Erotická povídka: Když sníh skřípe pod nohama

Mirek byl dobrodruh, nespoutaný, veselý a živelný. Nikomu se za nic nezodpovídal a vždy si dělal co chtěl. V tu zimu, když ho osud (sníh a zima) spojil s Ivanou, se vydal s partou přátel na lyžovačku do nově vybudovaného Ski centra. Jeho zvědavá povaha ho při prohlídce okolí svedla z vyznačeného chodníku a on, ten velký dobrodruh, zabloudil. Sníh mu skřípal pod nohama, mráz se dřel pod nehty, mobilní síť vypadla a možnosti pro klidný návrat do vyhřátého hotelu byly omezené.

***

Když už se Mirkovi zdálo, že bude muset venku strávit noc a přežít tu příšernou zimu, zaslechl vzdálené skřípání sněhu. Zvuk se přibližoval a o chvíli později se před ním zjevila drobná osůbka v tlustém kožichu.

 

keď-sneh-škrípe-pod-nohami-web 

 

"Panebože, co děláte tak hluboko v lese?" Zeptala se dříve než ji stihl pozdravit.

"Poznávám krásu zdejší přírody," odpověděl ironickým tónem.

"Další nadšenec z města, který nemá o životě v přírodě ani ponětí," zamumlala si. Mirek chtěl její poznámku odpálkovat něčím pikantním, ale předběhla ho nabídkou o pomoc.

"Ukážu vám, kudy se dostanete zpět, nejdříve byste se ale měl zahřát. Bydlím nedaleko. Můj otec tu dělal dlouhá léta polesného a zůstal mi po něm dům takto vysoko v horách. "

A tak se přesunuli do domu, kde v krbu praskalo dřevo a příjemné teplo rozvazovalo jazyk.

"Jste velmi milá, normálně nemám problém s orientací v prostoru. Takto nešťastně jsem se ztratil poprvé. "

"Ha, to vám mohu i nemusím věřit," žertovala.

     Mirek nedočkavě čekal, kdy ta krásná neznámá ze sebe svleče těžký kožich a hrubý svetr. Jakmile tak učinila, mohl si důkladně prohlédnout její postavu. Někdo by řekl, že je to docela obyčejná žena, ba ještě dívka. On ale okamžitě uhodl, že za tou řádovou maskou se ukrývá něco magického. Sršelo jí to z očí, byla cítit feromony a když Mirkovi podávala šálek s čajem, nenápadně se o něj otřela. Dobře věděl, co tím chce říci a jaké signály vysílá.

"Venku opravdu pořádně přituhuje," řekl nervózně.

"Ano, ale vy se už nemusíte ničeho obávat. Zde vás zima rozhodně nedostihne. "

"Žijete tady úplně sama?"

"Většinou," odpověděla tajemně.

"A to se nebojíte?"

"Bojím, proto jsem si sehnala pušku a za pasem vždy nosím nůž," vyřkla vážně, ale následně vybuchla smíchy.

Mirek si uvědomil, že se opravdu krásně směje. Tak zvonivé tóny z úst ženy už dávno neslyšel.Po hodině mu Ivana přinesla další čaj, tentokrát ochucený rumem. Sedla si k němu blíž a důkladně si ho prohlížela. On z ní také nedokázal spustit oči. Měla ohnivé vlasy a velké šedé oči. Pohled mu však neustále zabíhal na kulaté melounky. Zpod trička se jí totiž tlačily bradavky. Měla jejich vztyčené a čím více se k němu naklonila, tím více cítil její teplo.

"Sáhni si," vyzvala ho. Neváhal a okamžitě sevřel její prsa v dlaních. Byly opravdu horké. Krátce je promasíroval prsty, ale pak odhrnul tričko, aby si je mohl důkladně prohlédnout. Ona mezitím nelenila a dokud jeho zaměstnával její hrudník, ona mu pomalu uvolnila kalhoty. Horkou rukou mu vjela do rozkroku a začala masírovat jeho penis. Chvíli se mazlili jako puberťáci, ale on dlouho to ostýchavé tempo nevydržel. Strhl z ní tričko i kalhoty, pevně ji uchopil za zadek a položil na stůl.

"Mám na tebe obrovskou chuť," zašeptal jí do ucha.

"Tak neváhej, pojď do toho!" Dala mu povolení.

     Stáhl její kalhotky a dráždivě se natlačil mezi její stehna. Nato se zmocnil jejích rtů, přičemž jazyk zasunul hluboko do jejího krku. Ona ho pevně uchopila nohama a rukama objala jeho silné záda.

"Vytřískej mě jako ještě nikoho."

     Rajcovala ho, a proto nečekal, dokud mu vytiskne vstupenku. Natlačil se do její svatyně bez varování. Chybělo jí pár stupňů vlhkosti, ale on se postaral, aby to uvnitř té pěkně tvarované jeskyně okamžitě zvláčnělo. Potom nastal ten čas, aby splnil její přání. Dorážel tak silně až stůl pod nimi praskal.

"A to jsem si myslela, že dnes půjdu zase spát s neopracovanou zahrádkou. Díky za zmateného turistu, " reptala přitom jak vrtěla pánví a cumlala jeho rty.

     Milovali se celou noc a jejich vzdechy pohltily i praskání polen v ohni.

     Ráno mu celkem nahá připravila snídani. Takto si mohl o něco důkladněji prohlédnout, čeho se to v noci vlastně dotýkal. To mladé křehké děvče se umělo skutečně pořádně rozdivočit.

"Myslím, že do těchto končin rád zabloudím i příště."

"No prosím, pro dezorientované lyžaře mám pochopení," zachichotala se, sedla si na jeho kolena a dala mu dlouhý polibek.

Vždy, když Mirkovi zaskřípe pod nohama sníh, s úsměvem na rtech si zavzpomíná na to horké milování. Vždyť během zimy se přece miluje nejlépe. To vzájemné teplo, které si dva předávají, roztopí všechny ledy.

gel-zvetseni-poprsi-pro-web

Popis obrázku: Vyzkoušejte gel na zvětšení a zpevnění poprsí s push-up efektem