Vědci zjistili, proč jsou některé ženy a muži více přitažliví a mají více sexu!

Víte, proč někteří muži mají ty nejkrásnější ženy, i když nejsou sami příliš atraktivní? A proč některé ženy mají takový úspěch u mužů, ač se ani zdaleka nepodobají královnám krásy? Vědci zjistili, že sexuální přitažlivost je ovlivněna tzv. feromony, tedy ona pověstná chemie.

feromony-a-přitažlivos-2t

Jak chemie ovlivňuje výběr partnera

Samozřejmě, že úspěch mužů u žen a naopak ovlivňuje spousta faktorů. Patří mezi ně vzhled, postava, společenské postavení, sexuální zdatnost a další. Nicméně jak bylo již mnohokrát dokázáno, ten nejdůležitější faktor je ona pověstná chemie! Pokud tedy postavíme do řady 10 mužů, kteří by byli stejně fyzicky atraktivní a těšili se stejnému společenskému postavení, tak největší úspěch u žen bude mít ten, který bude vyzařovat nejvíce feromonů!

feromony 

Co jsou to feromony a jak ovlivní sexuální přitažlivost

Feromony můžeme definovat jako látky, které člověk vylučuje, či vyzařuje a mají silný vliv na sexuální podvědomí opačného pohlaví. V živočišné říši jsou feromony, které zvířata vylučují, hlavním faktorem ovlivňujícím jejich sexuální výběr partnera. Podobně je to u lidí. V dnešní době je sice mnoho faktorů, které nám naši přitažlivost u druhého pohlaví mohou navýšit – dobrá práce, perfektní postava, společenské postavení a další, ale podvědomě stále klademe silný důraz na onu „chemii“.

feromony-a-sexuální-přitažlivost

Co dělat, když příliš úspěchu u druhého pohlaví nemáte?

Vědci a specializované firmy investují milióny dolarů a zaměřují se právě na tuto otázku a vyrábějí mnoho produktů s feromony, které mají zvýšit sexuální přitažlivost pro opačné pohlaví, navýšit sebevědomí a získat respekt u osob stejného pohlaví. Na trhu jsou různé parfémy s feromony pro muže, nebo feromony pro ženy, koncentrované feromony či různé sprchové gely s feromony. Oblíbené jsou také "feromonové" svíčky". Úspěch ovšem záleží na kvalitě daného produktu, proto vybírejte pečlivě a nebojte se za kvalitu připlatit. Nedávno přišla na trh unikátní řada MAGNETIFICO – power of pheromones, která v sobě skloubí nejnovější poznatky z biochemie s vůní předních světových parfémů.

feromony-magnetifico

Testovali jsme feromonové produkty!

V minulosti proběhl nespočet testů, jak feromony mohou ovlivňovat sexuální přitažlivost. Zajímavý byl například test na jedné z českých televizí, kdy byli do tří místností zavřeni tři muži (jednovaječná trojčata). Jeden z nich byl nastříkán feromony a ženy se zavázanýma očima postupně chodily do jednotlivých místností a měly si vybrat, kde jim je nejpříjemněji, a výsledek? 80 % z nich si vybralo místnost s mužem, který měl na sobě aplikované feromony!

Stále populárnější jsou také afrodiziakální svíčky pro vytvoření intimní a svůdné atmosféry a jedinečné masážní svíčky z řady MAGNETIFICO - power of pheromones.

AFRODIZIAKÁLNÍ-SVÍČKY

Pomohou i při obchodních jednáních, pohovorech, ve škole

Feromony vám mohou pomoci i na obchodním jednání, neboť budete působit jako sebevědomí lidé a budete budit respekt jak u mužů, tak u žen. Mohou vám pomoci na pracovním pohovoru nebo při zkouškách ve škole. Lidé, kteří je vyzkoušeli, už většinou nechtějí vyjít z domu bez nich! Vyberte si z široké nabídky feromonových produktů zde.