Erotická povídka: Celibát? Radši NE!

     Před rokem by mě ani ve snu nenapadlo, že budu psát podobný příběh. Začínal jsem se totiž připravovat na cestu, během níž bylo nepřípustné si na něco podobného i jen pomyslet, natož o tom psát a reálně to prožít. Čekalo mě svěcení za katolického kněze. Majka měla zase vstoupit do řádu řeholních sester. Často jsme se setkávali na církevních akcích a cestovali spolu ve vlaku křížem krážem po Evropě. Posledních pár měsíců nám ale bylo jasné, že k sobě přechováváme city, jaké bychom neměli. Přiznám se rovnou a bez mučení, nebylo to jen o čisté lásce, které nás učí katechismus. Fungovala tam silná chemie - feromony.

 

 erotická_mníška-web

 

     Majka byla až příliš krásná na to, aby se vzdala svých předností. Tvář měla jako panenka, přirozenou a upřímnou. Nádherné kudrnaté vlasy sice skrývala pod šátkem, ale občas se jí neposlušná kudrna zpod něj vymotala a lechtala ji na tváři. Později, když jsem byl už do ní zblázněný až po uši, jsem si začal všímat i jiných částí jejího těla a velmi intenzivně nad nimi přemýšlet.

"Pojď, zvu tě na horkou čokoládu," navrhl jsem jí, když jsme se v mrazivém Lednu vraceli z jedné akce a nejbližší vlak nám jel až za tři hodiny.

"Svařené víno by nás zahřálo více," překvapila mě svou odpovědí, ale neměl jsem nic proti.

     V ten den jsme byli v civilu, výjimečně a tak trochu tajně. Když si Majka svlékla kabát, pár sekund jsem na ni vyjeveně zíral. Byla opravdu neodolatelná. Fialový svetřík s límečkem jí mimořádně slušel a já jsem si až tehdy naplno uvědomil, že je opravdu bohatě obdařena. S takovými prsy jsem si ji uměl představit kdekoliv, jen ne v klášteře. Ale to už byly pořádně hříšné myšlenky.

"Řekni, jak by vypadala tvá budoucnost, kdyby si nebyl knězem," vyzvala mě.

"Nevím, nepřemýšlím nad tím, neboť já budu knězem," odpověděl jsem sice důrazně, ale měl jsem silné pochybnosti, zda to tak opravdu bude.

"A co tvoje chlapecké sny? Čím si chtěl být? " Nedala se odbýt.

"Vždycky jsem chtěl mít vlastní truhlářskou dílnu. Děda takovou měl, vyráběl i dřevěné hračky, a to mě jako malého chlapce fascinovalo, " zavzpomínal jsem si.

     Čím více svařeného vína jsme pili (ano, nezůstali jsme jen u šálku), tím snadněji se nám polemizovalo o životě. A došlo i na intimní otázky.

"Vím, že bychom o tom neměli mluvit, ale jsi skutečně vyrovnaný se životem v celibátu?" Zeptala se potichu a nesměle. V té chvíli mi připadala jako Eva, která stále pokoušela Adama, dokud společně neuvalili na lidstvo dědičný hřích. Čím osobnější ale byla, tím více ve mně gradovalo nutkání políbit ji.

"Ty snad nejsi?" Odpověděl jsem otázkou.

"Zamilovala jsem se," vyletělo z ní a okamžitě, jak to vyslovila, se zasekla. Vzala si kabát a vyběhla ven.

     V té chvíli jsem mohl jen doufat, že ty city, které v ní vyvolaly tolik emocí, přechovává ke mně. Zaplatil jsem účet a vyšel za ní ven. Celou cestu na stanici jsme mlčeli. Jak jsme ale vedle sebe mlčky čekali na vlak, neodolal jsem. Měla celkem zkřehlé prsty, tak jsem ji chytil za ruku. Ani se nepohnula, hleděla do země. Prudce jsem ji k sobě otočil a políbil. Zdálo se mi, jakoby na tento impuls čekala už velmi dlouho, protože do našeho prvního polibku vložila tolik energie, že jsem byl připraven jí okamžitě padnout k nohám. Štěstí, že na sobě neměla řeholnice oděv, protože líbat novicku na stanici plné lidí by byla šílená provokace.

"A co teď?" Zeptala se, když jsme si vyměnili už dost slin na to, abychom se směli znovu vrátit do reality.

"Mohli bychom například zmeškat vlak a přespat v nějakém příjemném penzionu zde v okolí," říkal jsem zasněně, protože se mi po tom všem nedařilo stát nohama pevně na zemi.

"Nechci být pro tebe pokušením a svést tě z cesty," naříkala pokorně. Přišlo mi to směšné, protože já ji už dávno vnímal jako něco, proč se vyplatí sjet z přímé trasy. A kromě toho, už bylo pozdě. Zašli jsme dále než jsme měli, ale mně se nechtělo zařadit zpátečku.

"Ty nejsi pokušení, ty si žena, kterou miluji. A protože dokáži takto milovat ženu, vím, že jsem chlap. Asi mi tedy není souzeno být knězem, " utěšil jsem ji upřímným vyznáním, vzal jsem ji za ruku a odešli jsme ze stanice.

     Pokud jsme se do té doby oba zmítali v pochybách a stáli někde na půl cesty, po společné noci strávené v penzionu byly naše pochybnosti ještě intenzivnější. Bylo to až příliš živočišné, krásné divoké a hříšně nádherné, ale zároveň křehké, nestabilní a bez budoucnosti.

     Řeknete si, vždyť se přece milují, co řeší? Naše společná noc nám nastavila zrcadlo a my jsme uviděli, co jsme předtím vidět nechtěli. To, co se mezi námi zrodilo, nebyla láska. Byla to vášeň vysoké úrovně.

 

 femm-passion-libido-caps
Popis obrázku: Doplněk stravy pro zvýšení libida u žen.

 

     Jakmile se za námi zavřely dveře pokoje v penzionu, vrhli jsme se na sebe jako zvířata. Jakákoliv slušnost, zábrany či ostych šli bokem. Bylo to tak šíleně rychlé, že se nám z toho pořádně roztočila hlava. Ale možná s tím mělo co dočinění i víno, jehož jsme nevypili málo, a dlouhé odříkání intimního život. Rozpustila si vlasy, a protože jsem vždy toužil vidět její bujnou hřívu v plné kráse, pořádně mě to nabudilo. Omotal jsem si je kolem dlaně a přívalem hlubokých polibků zasypal její krk. Měla ho dlouhý, hebký a voňavý.

"Pozor, prožívám malý orgasmus. Můj krk je totiž prošpikován množstvím erotogenních zón, " upozornila mě.

"To je dobře, máš nádherný krk," zamumlal jsem a jednou rukou se zatoulal pod její fialový svetřík, abych se seznámil s jejími melounky. S nárůstem mého vzrušení jsem docela zapomněl na dobré mravy, a už vůbec jsem nemyslel na dráhu, na kterou jsem se připravoval.

     Prsa měla jako Venuše a ze mě se stal rázem pohan. Chtěl jsem se klanět této nádheře a zbožňoval jsem ji s každým odhaleným kouskem jejího těla víc.

"Je to neskutečný pocit, když mi hladíš bradavky. Nepřestávej, " zaprosila, ale to vůbec nebylo nutné, protože jsem neplánoval opustit vrcholky těch pevných kopců. Jedna atraktivní destinace na jejím těle mě však přitahovala ještě o něco více. Ano, zátoka lotosového květu. Netrvalo dlouho a dostal jsem povolení vyplout.

"Och, tady se právě vydatně zavlažovalo," řekl jsem, když můj kapitán proplul hlavním přístavem. Následně nás oba čekala příjemná a divoká plavba. Vlny nám přály, ačkoli to místy pořádně houpalo.

"Ach, asi se zblázním. Je to krásné a vůbec mi nevadí, že za to skončím v pekle, " vzdychala a s hozeným veslem pracovala jako zkušená námořnice.

"Půjdeme tam oba, ale nevím, zda to v pekle bude žhavější než teď," odpověděl jsem jí.

     Před příjezdem do cíle nás ještě zachytil silný vír a následně jsme se svezli dlouhým tobogánem pod silně stříkající vodopád. Byla to pohádková plavba.

     Promiňte mi způsob, jakým jsem popsal svůj zážitek s Majkou, ale na popsání věci pravým jménem mi chybí kuráž. A asi by to vyznělo příliš tvrdě. Své svědomí ale metaforami neuhýčkám. I když po milování jsme si oba uvědomili, že vlastně nás k sobě přitahuje pouze jakýsi zvířecí pud, odnesli jsme si z toho přesvědčení, že život v celibátu není naše cesta. Mnohem více se nám líbí plavit po rozbouřeném moři.

sex-up-web

Popis obrázku: Vyzkoušejte silné afrodiziakum pro muže i ženy!