Erotická povídka: Zadek jako z výkladní skříně

Nora neměla sice až tak dokonale vypracovaný zadeček, ale dostatečně přitažlivý na to, aby si ho každý s požitkem prohlédl. Vystavovala ho na odiv často, někdy i nevědomky. Zvykli jsme si dělat legraci, že má zadek jako z výkladní skříně. Pracovala v univerzitní knihovně a tam si občas musela stoupnout na žebřík, aby dosáhla na knihy v horní polici. Právě tehdy se tak krásně na ten její zadek koukalo. Já jsem byl jen docela obyčejný údržbář, ale jen mně jedinému z celé univerzity padl ten obletovaný zadeček do klína.

                                                                                                                       ***

Nahlásili mi, že v knihovně je třeba namontovat nové regály, a tak jsem si sbalil nářadí a chystal se pracovat. Musím se přiznat, že jsem byl vždy potěšen, když bylo nutné udělat či opravit něco v této části budovy. Na Noru byl příjemný pohled a já se do ní už dávno zoufale zahleděl. Ten den byl ale jiný. Znovu stála na žebříku a přehrabovala se v knihách vysoko nad hlavou. Nevšimla si, že jsem přišel, čímž se mi naskytla příležitost pokochat se nerušeně jejími půlkami. Ačkoliv byl její zadek o něco větší než běžný standard, já měl rád přesně takové prdelky. Nepříčetně jsem se usmíval, protože jsem si představoval, jak mi Nora nasedne na penis a já pevně sevřu v dlaních ty její půlky. Netuším, jak dlouho jsem tam tak stál, ale když se maličko naklonila doleva, periferním viděním mě spatřila. Uvědomila si, že tam někdo stojí a polekala se. Reagoval jsem pohotově, protože jsem uviděl, jak se žebřík zakolísal. Rychle jsem přiskočil. Ten pád nebyl zajisté příjemný, ale přece jsem jen o něco ztlumil ten nepěkný doraz. Skončila posazena svým zadkem v mém klíně. No co vám mám říkat, více sexy to ani být nemohlo. Mrzelo mě, že jsem ji vylekal, ale určitě to stálo za to.

 

 zadek-web

 

"Ivane, neumíš pozdravit, když vejdeš?" Kárala mě, jakmile se vzpamatovala z toho pádu.

"Promiň, Noriko. Jsi v pořádku? " Zajímal jsem se. Nějak jsme se z té země posbírali, ale jaksi se nám nechtělo rozdělit. Stáli jsme v těsné blízkosti a hleděli si do očí.

"Myslím, že se mi nic nestalo," zašeptala a naklonila se ke mně ještě o něco více. Ta intimita mě odzbrojila, a proto jsem ji k sobě galantně přitáhl, abych ji políbil. Celé to bylo jako z filmu, zdařilé a sladké. Ani na okamžik mě nenapadlo, že by Nora protestovala. Dokonce se ukázalo, že čekala na stimul. Poté, co jsem udělal ten první odvážný krok, to nabralo rychlé tempo. Zamkla knihovnu a na vstupní dveře vyvěsila připravenou tabulku "Přijdu za chvíli". A tak jsme se pomilovali mezi největšími literáty starých i nových časů. Všechny ty knihy a jejich příběhy mohly jít ale v tom okamžiku bokem, protože my jsme se vydali po vlastní dějové linii.

"Ani nevíš, jak dlouho jsem snil o této chvíli," přiznal jsem se.

"Ale vím, dobře jsem si všimla, jak lačně se mi díváš na zadek," zaskočila mě.

"Vždyť ho vystavuješ na odiv každému. Nejde se nedívat , " bránil jsem se a ona už víc nic neříkala. Ústa mi zacpala svými rty a mezi zuby mi natlačila svůj jazyk. Předvedla mi ním krásný tanec a já jsem se k němu rád připojil. Potom mi nedočkavě rozepla kalhoty a vzala do ruky můj penis. Ó ta opravdu věděla, jak polaskat mužskou pýchu. Tentokrát předvedl její jazyk tanec na jiném místě. Dotýkala se mě precizně, lačně, ale přece s citem. Ta dokonalá souhra mě úplně rozechvěla. Jaksi podvědomě jsem byl ale fixovaný na ten její zadek. Nemohl jsem se dočkat, až ho uchopím v dlaních. Jakmile dokončila představení mezi mými nohami, mohli jsme přejít na další číslo. Živočišně jsem se přisál na její krk a pevně ji přitiskl na svou hruď právě tak, že jsem uchopil její půlky. Její podmanivá citrusová vůně mě vyburcovala na maximum. Nejraději bych ho do ní okamžitě vrazil, ale ještě několik minut jsem věnoval příjemnému vybičování vzrušení. Následně jsem ji posadil na velký dubový stůl a vyhrnul jí úzké šaty.

"Jsi neuvěřitelně krásná," zalichotil jsem jí a ona byla okamžitě připravena roztáhnout mi nohy.

Napasoval jsem se mezi její stehna a zarazil svůj nabuzený penis do té dokonale orosené jeskyňky. Teplo jejího nitra rozvibrovalo mého kapitána, začal jsem hlouběji dýchat a dorážet do ní o něco rychleji. Když už jsem byl téměř hotový, napadlo mě, že bych se rád vystříkal na její zadek. Proto jsem si ji otočil a obdělával jsem ji krátce zezadu. Pohled na její obnaženou zadnici mě nenormálně rajcoval.

     Krátkou pozornost jsem věnoval i jejím pohupujícím se prsům, ale byl jsem přesvědčen, že nejzajímavější část jejího těla je právě ten zadek. Věděl jsem, že někteří kolegové toužili udělat si z něj nárazník, ale podařilo se to jen mně. Alespoň tak mi to vyložila Nora.

     Když jsme se tak pěkně pomilovali mezi knihami a já svlažil její půlky svým semenem, mohla knihovnu znovu otevřít. Po práci jsem ji počkal v autě a zajeli jsme na kopec za městem. Ke mně jsme nemohli, protože mě tam čekala manželka. K ní také ne, neboť bydlela u rodičů. Ale v autě za městem to bylo fajn.

     Nějak se nám to oběma zalíbilo a z rychlovek v knihovně se stalo pravidlo. Po euforii s nezapomenutelným zadečkem jsem si mohl konečně začít všímat i jiných částí jejího těla. Měla úžasné rty, velká prsa a nádherné nohy, no já jsem na ten její zadek úchyl, protože vždy to skončilo tak, že jsem se jí udělal právě na něj (a někdy i do něj).

     I když Nora nepřestala své půlky vystavovat na odiv, u srdce mě hřála představa, že jen já jsem je viděl nahé a mohl se jich dotknout. Na dotek byly úžasné a dobře se do nich zapíralo, pokud jste právě ztráceli kontrolu nad vlastním tělem. Jednoduše, Noriin zadek se stal mým osudem a přestože jsem už viděl tolik prdelek, tato byla ze všech nejkrásnější.

erekce-pro-web

Popis obrázku: Vyzkoušejte unikátní produkt pro muže pro jednorázovou podporu erekce!