Erotická povídka: Příliš mladá maminka v naší posteli

Dospěl jsem do věku, kdy jsem se mohl pokládat za zodpovědného chlapa. Po letech se nám s manželkou podařilo založit rodinu a já jsem chodil se synem na dětské hřiště. Tak trochu s pohrdáním jsem sledoval mladé maminky, které své děti oblékaly nepřiměřeně počasí a stravovaly se v rychlém občerstvení. U nás to fungovalo jako z učebnice. Synovi jsme nabízeli pouze zdravé věci, vzali mu teplý svetr, pokud by náhodou začalo více foukat, a nikdy jsme před ním nenadávali. Pak jsem ale potkal na hřišti Katku a celá ta moje úhledností prošpikovaná odpovědnost ztratila na váze.

 

 príliš-mladá-mamička-pro-web

 

Přiznám to na rovinu, Katka by mohla být klidně moje dcera. Nikdy jsem nedokázal docela dobře pochopit, jak může fungovat matka, která je ještě sama dítětem. V každém případě, Katka patřila mezi matky, které si z ničeho nedělaly těžkou hlavu. To je možná ta výhoda mladé duše, alespoň není příliš přemotivovaná. Já jsem ale kvůli ní pochopil nejen to, že svého syna nesmím držet v sterilitě. Pokud náhodou pohladí pejska na hřišti, určitě nezemře. Dokonce jsem s ní později zašel, spolu s dětmi, do cukrárny, na extra sladký zákusek. Co však bylo mnohem více zarážející, uvědomil jsem si, že tato mladá a nanejvýš nezodpovědná osůbka mě nesmírně přitahuje. Ta její bezprostřednost a elán ze mě dělali zcela jiného člověka.

***

"Tomáši, ty máš chlapce jako ze škatulky. Ale měl by si ho nechat, aby se pořádně umazal. Děti to potřebují, " poučovala mě a já jsem si začal uvědomovat, že má asi pravdu. Kromě toho jsem stále častěji myslel na tmavé kadeře vlnící se kolem jejího obličeje, na dobrosrdečné černé oči a dívčí smích. Nebudu chodit kolem horké kaše. Ano, líbila se mi i jako žena. Nesmírně mě braly její plné prsa, boky, hýždě, hebký krk, ruce, dlouhé nohy. Jednoduše, vše mi na ní připadalo dokonalé. Moje manželka je také krásná žena, ale Katka byla tak dívčí a šarmantní. A bylo tam ještě něco navíc. Mateřství. Stala se maminkou příliš brzy, protože naletěla sladkým slovům, ale jsem přesvědčen, že jako přivedla na svět své dítě, tak zkrásněla ještě více, dospěla. Líbilo se mi, jak si uměla hrát a mluvit s dětmi. To byla úplně jiná úroveň než máme ve zvyku já s manželkou. Možná proto, že sama teprve nedávno překročila práh dospělosti, a proto ještě nestihla zapomenout na dětskou jiskru v sobě.

"Chci překvapit manželku i syna a předělat dětský pokoj," svěřil jsem se jí, když jsme se znovu setkali na hřišti.

"Skvělý nápad! Jakým směrem se chceš ubírat? "

     Vůbec jsem neměl představu. Můj syn měl rád tolik věcí, že bylo těžké zvolit jeden tón. Katka se nabídla, že mi se zařizováním pokoje pomůže. Tím jsem chtěl vlastně objasnit, jak se dostala k nám domů.

     Zpočátku jsme si s Katkou skutečně povídali k věci, pak si ale svlékla svetr a já byl hotový. Dodnes nevím, jestli mě plánovala svést nebo to jen tak vypadalo, ale ten hluboký výstřih hovořil jasnou řečí.

     Zatímco ona reptala něco o barevném sladění pokoje, já jsem přemýšlel, jestli ji mám opřít o zeď a vášnivě políbit nebo ji rovnou přehnout přes stůl a napasovat ho do ní.

"Co na to říkáš?" Zeptala se, no já jsem neměl páru, o čem to mluví. Vzal jsem spontánně její tvář do dlaní a políbil ty sladké rty, o kterých se mi v noci už tolikrát zdálo. Polibek mi opětovala, a tak se z krátkého trapného okamžiku stala celkem příjemná chvilka. Cucali jsme se několik minut, pak jsem si dovolil sáhnout jí do výstřihu a spatřit, co tam ukrývá.

"Och, Tomáši, asi bychom neměli," zasténala vzrušeně, ale já ji neposlouchal. Probudil se ve mně divoký samec a musel jsem ji mít.

     Jelikož Katka byla velmi drobné děvče, vzal jsem ji na ruce a přenesl do manželské postele. Vím, vrchol pokryteckosti, ale v té bujaré euforii prostě nepřemýšlíte. Položil jsem ji do měkkých peřin a napasoval se mezi její stehna.

"Nádherně voníš, pojď už do mě!" Zaprosila a já si uvolnil kalhoty. Můj penis byl tvrdý jako kámen. Naslinil jsem si palec a přejel po její mušličce, abych do ní snadněji vnikl. Ona ale byla vlhká až-až. Pomalu jsem do ní zasunul celé své náčiní a začal dorážet.

"Wau, máš ho opravdu velkého," pochválila mě.

"Jsi tak rajcovní. Nejraději bych tě vydřel jako neposlušnou samičku. " Sám jsem nechápal, kde se to ve mě bere. Čím více se mi otevírala, tím víc jsem do ní bušil.

"Ó, ano, takové tempo se mi líbí," syčela rozkoší.

Aby si to užila ještě více, uchopil jsem její prsa a začal cucat bradavky. Prohýbala se v pase a krásně vrtěla pánví. O takové milence sní každý muž. V tom momentě mi bylo ukradené, že v mé posteli se nachází příliš mladá maminka a že moje manželka by se mohla každou chvíli vrátit. Ten adrenalin, to kouzlo okamžiku, ta vůně mladé frndičky, to všechno mě neskutečně vzrušovalo.

     Krátce před vyvrcholením jsem ji o něco silněji chytil pod krkem a vzrušeně líbal. Líbilo se jí to a polibky mi opětovala se stejnou vášní. To, že dosáhla orgasmu, mi dala najevo hlasitým výkřikem.

     Katka stihla opustit naši postel dříve než se vrátila manželka. Ještě párkrát jsme se nezávazně setkali, jenže mě od toho dobrodružství s ní chytila ​​obrovská chuť na mladé maminy. Nemohu si pomoci, ale Kateřinka nebyla jediná, která nakopla moje libido.

femm-passion-libido-caps

Popis obrázku: Doplněk vyvinut speciálně pro ženy, které touží po zvýšení libida.