Erotická povídka: Dostal mě jeho parfém

Tak jak se rádi vracíme do stejné kavárny či restaurace, dokážeme se zamilovat i do butiku nebo obchodního centra. Na okraji našeho města je jedna malá parfumerie a ta je pro mě prostě Topka. Jak jsem do ní poprvé vkročila, věděla jsem, že se tam budu vracet. Možná vám úvod mé povídky připomíná velmi okatě  levnou reklamu, ale chci vyprávět o něčem jiném. Loni před Vánoci jsem šla do nejmenované parfumerie vybrat příteli dárek pod stromeček. A tam jsem potkala Filipa. Byl to ten typ chlapa, jehož nemusíte potkat za celý život, ale když ho potkáte, jste ochotna upsat duši ďáblu. Já jsem před ním zapřela partnera a skončili jsme v jeho posteli.

                                                                                                                             ***

Ano, Filip byl kus pěkného chlapa. Takový je ale i ten můj. Na fyzickou přitažlivost bych se namotat nedala. Procházela jsem se mezi pánskými parfémy a všimla si, že "pan Dokonalý" si prohlíží opravdu kvalitní značky. Když jsem k němu přistoupila blíž, okamžitě jsem padla do pasti. Dodnes nevím, jaká značka to byla, ale voněl neskutečně eroticky. Nedokázala jsem tomu odolat.

"Dárek pro přítele?" Zeptal se okamžitě, aby zmapoval, jestli jsem jen tak volně pohozená.

"Ne, pro bratra!" Odpověděla jsem nečekaně pohotově. Dodnes to ve mně vyvolává smíšené pocity. Jenže v tom okamžiku mě napadlo, že pokud se mu přiznám se svým skutečným společenským statusem, celé to magické kouzlo se okamžitě ztratí. A já jsem nechtěla, aby ten voňavý muž jen tak dlouhými kroky odešel.

"Možná bych vám uměl poradit," nabídl se a mně nezbývalo nic jiného než souhlasit. S pocitem, že mi pomáhá vybrat dárek pro bratra, mi nakonec doporučil parfém pro přítele.

"Nezajdeme na kávu?" Zeptal se, když jsme stáli u pokladny a blížil se čas rozloučení.

     Věděla jsem, co musím říct, ale i tak jsem přes ústa s nadšením vypustila něco úplně jiného. Bylo to bláznivé, nebezpečně vzrušující a nekonečně zábavné.

"Protože jste mi poradil s výběrem dárku, zvu vás," nabídla jsem se.

     Při kávě jsme si s Filipem potykali a pak jsme jaksi přirozeně skončili v jeho bytě. Jednoduše jsem nasedla do jeho auta a on mě vzal k sobě.

"Jsem rád, že mi budeš dnes v noci dělat společnost," řekl a pohladil mě po vlasech. Já jsem se mu na to žádostivě přisála na rty. To byl pro něj signál, že si může dovolit více. Opřel mě o zeď a nedočkavě sevřel v dlaních moje prsa. Horkýma rukama mi vjel pod halenku a uvolnil podprsenku. Líbilo se mi, jak moje broskvičky masíroval, ale ještě hezčí bylo, když se osmělil jazykem probádat bradavky. Lízal je a cucal, přičemž já jsem se dostávala do extáze. Ach, na tomto místě musím znovu zmínit tu jeho vůni. Měla v sobě značnou dávku svěžesti okořeněnou něčím pikantním a nepopsatelně omamujícím. Bylo to šílené a mně se z toho zatočila hlava. Nepotřebovala jsem předehru, toužila jsem ho co nejdříve cítit v sobě.

"Moje dírka je zvlhčená rozkoší, dávám ti zelenou," zašeptala jsem mezitím, jak mě líbal na krku. On ale po mé nabídce neskočil okamžitě. Chtěl mě ještě více vydráždit, a proto vjel rukou pod mou sukni a nahmatal klitoris. To už jsem byla ve stádiu, že bych na něj nejraději skočila. Chtěla jsem ho tak, že se mi z toho podlamovaly kolena.

"Máš pravdu, si zcela mokrá. Možná je čas využít to, " řekl konečně, vzal mě za ruku a dotáhl do své postele. Neměla jsem čas ohlížet se kolem sebe, protože mě zajímalo jediné, a tedy zjistit, co ukrývá v kalhotách, případně, jaké představení s tím umí vykouzlit. No jedno jsem si přece jen všimla, a to saténové přikrývky. Bylo příjemné, když mě do nich uložil a začal ze mě stahovat šaty. Já jsem nezaostávala a pomohla mu rozepnout košili i zip na kalhotách. Jakmile jsem mu stáhla trenýrky, zůstala jsem mile překvapena. Spokojeně jsem se usmála, protože s takovým nářadím už se dalo pracovat.

"Tak pojď, moje mušlička je už nedočkavá," zaprosila jsem a on se napasoval mezi má stehna. Když do mě vnikl, slastně jsem zasténala. Bylo to tak příjemné, že kdyby moje vagína uměla zpívat, rozezvučela by se jako operní diva. Rozechvěly se jí sice hlasivky, ale ten slastný výkřik přetavila do báječné exploze, která zatřásla celým mým tělem.

     Zhluboka jsem se nadechla, abych si navždy zapamatovala Filipovu vůni. Bylo mi jasné, že jsem jí prosáklá do absolutního morku, což nebylo příliš vhodné na návrat domů, kde na mě čekal starostlivý partner, ale těžkou hlavu jsem si z toho nedělala. Poté, co nastal čas vrátit se do reality, posadila jsem se na posteli vedle spícího a ukojeného milence. Naposledy jsem se podívala jeho vypracované tělo, pevné půlky, masitý penis a varlata o velikosti pořádně šťavnatého pomeranče. Nechtělo se mi od něj, ale byla to noc, která se stane pouze jednou. Je to slavnostní menu, které se více nepodává. Člověk má jedinou příležitost ochutnat.

 

 dostal-me-na-parfem

 

     Filip neměl na mě žádný kontakt. Já sice vím, kde bydlí, ale nikdy jsem ho nevyhledala. Dodnes, když večer usínám, představuji si jeho oči. Ten pohled, jakým se na mě díval, když se blížil jeho vrchol. Byl přímý, upřímný a sexy. V jednom okamžiku se mi zdálo, že jsem se stala jeho součástí. Jako kdyby byl on mnou a já ním. Ten pocit se těžko vyjadřuje slovy, ale byl to nezapomenutelný moment. Leckdy, například při snídani s přítelem, si vzpomenu na to, jak ve mně vibroval svým penisem a do pár vteřin jsem docela vlhká. Je těžké zahnat ten okamžitý příval vzrušení, tu stopu, kterou ve mně zanechal jeden skvěle navoněný chlap. Přiznávám, asi jsem úchylná, no věřím, že nejsem jediná. Skvělý výběr parfému dokáže být pro mě plnohodnotným stimulem. Ne že by můj partner nevoněl pěkně, ale preferuje jemné a decentní vůně, které nezvou ihned k erotickému zážitku. U Filipa to bylo jiné, ten si o to doslova říkal a servíroval to tím nejluxusnějším způsobem. A jestli mi to celé stálo za to? Pokud se na toto ptáš, tak si přečti celou povídku znovu. Pak budeš znát odpověď. Filip ve mně probudil šelmu a ty jsou nejen divoké, ale také neukojitelné.

 5135_magnetifico-secret-scent-pro-web-

Popis obrázku: Vyzkoušejte tzv. feromony pro muže, které zvýší vaši přitažlivost!