Erotická povídka: Vlakem do Modré

Představa, že se někdo pomiluje ve zkušební kabince, na veřejných toaletách nebo například i v autě, mi vždy připadala nereálná. Nedokázala jsem si totiž docela dobře představit to nepohodlí, adrenalin a celkovou trapnost situace. Vždy jsem patřila mezi lidi, kteří se nenechají strhnout chvilkovým návalem vášně. Hygiena a důstojné vystupování patřily mezi mé priority. Sama sebe se dodnes ptám, jak se takový člověk jako já mohl nechat vyvést z rovnováhy. Když si dnes na to vzpomenu, celé je to zastřené nepřehlednou mlhovinou. Beru to jaksi nezúčastněně, jako kdybych tam ani nebyla já. V konečném důsledku je to ale krásné divoká vzpomínka, kterou mi už nikdo nevezme.

 

 vlakem-do-modre

 

     V ten den jsem byla v Praze na pracovním pohovoru a večer jsem cestovala domů. Na vlak jsem doběhla v poslední vteřině, už se totiž zavíraly dveře. Zadýchaná jsem si sedla do prvního prázdného kupé, které jsem našla. Neměla jsem místenku, proto mě potěšilo, že i bez ní jsem našla takové skvělé místo. Houpání vlaku mě uspávalo, a tak jsem se pomalu začínala vnořovat do hladiny alfa. Na nejbližší stanici ale přistoupil ke mně mladík a tvrdil, že má na mé sedadlo místenku. Nechápala jsem, o co mu jde, vždyť tam přece bylo tolik dalších volných míst. Ale jistě, místenka je místenka. Sedla jsem si proto na druhou stranu k oknu.

"Odkud cestujete?" Zeptal se, ale mně se nechtělo mluvit. Něco mě však k němu přitahovalo. Se zájmem jsem pozorovala každý jeho pohyb. Jak si sundal z ramen batoh, jak si svlékl bundu, jak se usmíval.

"Já jdu z túry, na horách bylo krásně," zkoušel dále rozvíjet konverzaci. Z jeho očí sršelo něco zvláštního. Dodnes to neumím pojmenovat. Byla to jakási směšná kombinace dobrosrdečnosti a divokosti. Díval na mě tak upřeně, že jsem prostě nemohla odolat. Po první větě se mi jazyk natolik rozvázal, že jsem se nachytala ​​při tom, že mu vyprávím o své zlomené noze, když jsem jako dítě měla nehodu na lyžích. Přitahoval mě jako magnet, hypnotizoval a sváděl už tím, že tam byl. Měl rozcuchané vlasy a dokonale bílé zuby. Přesunula jsem se o sedadlo blíž až jsem si nakonec uvědomila, že sedím naproti němu. Naše kolena se dotýkaly a já jsem chtěla, aby mě objal mnohem více, mnohem otevřeněji a vášnivěji.

     Když jsme přešli na téma nevydařených vztahů, rozplakala jsem se a on mě chytil za ruce. Od tohoto kroku byl pouze kousek k puse. Vstal, aby zatáhl záclonky na koupi a sedl si vedle mě.

"Nejbližší půl hodinu se zde neukáže revizor a určitě nikdo nepřistoupí," prohlásil tajemně a já nevěděla, co tím chce říct. No dobře, možná jsem to trošku tušila, ale nemohla jsem tomu uvěřit. Několik minut jsme se pouze líbali a strkali si jazyky do pusy, ale jakmile se utvrdil v tom, že nezačnu křičet a nevyženu ho z kupé jako nějakého úchyla, dovolil si více. Začal mě okusovat na krku a ruku strčil mezi má stehna. Nejdříve to bylo jen něco nad kolena, ale pomaličku se přesouval nahoru. Mně se to líbilo tak moc, že ​​ačkoliv jsem ho chtěla zastavit, moje tělo protestovalo.

"Milovala ses už někdy ve vlaku?" Zeptal se a já se začala smát.

"Cože? Ty se tu chceš milovat? "

     Neodpověděl, rozepnul mi svetr a pohladil moje prsa.

"Klidně se můžeš dotýkat i ty mě," vyzval mě, aby prolomil mou pasivitu. Přiznávám, zprvu jsem byla opravdu jako paralyzovaná. Po jeho výzvě jsem mu sáhla do rozkroku a líbilo se mi, co tam cítím. Zasyčel a dále masíroval moje prsa. Když se mu zdálo, že naše prvotní oťukávání trvá příliš dlouho, vstal, aby si povolil kalhoty a dříve, než jsem stihla úžasem zavřít ústa, mi vyhrnul sukni a posadil mě na své kolena. Potom maličko odhrnul moje kalhotky, aby se mu uvolnil průchod k mé dírce. Napasoval mě na svůj penis. Chtěla jsem něco říct, ale on mi zacpal ústa horkým polibkem.

"Panebože, opravdu se to děje?" Zeptala jsem se docela zpocená.

     Vlnila jsem se na něm a on mě hladil po zádech. Pevně ​​sevřel moje půlky a zesílil dorazy. Oba jsme začali hlasitě dýchat. Slyšela jsem tlukot jeho i svého srdce. Byl tak silný, jako kdyby nám měly tyto životně důležité orgány za chvíli vyskočit z hrudi. Přemístil se prstem k mému klitorisu. Zatímco jsem dále dorážela, on mě tam dráždil. Aby zvýšil moje potěšení, nepřestával hladit moje prsa a líbat můj krk.

"Ano, ano," zmohla jsem se na tiché výkřiky.

     Krátce před vyvrcholením jsem pevně zaryla nehty do jeho zad a on mě uchopil za vlasy. Jemně za ně zatáhl dozadu, aby měl lepší přístup k mému krku a naposledy ho celý zlíbal.

"Si neskutečná," zasténal. Dále to už šlo jako na horské dráze. Měla jsem co dělat s vlastním orgasmem, proto jsem si zcela neuvědomila, kdy se udělal on.

     Vzpamatovala jsem se rozechvělá a mokrá na sedadle u okna. Šaty jsem měla znovu uhlazené a naproti sedící mladík na mě šibalsky mrkl. To se už ale do dveří tlačil revizor.

"Slečno, vy jste nastoupila na špatný vlak. Jedete opačným směrem, " prohlásil. Byla to jako ledová sprcha. Okamžitě jsem se sbalila a vystoupila na nejbližší stanici. Když jsem stála venku a vlak začal odjíždět, ještě jednou jsem se podívala na neznámého krasavce. Vítr mi zavál vlasy do obličeje, proto jsem docela dobře neviděla, ale zdálo se mi, že mává. Nevím, jak se jmenoval, kde bydlel a ani čím se živil. Uvědomila jsem si, že zatímco já jsem mu vyprávěla celý svůj životní příběh, on mně neřekl o sobě téměř nic. Nemám na něj žádný kontakt, zůstala mi jen pěkná a tak trochu neuvěřitelná příhoda.

lubrikacni-gel-pro-zvetseni-penisu

Popis obrázku: Vyzkoušejte lubrikační gel s efektem okamžitého zvětšení penisu.