala nevhodný signál, ale měla byste vědět, že já nejsem stejně naladěná. Mě přitahují muži a na ženu jsem si nikdy nepomyslela. "

     Přestože moje ústa chrlily množství ospravedlnění a obranných vět, čím žhavěji se Soňa na mě dívala a opírala o mě, tím vzrušenější jsem začínala být. Nerozuměla jsem vlastním pocitům. Najednou se mi zdály její velká prsa neskutečně atraktivní a měla jsem chuť se jich dotknout. Ona nebyla taková ostýchavá jako já a klidně ty moje sevřela v dlaních. Promasírovala je a přitom mě náruživě líbala. Stála jsem tam jako solný sloup. Bála jsem se cokoliv udělat, dotknout se jí, projevit vášeň. Soni však moje pasivita nepřekážela. Věděla, že to pouze hraju. Kdybych chtěla, mohla jsem dávno utéct, křičet o pomoc, ublížit jí. Jenže já se nechala od ní svádět. Dovolila jsem, aby mi svlékají legíny a přes odhrnuté kalhotky nahmatala můj klitoris. Několik minut ho dráždila prstem a mé tělo zesláblo pod tím návalem emocí. Mezi nohama se mi rozhořel nečekaný plamen a já byla ochotna dovolit Soni cokoliv. Pak se sehnula a přejela mi po vagíně jazykem. Krátce polaskala i krátký sestřih, který objížděla jazykem a pokračovala dále až k pupíku.

"Přiznej se, že se ti to líbí."

"Báječné!" Zvolala jsem okamžitě, ale i tak jsem ještě nebyla připravena oplatit jí tu něhu, kterou mě zasypala. Rozepnula si šaty a ty spadly okamžitě na zem. Tak zůstala přede mnou zcela nahá. To nádherné smetanové tělo mě dráždilo. Chtěla jsem projít prstem po jejím prsou a zabloudit ústy mezi její stehna.

"Když si k nám poprvé přinesla tu osobitou vůni jahod, věděla jsem, že musím okusit, jestli i tvá mušlička chutná tak sladce," šeptala mi do ucha, a při tom mě líbala na krku.

     Nato mě nečekaně hodila do velkého křesla, které stálo na chodbě. Tam mi stáhla kalhotky a svou blonďatou hlavu hodila mezi mé nohy. Ach, kdybyste jen tušili, co tam ta dokázala. Cumlala můj klitoris s takovým požitkem a jazykem zašla hluboko do vagíny. Nejdříve to pouze příjemně lechtalo, ale když si pomohla prstem a zasunula ho hlouběji do mě, dostávala jsem se k vrcholu velmi rychle. No ani potom, jak jsem dosáhla orgasmu, nebyl tomu konec. Soňa chtěla, abych potěšila i já ji. Vzala mě do svého pokoje a tam jsme si daly holčičí šedesát devítku. Nechala jsem se vést. Co se líbilo mně, to jsem dopřála i já jí. V bezpečí izolované místnosti jsem se osmělila sáhnout na ty její obrovské melouny. Měla je pevné a poddajné. Vzala jsem je do rukou a olízla bradavky. Měla je vztyčené a připravené na velké dobrodružství. Laskala jsem je tak dlouho, dokud nezačala Soňa tiše vzdychat. To byl signál přesunout se níže. Nesměle jsem vešla dlaní mezi její stehna. Chytila ​​mě za ruku a určila směr. Jakmile jsem pochopila, jak si to žádá, nechala mě pracovat samou.

     Bylo to opravdu šílené. Poprvé v životě jsem mohla zkusit, jak chutná ženské tělo. Nad ránem jsem odcházela ze Soniného pokoje s její push-upkou v ruce a s překvapeným výrazem ve tváři. Do té noci jsem byla toho názoru, že člověk není stavěn k tomu, aby miloval stejné pohlaví. Soňa mě ale přesvědčila o opaku. Zamilovala jsem se. Do těch velkých modrých očí a střapatých světlých vlasů. Ale zejména do jejích velkých prsou, vlhké vagíny, plných rtů a nezbedného jazyka. Kdykoliv si vzpomenu na to, jak si pevně omotala moje vlasy kolem svých prstů, aby jimi mohla jemně zatáhnout a zmocnit se mého krku, roztřesou se mi kolena. Při myšlence na ten večer okamžitě zvlhnu, přičemž je úplně jedno, zda si připomenu to, jak mě opřela poprvé o zeď a já jsem pocítila na tváři její dech, nebo jak vklouzla nasliněným prstem do mé vagíny a vibrovala v ní rytmem, který neumí zahrát žádný chlap.

     Tak amen, Soňa byla milenka na jakou se nezapomíná. Ne že bych se od té doby nemilovala s žádným chlapem, to zase ne. Ale dosud jsem nepotkala žádnou jinou ženu, která by to na mě vybalila tak otevřeně. Uvidíme, možná si to se Soňou zopakujeme, ale tentokrát budu o její pozornost škemrat.

jahodova-pro-web

Popis obrázku: Vyzkoušejte afrodiziakální vonnou svíčku Magnetifico.