Erotická povídka: Starší žena a ženich? No co, Stává se!

Ještě před pár dny bych se jen bezbranně topila mezi myšlenkami, které potřebuji vypustit ven. Jak jsem ale začala psát svůj příběh, uvědomila jsem si, že mě v podstatě vzrušuje prožít to znovu. Ano, je divné, když nevěsta s takovým nadšením vypráví o tom, jak z vedlejší místnosti sledovala svého ženicha, který si to rozdával tajně během svatební hostiny se starší ženou. Mě se ale opravdu líbilo dívat se na to, jak někdo vzdává poklonu mému manželovi, jak chválí jeho přednosti, či touží, aby si to spolu rozdali.

***

Do Patrika jsem se zamilovala na první pohled. Byl to chlap jako hora, zdatný, silný a neuvěřitelně šarmantní. Přesně ten typ, do kterého se nedá nezamilovat. Lichotilo mi, když mě oslovil, když veřejně prohlašoval, že tvoříme pár, no a nakonec jsem se cítila jako královna, když mě požádal o ruku. Dnes už vím, že měl sklon být mi nevěrný a ten úlet na naší svatbě určitě nebyl jediný. Starší Zuzka byla od Patrika starší asi o patnáct let, no musím uznat, že vypadala velmi dobře. Kromě toho měla energii, sexappeal a šmrnc. Od začátku se chovala k ženichovi až moc koketně, ale připisovala jsem to náplni její práce.

 nevesta-web

     Můj bratr vymyslel zajímavý plán únosu nevěsty. V podstatě mě nikam neodvezli, zůstala jsem tam, kde jsme měli hostinu, jen mě zavřeli do prázdné místnosti s čisticími prostředky. Mělo to ztížit hledání a když by mě tam nakonec můj muž našel, společně bychom si připili a oni by nás tam spolu zavřeli, abychom si tam užili divoký manželský sex. Uhozené, to je pravda, ale mně se ten nápad líbil. Můj muž se začal ale nějak vymlouvat. Prý mě půjde hledat na naše tajné místo, o kterém ví pouze on a já, a proto tam musí jít sám. Když tam nebudu, tak vezme partu chlapů s sebou, aby mu pomohli. Tak se naoko vytratil, no skončil v místnosti vedle té mé. Tam už na něj čekala Zuzka a přivítala ho obnaženými prsy.

Možná by jsem se nikdy nedozvěděla, co se v místnosti vedle mě odehrává, nebýt malého okna, které mělo obě místnosti spojovat. Ti dva si ho nevšimli, já jsem ale přes malou štěrbinku viděla celé to divadlo. Podařilo se mi odchýlit malé skleněné dvířka, a mohla jsem tedy slyšet i jejich tlumené hlasy.

„Klop, klop, na vrátka, jste doma kůzlátka?" Spustil můj manžel a začal Zuzku nedočkavě omakávat. Hladil ta obrovská prsa až se jí bradavky naply jako struna. Pak je chytil mezi rty a začal lízat jazykem.

„Kolik máme času?" Zeptala se ona.

„Dost na to, abychom si to krásně užili,‘‘ Ujistil ji.

„Když jsem tě poprvé uviděla, měla jsem chuť z tebe okamžitě stáhnout kalhoty. Něco takového se mi ještě nestalo," Svěřila se mu.

"Tak na co čekáš? Teď můžeš ze mě stahovat, co jen chceš," Dal jí svolení a ona ho nedočkavě rozepla. Jen co před ní vyvalil svůj penis, uchopila ho do dlaně a spokojeně zamlaskala.

„To je ale kousek. Při pohledu na něj moje dírka okamžitě zvlhla. Prosím tě, už mě nenapínej a šoupni mi ho tam," Žebrala a hladila jeho přirození.

     Vjel jí prsty do vlasů a vášnivě ji políbil. Tehdy jsem si uvědomila, že mě tak nikdy nepolíbil. To si nechává asi jen pro milenky. Pak jí vyhrnul sukni a opřel ji o zeď tak, aby se mohl do ní napasovat zezadu. Když do ní vnikl, hlasitě vzdychla.

,,Och, to je nádherné!“

„A to jsme teprve na začátku," Prohlásil sebevědomě.

     Jakmile do ní natlačil celý svůj "orgán", začal divoce dorážet. Plácalo to tam ostošest. Jistě použil jeden z těch svých gelů ke zvětšení penisu nebo erekci. Byl u síly a podpořen MACOU, kterou denně užíval, tak není divu, že byl k neudržení. Musím uznat, že Zuzka měla opravdu pěkné nohy a zadek.

Tak trochu zvrhlým způsobem se mi líbilo pozorovat zezadu i mého muže. Bylo neuvěřitelně vzrušující dívat se na to, jak to někomu dělá. Člověk získá úplně jiný pohled, než je ten, když to dělá vám. Přichytila jsem se při tom, jak si sahám rukou mezi nohy a celkem nenápadně si masíruji klitoris. Vlhla jsem a z úst se mi vydral tichý sten. Jasně, byla jsem naštvaná a měla sto chutí tam vpálit, abych to překazila, jenže nějaká zvláštní síla mi dávala stopku. Chtěla jsem vidět, jak to dělá jiné ženě a jak se to té ženě líbí.

„Pořádně mě ojeď! Mladí ženiši jsou vždycky nejlepší. Promasíruj mě zevnitř, jak se sluší, "Burcovala ho a on dorážel stále silněji. Viděla jsem, jak se jejich těla poté orosily. Vzdychy se stupňovaly a bylo zřejmé, že se blíží k vrcholu. No a já s nimi.

„Jsi úžasný," Chválila ho.

"Líbí se mi, jak hopsají ty tvoje kozičky," Šeptal on a chytil je do dlaní, aby je během toho divokého tempa nakrátko promasíroval.

"Už, už, už budu!" Křičela a začala vydávat zvuk, jako když štěká čivava.

     Následně prudce trhla pánví a přerývaně dýchala. To byl signál, že je hotovo. Na to se chystal dodělat i můj muž. Pevně ji chytil za boky a v momentě, kdy se mu podařilo vejít ještě o něco hlouběji do jejího lůna, se udělal.

Po tom divokém sexu, který si ti dva dopřáli, se vrátili k hostům, jako by se nic nestalo. A nikdo si ničeho nevšiml. Až když nakonec dovedli mého muže ke mně, totálně zezelenal. Ten pohled stál zato.

 37_andrimax-pro-web

Popis obrázku: Unikátní produkt pro muže, které zajímá zvětšení penisu, podpora erekce a lepší sexuální výkon.